بیشتر افرادی که تور استانبول را برای تفریح انتخاب می کنند یکی از مواردی که برایشان زیبا جلوه می کند جزایر فوق‌العاده پرنسس دریای مرمر می باشد که همچون مرواریدی بر دریای مرمر خودنمایی می کنند. وقتی که شما در منطقه اورآسیایی شهر استانبول هستید، یعنی همان قسمتی که محل جدا شدن سرزمینهای آسیایی و اروپایی می باشد.

از هر سمت و سو که به دریای مرمر نگاه کنید مجموعه جزایری را می بینید که به جزایر پرنسس شهرت دارند. یکی از نکات جالب جزایر پرینسس این است که در این جزیره‌ها خودرو و ماشین وجود ندارند و همه ساکنان آنجا برای رفت و آمدهایشان از درشکه و اسب و گاری استفاده می کنند . حتی توریست ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. همچنین خیلی از گردشگران از دوچرخه و موتورهای شارژی نیز استفاده می کنند.

طبیعت این جزیره و داشتن مغازه،خانه،فروشگاه و رستوران های زیادی که در آن میباشد دلیل خوبی برای گذراندن یک روز کامل در این جزیره است. رستوران های مختلفی دارد این جزیره که ماهی های این رستوران‌ها بسیار معروف است که حتما باید امتحان کرد.

جزیره بیوک آدا در استانبول

جزایر دریای مرمره که از ۴ جزیره به نامهای : کئنالی آدا–بوئرگازآدا– حئیبلی آدا – و بئیوک آدا تشکیل شده است را می توان از زیباترین مناظر طبیعی استانبول و همچنین از باجذبه‌ترین مناظر دنیا دانست که مشخصات خاص آن باعث طرفدار پیدا کردن آن شده است .هر ساله هزاران هزار توریست و گردشگر با تور استانبول از این جزایر دیدن می کنند .

این تور یکی از جذابیت های اصلی شهر استانبول می باشد . مطمئنا برای شما نیز این مناطق می تواند از مکان های دیدنی استانبول باشد پس حتما به شما پیشنهاد میکنیم تا از این جاذبه ی دیدنی دیدن فرمایید.

جزیره بیوک ادا ترکیه

جزیره بیوک ادا استانبول

۴ هتل نیز در جزیره برای پذیرایی از گردشگران وجود دارند. مناظر زیبا و آرامش بخش این مکان آن را به محیطی دوست داشتنی برای گردشگران تبدیل نموده است.در این جزیره برای شب ماندن هتل و پانسیون های ارزان و هتل های گران قیمت نیز وجود دارد. در کناره جزیره یک هتل قدیمی و خراب متعلق به قرن ۱۹ قرار دارد.

برای رفتن به جزیره از یکی از اسکله ها در قسمت اروپائی می توانید استفاده کنید، اما به یاد داشته باشید که کشتی ها در ساعت های خاصی فقط چند بار در روز به جزیره تردد میکنند.

جزیره بیوک اداک

گشت جزیره بیوک آدا