کیش

جزیره کیش به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی که دارد، پذیرای تعداد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است و آمار نزدیک به دو میلیون سفر در سال بیانگر این ادعا می‌باشد. هتل‌های پنج ستاره در کیش با توجه به امکانات بسیار، مدرن بودن ساخت و طراحی‌ زیبایی که دارند، جزو بهترین گزینه‌ها هستند و اگر مشکل مالی در رابطه با پرداخت هزینه در این هتل‌ها ندارید، می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.
هر کسی با توجه به سطح توقعات، میزان نیاز خود به امکانات هتل و انتظارات و توانایی مالی، گزینه مورد نظرش را انتخاب می‌کند. جزیره کیش، بیضی شکل و در فاصله ۱۲ کیلومتری کرانه شیبکوه قرار گرفته است. این جزیره ۹۰ کیلومتر مربع مساحت دارد و بلندترین نقطه آن از سطح دریا فقط ۳۷ متر ارتفاع آن است.
نکته جالب اینجاست که گاز و برق این جزیره به شبکه سراسری کشور وصل نیست و هر کدام نیروگاه‌های مخصوص خود را دارا هستند. جزیره کیش با توجه به موقعیت جغرافیایی خود، دارای هوایی گرم و مرطوب است و شاید سفر در ایام خیلی گرم سال را کمی با تردید رو به رو کند. از این روی پیشنهاد می‌شود در ایام ختک‌تر سال به این نقطه توریستی و دیدنی سفر کنید؛ هر چند که کیش در ایام مختلف و فصول گوناگون سال زیبایی‌هایی دارد که دیگر تکرار نمی‌شوند.
در جزیره کیش شما به ندرت بارش باران را تجربه خواهید کرد. اکسیژن در این جزیره خالص بوده و هوای بسیار پاک و مطبوع آن شهرت دارد. میانگین دمای سالانه این جزیره زیبا حدود ۲۴ درجه سانتیگراد است. پوشش گیاهی در این جزیره بیشتر درختان نخل بوده و در کنار آن‌ها درختان بومی کهور ایرانی، اکالیپتوس، اکاسیا و ابریشم نیز دیده می‌شود. این پوشش گیاهی مقاوم در برابر کم آبی و گرماست.
اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید، بهترین راه استفاده از هواپیماست. می‌توان گفت از هر شهری و اکثر فرودگاه‌های کشور، به سمت کیش پروازهای مختلفی در نظر گرفته می‌شوند. از تهران تا جزیره کیش، نزدیک به دو ساعت زمان با هواپیما طول می‌کشد. جمعیت ثابت جزیره کیش حدود ۲۴ هزار نفر است که به آن‌ها کیشوند گفته می‌شود. بخش قابل توجهی از ساکنان جزیره را بومیان آن تشکیل می‌دهند که در محله‌های مختلف زندگی می‌کنند و مردمی خونگرم و مهربان هستند.
شغل اکثر این افراد، ماهیگیری، دامداری و دریانوردی است و البته در قدیم صید مروارید نیز در میان این مشاغل دیده می‌شد. در جزیره کیش دانشگاه‌های بسیاری وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه پردیس تهران و دانشگاه علمی کاربردی اشاره کرد.
از دیگر مشاغلی که در این جزیره زیبا می‌توان پیدا کرد، مشاغل مربوط به خدمات گردشگری مانند هتل داری، رستوران و خدمات تفریحی اشاره داشت. حدود ۷۰ درصد ساکنان کیش در بخش خصوصی مشغول کار هستند. جزیره کیش برای زندگی، مکانی لوکس به شمار می‌رود که تقریبا غیر از بومیان جزیره، بقیه افراد شیک زندگی می‌کنند.
در این جزیره زیبا نقاط بسیار گردشگری و جاذبه‌های فراوانی وجود دارد که همین باعث شده تا عده بسیاری برای سفر و حتی زندگی در کیش ترغیب شوند. شاید برای شما نیز بیشتر این مراکز تفریحی و خرید آشنا باشند. از مهم‌ترین جاذبه‌ها در کیش می‌توانیم به پارک دلفین و باغ پرندگان، شهر زیرزمینی کاریز، شهر قدیمی حریره، خانه بومیان کیش، کشتی یونانی، مراکز خرید دامون، مروارید، پردیس یک و دو، سارینا، مریم و … اشاره کنیم.

