از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

آکواریوم آب شور مشهد

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

مشهد یکی از شهرهای مذهبی ایران است که با توجه به قرار داشتن حرم امام رضا (ع) سالانه مسافران فراوانی دارد. اگر شما هم قصد سفر به مشهد را دارید می‌توانید به صفحه تور مشهد ما مراجعه نمایید و تور مورد نظر خودتان را خریداری نمایید. آژانس مسافرتی هم کوچ با سابقه چندین ساله در زمینه فروش تورهای داخلی تورهای ارزان قیمت مشهد و تورهای لحظه آخری مشهد را به فروش می رساند. شاید براتون جالب باشه بدونید بزرگترین آکواریوم آب شور در ایران وجود داره یا نه ؟ اگر این آکواریوم موجود است، در کجای ایران است و دارای چه ویژگی‌هایی است که آن را منحصر به فرد کرده؟ ما برای شما ویژگی های این آکواریوم را شرح می دهیم. بزرگترین آکواریوم آب شور در شهر مشهد و در سطح ایران است. این آکواریوم دارای ماهی های رنگارنگ و متنوعی می باشد که چشم بیننده را محصور می کند. طراحان و گردآورندگان این مجموعه سعی بر داشتن تنوع و گوناگونی برای بازدید کنندگان داشته است. قطعا شما مستندات زیادی از ماهی های اب شور و آبزیان و موجودات عظیم الجسه‌‌ای همچون کوسه ماهی، سفره ماهی و هزار ماهی را دیده‌اید و به نظر من دیدن این ماهی‌ها از نزدیک، لذت فوق‌العاده‌ای را به شما تزریق می کند و در این مجموعه شما می توانید همه این تنوع گونه های جانوری را به چشم خود ببینید.این مجموعه به آکواریوم شهر دریایی شرق معروف است. در میان این همه تنوع کوسه ماهی و خرچنگ نعل آبی هم به چشم می خورد. در این مجموعه، از تمامی ماهی های موجود در آب شور بهره گرفته شده است و همه روزه آماده خدمت گذاری به شما عزیزان می باشد. این مجموعه دارای پارکینگ عمومی  برای راحتی خیال شما عزیزان فراهم آورده است تا شما بتوانید با فراغ باز در مجموعه بزرگ و دیدنی سپاد حضور داشته باشید و از بخش های مختلف آن، مرکز خرید، سینمای چند بعدی، شهر بازی سرزمین عجایب و آکواریوم آب های شور شرق دیدن فرمایید و لحظات خوشی را در کنار خانواده های خود به ارمغان بیاورید.

شما برای دیدن آکواریوم های مختلف می توانید برنامه ریزی کنید که پیشنهاد اول ما به شما، آکواریوم آب شور این مجموعه  است. در این مجموعه، برای نگهداری از ماهی های آب شور، رژیم غذایی آن‌ها و سازگاری  با محیط دقت زیادی به خرج داده اند و این زحمات به چشم هر بینده ای خوش  است. اگر مایل باشید بعد از بازدید از این آکواریوم، می توانید ماهی‌هایی در حجم کم و با تنوع زیاد را تهیه کرده و آکواریوم آب شوری را در منزل خود بیاورید و آن را با سلیقه خود طراحی کرده و هر روز با دیدن این تعداد موجود رنگارنگ، قدردان این همه از نعمات و سخاوت خداوند بزرگ باشیم.

مقداری از این ماهی های زینتی را برای شما معرفی می کنم: دلقک ماهی پرکولا، دلقک ماهی سپائی، دلقک ماهی پالان دار، دلقک ماهی دوخطی، دلقک ماهی شانک صورتی، دلقک ماهی گوجه فرنگی، دلقک ماهی دارچینی، دلقک ماهی عمان، دلقک ماهی خرمایی، دلقک ماهی سه خط و راه راه، جوجه تیغی ماهی، خفاش ماهی، ماه ماهی، میگو ماهی، مار ماهی، طوطی ماهی، جراح ماهی، ببر ماهی، سنجاب ماهی، اسب دریایی، ماهی کاردنیال، دوشیزه ماهی، عقرب ماهی، بز ماهی، پروانه ماهی، باز ماهی، ماهی جراح دلقک، ماهی توت فرنگی، راس پری روپوش دار، ماهی تانگ زرد و ماهی‌ها در دو نوع آب زندگی و رشد پیدا می کنند؛ یکی از آن‌ها آب های شیرین و دیگری آن آب های شور است که ما می خواهیم مقداری از آن‌ها را برای شما توضیح دهیم، لازم به ذکر است تنوع در ماهی های شور بسیار بیشتر از ماهی های شیرین است.

آکواریوم آب شور مشهد

خواستم قبل از رفتن به این آکواریوم موزه تور، مقداری پس زمینه ذهنی از این مجموعه داشته باشید. به همین سبب اطلاعاتی که ممکنه به دردتون بخوره را برایتان شرح دادم.

آدرس: مشهد انتهای بلوار خیام، مرکز خرید الماس شرق، طبقه چهارم

تلفن:۳۷۱۱۳۰۱۳

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید