از 0ریال
بررسی در دسترس بودن

دوچرخه سواری در کیش

دارای امتیاز نیست

مدت زمان

لغو

غیر قابل لغو

اندازه گروه

نامحدود

زبان

___

بررسی اجمالی

در این مطلب سعی داریم در مورد یکی از بهترین جاذبه‌های کیش صحبت کنیم. دوچرخه سواری در کیش که خیلی از مسافران برای ان برنامه خاصی در نظر می‌گیرند. 

جزیره کیش جایی فوق‌العاده دیدنی در دل دریای خلیج فارس است که به واسطه داشتن جاذبه‌ها و نقاط استثنائی و هم چنین بازارهای بزرگ و فراوان، با استقبال بی‌نظیر گردشگران داخلی و خارجی مواجه است. شاید تور کیش را بتوانیم بهترین وسیله خصوصا برای کسانی بدانیم که نگران مدیریت و برنامه‌های سفر خود به این جزیره استثنائی می‌باشند. یکی از تورهای ارزان برای سفر به این جزیره، تور لحظه آخری کیش است.

تور لحظه آخری همان طور که از نام ان مشخص است، به دلیل عدم تکمیل ظرفیت در روزهای پایانی تا شروع تور با قیمتی کمتر به مسافران ارائه می‌شود. اگر شما نیز به دنبال کم کردن هزینه‌های سفر خود هستید، می‌توانید با تور کیش لحظه آخری ارزان‌تر از همیشه سفر کنید. البته که نباید کیفیت خدمات‌دهی در طول سفر را فدای قیمت ارزان کرد. این تور با ارائه خدمات مطلوب، قیمت ارزانی را نیز به دلیل نوع لحظه آخری بودن ارائه می‌کند.

مسیر دوچرخه سواری کیش یکی از تفریحات جذاب و معروف جزیره کیش است که یک ورزش محبوب به شمار می‌رود. این روزها با توجه به پیشرفت چشم‌گیری که کیش در جذب مسافران داشته است، تفریحات و وسایل بازی و سرگرمی فراوانی نیز در این جزیره در نظر گرفته شده که هر کدام می‌تواند جذابیت‌های فراوانی را برای مسافران داشته باشد.

دوچرخه سواری یک تفریح هیجان‌انگیز و فوق‌العاده لذت‌بخش است که خصوصا در جزیره کیش و مسیری که برای آن در نظر گرفته شده می‌تواند لحظات عالی و شادی را برای شما به همراه داشته باشد. این تفریح فوق‌العاده روز به روز در حال پیشرفت بوده و محبوبیت آن همواره رو به افزایش می‌باشد. این ورزش در کیش برای همه رنج‌های سنی مناسب است و پیشنهاد می‌کنیم حتما در صورت سفر به کیش، دقایقی را برای این تفریح فوق‌العاده مهیج در نظر داشته باشید. 

پیست بزرگ دوچرخه سواری در کیش، در نوار حاشیه‌ای جزیره به طول ۷۵ کیلومتر مربع از طولانی‎ترین پیست‌های دوچرخه در خاورمیانه می‌باشد که کاملا مخصوص دوچرخه است. به طور تقریبی دوچرخه‌سواری در این پیست حدود دو الی سه ساعت به طول می‌انجامد.

مسیر این پیست به اندازه‌ای طویل است که رکاب زنان حرفه‌ای هم نمی‌توانند به طور پیوسته در آن رکاب بزنند. در پیست دوچرخه سواری کیش مسیرهای فرعی زیادی وجود دارد که علاقه‌مندان به ورزش می‌توانند با آگاهی از مسافت هر یک، آن‌ها را انتخاب کنند و به مسیر خود ادامه دهند.

این پیست در منطقه‌ای قرار گرفته که دارای مناظر زیبا و درختان سرسبز و سر به فلک کشیده‌ای است و بهترین چشم‌انداز را برای دوچرخه سواران تداعی می‌کند. در هنگام دوچرخه سواری در این پیست طولانی می‌توانید از مناظر و پارک‌ها و مناطق مختلف جزیره دیدن کنید و لذت ببرید. در این مسیر طولانی هیچ گونه خودرویی وجود ندارد و همین امر سبب می‌شود که دوچرخه سواران با خیالی آسوده به ورزش و تفریح بپردازند.

برای کرایه کردن دوچرخه مورد نظر خود می‌توانید از نوع ساده یا دنده‌ای آن استفاده کنید. با قیمتی مناسب می‌توان دوچرخه مورد نظر خود را انتخاب و در مسیر زیبای پیست یکی از بهترین ورزش‌ها را با چشم‌اندازی فوق‌العاده تجربه کرد. ویژگی خاص این تفریح جذاب در این است که محدودیت زمانی ندارد و هر زمان از شبانه روز که بخواهید می‌توانید در محیط امن و بی خطر جزیره دوچرخه سواری کنید. اگر از گرما بیزار هستید، می‌توانید از غروب تا شب نیز در این پیست مشغول دوچرخه سواری باشید.  

نمایش بیشتر

موقعیت فعالیت

بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس ۰ بررسی
بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
در حال نمایش 1 - 0 از ۰ در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 0ریال

سازماندهی شده توسط

hamkooch

عضویت از 2020

ممکن است دوست داشته باشید