تاریخچه شهر :

از تاریخچه کیش در زمان قبل از اسلام اطلاعات کامل و دقیقی در دست نیست. تنها منبع قابل اعتنا در این زمینه نوشته‌های “نیارخوس” دریاسالار یونانی است که در سال ۳۲۵ پیش از میلاد به فرمان اسکندر مامور شد تا سفری اکتشافی را در سواحل دریای عمان و خلیج فارس انجام دهد. نوشته‌های نیارخوس بر آن دلالت دارد که وی جزیره کیش یا “اراراکتا” را در قرن چهارم پیش از میلاد مورد بازدید قرار داده است. مشخصات ارائه شده وی با مشخصات جزیره کیش مطابقت دارد. به طوری که نیارخوس می‌نویسد در این جزیره بوستان‌ها و نخلستان‌های فراوانی وجود داشته است.
در دوره هخامنشیان، کیش مرکز عمده صید مروارید بین‌النهرین و هندوستان بود و بازرگانان بزرگ دنیا به این جزیره رفت و آمد داشتند. دوران عظمت و شکوفایی تاریخ کیش از قرن چهارم هجری، پس از وقوع زلزله در سیراف آغاز شد. پس از آن که بندر سیراف از رونق افتاد توران شاه به کمک حکام محلی بنی‌قیصر در این جزیره بندرگاهی ایجاد کرد و به عمران و آبادانی آن همت گماشت و کیش را به مرکز عمده بازرگانی خلیج‌فارس تبدیل نمود.
در دوره اتابکان‌ فارس اهمیت کیش به حدی بود که والی خلیج‌فارس در این جزیره سکونت داشت و برتمام جزایر خلیج‌فارس و دریای عمان حکومت می‌کرد. طبق نوشته های سیاحان و تاریخ نویسان، در این دوره درآمد کیش بابت عشریه کشتی‌های تجاری مبالغ بسیار قابل توجهی بوده است.
از شواهد و قراین چنین پیداست که در عصر غزنویان، سلجوقیان، خوارزمشاهیان و مغول جزیره کیش در اوج شکوفایی و رونق و مرکز بازرگانی خلیج‌فارس بوده است. مورخینی نظیر قزوینی، فضل‌الله بن‌عبدالله شیرازی، ابن بطوطه و حمدالله مستوفی که در این دوره از کیش دیدن کرده‌اند همگی از عظمت، آبادانی و زیبایی کیش سخن گفته‌اند. بنابر نوشته‌های مورخین، نام کیش در دوره ایخانیان مغول پیوسته با اسامی ولایات معتبری چون بغداد، شیراز، بحرین و هندوستان آورده می‌شده و پیوسته پیشوند دولتخانه قبل از عنوان کیش ذکر می‌شده است. علاوه بر این، ویرانه‌های به جا مانده از شهر حریره در قسمت شمال جزیره نیز از عظمت جزیره کیش در آن دوران حکایت می‌کند.

 جمعیت، فرهنگ و آداب و رسوم :

جمعیت جزیره کیش، طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۰، برابر با ۲۴۸۱۹ نفر بوده‌ است که عمدتاً در شهر کیش ساکن هستند.
جزیره کیش همچون دیگر جزایر و بنادر خلیج فارس، از گذشته های دور تاکنون در معرض تماس با حوزه وسیعی از فرهنگهای جهان بوده است. از سوی دیگر جزیره کیش به تنهایی چند گروه بومی نژادی ، زبانی و مذهبی را در خود جای داده است. این گروه ها در عین حال که در طول تاریخ با یکدیگر زندگی مسالمت آمیزی داشته اند و از نظر فرهنگی بسیار به هم نزدیک شده اند، اما هر یک از آنها همچنان بخش های مهمی از فرهنگ ویژه خود را حفظ کرده اند.
آداب و رسوم مردم خلیج فارس، به خاطر مجاورت با دریا و تماس با داخل فلات ایران ، با آداب و رسوم سایر نقاط ایران شباهت کمی دارد. از جمله این آداب و رسوم انواع رقص هایی است که ظاهراً برای درمان بعضی بادها و درمان بیماری ها مفید است. ظاهراً عقاید مربوط به بادهای زار از طریق اتیوپی (حبشه) در سرزمین های اسلامی راه یافته است و عقاید مشابه آنچه در ایران وجود دارد، در مصر ، عربستان و عمان نیز تحت عنوان «زار» دیده می شود.
غذاهای محلی مردم کیش نیز شامل انواع “قلیه”، “مضروبه”، “هریسه” و “مچبوس” است که اغلب با ماهی تهیه می شوند.
همچنین بومیان جزیره از نژادهای دراویدی، نوردیک، سامی و سیاهپوست بوده و به زبانهای فارسی و عربی صحبت می کنند.

پوشش گیاهی :

میانگین دمای سالانه جزیره کیش ۶.۲۶ درجه سانتی گراد است. از اواسط آبان تا اواسط اردیبهشت، دمای هوا از اعتدال نسبی بسیار خوبی برخوردار است.
جزیره کیش یکی از سرسبزترین جزایر خلیج فارس است و در دو دهه اخیر بیش از ۱۰۰۰ هکتار از زمین های جزیره جنگل کاری شده است. گونه های عمده درختی کیش عبارتند از: کهور ایرانی و پاکستانی، آکاسیا، کنار، لور، نخل و اوکالیپتوس.

حیات وحش :

جزیره کیش به دلیل بسته بودن آن دارای جامعه زیستی محدود است. با این حال گونه هایی از پستانداران در جزیره زندگی می کنند که مهمترین آن ها آهوی ایرانی است. علاوه بر این پرندگان کیش و آبزیان پیرامون جزیره از تنوع خوبی برخوردارند.
انواع ماهی های خوراکی و ماهی های تزئینی زیبا و رنگارنگ، عروس های دریایی، صدف ها، حلزون ها، شقایق ها، نرم تنان، اسفنج ها، مرجان ها و … در آب های پیرامون جزیره یافت می شوند.

اقتصاد :

در سال ۱۳۴۹ این جزیره مورد بازدید هیأت های کارشناسی قرار گرفت و با توجه به ویژگی های طبیعی، سواحل زیبای مرجانی، آب های زلال پیرامون جزیره و بالاخره موقعیت استراتژیکی مناسب آن به عنوان مرکز بین المللی توریستی انتخاب شد.
پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۱ جزیره کیش به عنوان نخستین منطقه آزاد کشور برگزیده شد. انتخاب کیش به عنوان منطقه آزاد و برخورداری سرمایه گذاران از معافیت های گمرکی و دیگر قوانین حاکم بر مناطق آزاد، این جزیره را به منطقه ای جذاب برای فعالیت های اقتصادی بدل کرده است. جهانگردی و بازرگانی مهمترین فعالیت های جزیره کیش را تشکیل می دهند. کیش با برخورداری از ۱۵ بازار کوچک و بزرگ، حدود ۷ هزار و ۵۰۰ تخت اقامتی در هتل ها و انواع امکانات تفریحی، سالانه پذیرای حدود یک میلیون مسافر ایرانی و خارجی است. فعالیت های صنعتی نیز در شهرک های صنعتی جزیره کیش انجام می گیرند.
همچنین بیشتر بومیان دارای شغلهای سنتی، ماهی گیری، دام داری، دریانوردی و بازرگانی هستند.
البته مردم کیش در گذشته بیشتر به صید مروارید مشغول بودند.

موقعیت جغرافیایی :

جزیره کیش با مساحت تقریبی ۹۱ کیلومترمربع و شکل کلی تقریباً بیضی، در ربع اول راستای سواحل ۱۳۵۹ کیلومتری جنوب ایران در دهانه ی خلیج فارس و تقریباً در نزدیک بخش پایانی این آبراه در محدوده تنگه هرمز واقع است. این جزیره بین مختصات جغرافیایی ۵۳ درجه و ۵۳ دقیقه تا ۵۴ درجه و ۴ دقیقه طول شرقی از نصف النهار گرینویچ و ۲۶ درجه و ۲۹دقیقه تا ۲۶ درجه و ۳۵ دقیقه عرض شمالی واقع شده است، و در جهت ساحل غربی – به ساحل شرقی (فاصله ی مجتمع مرجان تا میدان هور) ، ۴۵.۱۵ کیلومتر طول دارد. همچنین بیشترین عرض جزیره در راستای ساحل جنوبی به ساحل شمالی (فاصله ی بندرگاه گمرک تافانوس دریائی) ۵.۷ کیلومتر است. سطح جزیره فاقد توپوگرافی ویژه مانند پدیده کوه و حتی تپه مرتفع است. بیشترین شیب جزیره کیش از شمال فرودگاه به طرف ساحل (هتل شایان) است.

ویژگی های اقلیمی و آب و هوایی :

جزیره کیش داراى آب و هواى گرم و مرطوب است. درجه حرارت هوا به‌طور متوسط ۲۷ درجه سانتى‌گراد است و در کمتر موردى از حداکثر ۳۲ درجه سانتى‌گراد تجاوز مى‌کند. حداقل برودت در جزیره هیچگاه از ۳ درجه سانتى‌گراد آن هم در روزهاى معدودى از زمستان، پائین‌تر نمى‌رود. درحالى که هوا خنک‌تر شده و میزان رطوبت کاهش مى‌یابد، آب دریا همچنان گرم است.
مطالعات نشان مى‌دهد که گرمى هوا از اوایل مهر ماه رو به کاهش مى‌گذارد و تا اردیبهشت ماه وضعیت آب و هوائى بسیار مطلوبى به‌وجود مى‌آید. از آن پس گرماى محیط رو به فزونى مى‌گذارد و تا آخر تابستان به تدریج به حد نصاب‌هاى بالائى مى‌رسد، که استفاده از امکانات برودتى مدرن را اجتناب‌ناپذیر مى‌کند.

جاذبه‌های سفر به کیش :

جزیره کیش در قرن های پیشین آن طور که به نظر می رسد یک مرکز تجمع بیشتر نداشته و در سایر نقاط تنها آبادى‌هاى کوچکى وجود داشته است. بقایاى شهر قدیمى کیش در اواسط کرانه شمالى جزیره در همان محلى که مورخان بدان اشاره کرده‌اند قرار دارد.
آثار این شهر در حال حاضر به‌صورت پشته‌هاى بزرگى مرکب از بناهاى سنگى با ملات ساروج و گچ مشاهده مى‌شود و وسعت آثار، حدود سه کیلومتر در یک کیلومتر است. بناها از قلوه سنگ‌هاى شنى ساخته شده، روى بعضى از دیوارها پوشش گچى دیده مى‌شود. ارتفاع بعضى از ساختمان‌ها به بیش از ۶ متر مى‌رسد که دال بر وجود طبقات متعدد است. با توجه به مصالح و سبک معمارى بنا احتمال دارد این آثار مربوط به اواخر دوره ساسانى و اوایل دوره اسلامى باشد.

چرا کیش

جاذبه های سازه ای و تاریخی :

جاذبه های تفریحی و گردشگری :

 • پارک های ساحلی مرجان، سیمرغ، مرد ماهیگیر و …
 • آکواریوم، حیات در دریا و غواصی
 • نمایشگاه خزندگان و مجموعه موجودات تاکسیدرمی شده
 • پایاب کیش
 • باغ راه ایرانی
 • گذرهای طبیعت، هنرمندان و …
 • پارک دلفینها و باغ پرندگان
 • بانجی جامپینگ و پروازهای تفریحی
 • شهربازی، پارک آبی، اسکله، جت اسکی، کیبل اسکی
 • اسب سواری

بازارها و اماکن خرید :

 • بازار پردیس
 • مرکز تجاری کیش
 • بازار مرجان
 • بازار صفین
 • بازار مریم
 • بازار مروارید
 • مرکز خرید زیتون
 • بازار زیتون
 • بازار ونوس
 • بازار پارس خلیج

رستوران ها و کافی شاپ ها :

 • رستوران شب های کیش
 • رستوران پدیده شاندیز
 • رستوران شاندیز صفدری

تور کیش هتل ترنج پرواز ماهان

تور کیش هتل ترنج پرواز ماهان تور کیش هتل ترنج پرواز ماهان با توجه به کیفیت خدمات پروازی که ایرلاین ماهان ارائه می دهد، بسیاری از مسافران به دنبال های بلیط های این شرکت هواپیمایی می باشند. در رزرو آنلاین تور کیش هتل ترنج، شما می توانید با انتخاب ایرلاین ماهان تور هتل ترنج کیش […]

وب سایت رسمی هتل بزرگ داریوش کیش

وب سایت رسمی هتل بزرگ داریوش کیش وب سایت رسمی هتل بزرگ داریوش کیش : اگر به جزیره ی زیبای کیش سر می زنید، هتل داریوش کیش می تواند یکی از بهترین انتخاب هایتان باشد. هتل ۵ ستاره داریوش در سال ۱۳۸۰ و با سرمایه گذاری حسین ثابت و با الهام گرفتن از معماری کهن […]

سوئیت ساحلی هتل شایان کیش

سوئیت ساحلی هتل شایان کیش سوئیت ساحلی هتل شایان کیش : هتل شایان کیش مجموعاً دارای ۱۹۱ اتاق است که سوئیت های هتل شایان کیش با دکوراسیونی شیک و مدرن آراسته شده اند. این اتاق ها با در نظر گیری تمامی امکانات رفاهی و خدمات دهی عالی، همیشه برای پذیرایی از میهمانان و گردشگران تور […]

هتل داریوش با پرواز ماهان

درباره هتل ترنج کیش

درباره هتل ترنج کیش درباره هتل ترنج کیش : هتل ترنج کیش یکی از منحصر‌به‌فردترین هتل‌های پنج‌ستاره کشور است. در منطقه‌ای بکر واقع در شمال غربی جزیره کیش قرار گرفته است. این هتل در دو فاز دریایی و ساحلی طراحی شد ه‌است. فاز دریایی بر روی آب قرار گرفته و فاز ساحلی در دست احداث […]

نحوه ی رزرو هتل شایان کیش

نحوه ی رزرو هتل شایان کیش نحوه ی رزرو هتل شایان کیش  : هتل شایان کیش، هتلی پنج ستاره است که در سال ۱۳۵۴ در زمینی به مساحت ۵۵۰۰۰ مترمربع، افتتاح شد. این هتل، یکی از بزرگ ترین و مجلل ترین هتل های کیش است که در ۴ طبقه، ۱۹۱ اتاق و سوئیت لوکس دارد. […]

اولین هتل دریایی ایران

اولین هتل دریایی ایران اولین هتل دریایی ایران :‌ هتل ترنج کیش یکی از منحصر‌به‌فردترین هتل‌های پنج‌ستاره کشور است. در منطقه‌ای بکر واقع در شمال غربی جزیره کیش قرار گرفته است. این هتل در دو فاز دریایی و ساحلی طراحی شده‌است. فاز دریایی بر روی آب قرار گرفته و فاز ساحلی در دست احداث بوده […]

تخفیف ویژه هتل داریوش کیش

تخفیف ویژه هتل داریوش کیش تخفیف ویژه هتل داریوش کیش : جزیره کیش یکی از مهم‌ترین شهرهای توریستی ایران است و به عنوان یکی از توریستی‌ترین مناطق ایران دارای هتل‌های فراوان و متنوعی برای اقامت این تعداد گردشگر است. بنابراین می‌توان بهترین و باکیفیت‌ترین هتل‌های ایران را در بین هتل کیش پیدا کرد. یکی از […]

معرفی هتل مارینا پارک کیش

معرفی هتل مارینا پارک کیش معرفی کامل هتل مارینا پارک کیش :‌اگر از کسانی که بارها به کیش سفر کرده‌اند و فرصت داشته‌اند که همه بخش‌ها و گوشه و کنار کیش را ببینند، راجع به بررسی هتل مارینا کیش بپرسید، بی تردید کتمان نمی‌کنند که زیباترین نقطه جزیره و مهم‌ترین بخش اقامتی کیش، هتل مارینا […]

رزرو هتل های کیش

رزرو هتل های کیش رزرو هتل های کیش : زمانی که جزیره زیبای کیش را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنید، بی‌گمان اقامت در یکی از هتل های مدرن و منحصر به فرد کیش تجربه‌ای است که از آن غافل نخواهید شد. با توجه به هدف شما از سفر و سبک تفریحات مورد علاقه‌تان […]

معرفی هتل داریوش کیش

معرفی هتل داریوش کیش معرفی هتل داریوش کیش هتل بزرگ داریوش یکی از باشکوه‌ترین هتل‌های پنج‌ستاره جزیره کیش است. ویژگی برجسته هتل معماری آن است که از تخت جمشید الهام گرفته شده و به عنوان نمادی از فرهنگ و تمدن ایران باستان به شمار می‌رود. این هتل در نزدیکی ساحل شرقی جزیره قرار گرفته است. […]

تور کیش نوروز ۱۴۰۲ هتل داریوش

تور کیش نوروز ۱۴۰۲ هتل داریوش تور کیش نوروز ۱۴۰۲ هتل داریوش : نوروز یکی از قدیمی ترین باستان های ایرانی هست که تمامی مردم ایرانی آن را جشن میگیرند ما با هم فکری های تیم همکوچ به نتیجه رسیدیم که برای مردم عزیز کشورمون بهترین تور ها را از جمله تور های داخلی کیش […]

سایت هتل داریوش

سایت هتل داریوش سایت هتل داریوش : هتل ۵ ستاره داریوش کیش در زمینی به مساحت ۱۲ هکتار در شمال شرقی جزیره کیش و با الهام از تخت جمشید ساخته شده است. این هتل فعالیت خود را در سال ۱۳۸۲ آغاز کرده و به‌عنوان هتل موزه کیش نیز شناخته می‌شود چون تمدن و فرهنگ ایران […]

خرید اینترنتی تور کیش

خرید اینترنتی تور کیش خرید اینترنتی تور کیش : اولین قدم همه مسافران تور کیش خرید تور مقرون به صرفه از یک آژانس معتبر گردشگری است در ادامه مقاله به توضیحات کلی در ارتباط با خرید اینترنتی تور کیش و… میپزدازیم تا شما با اطلاعات کامل در این زمینه اقدام به خرید تور خود کنید. […]

رزرو هتل ترنج

رزرو هتل ترنج رزرو هتل ترنج : هتل ترنج در جزیره واقع شده و برای مسافران جزیره امکانات ویژه و خدمات رفاهی در نظر گرفته است. این هتل دارای طبقات دریایی بوده و ۱۰۰ اتاق اماده رزرو است. هتل ترنج دارای لابی لوکس و زیبایی که دارای ظرفیت ۳۰ نفر می باشد. هتل زیبای جزیره […]

تضمین قیمت تور کیش از تهران

تضمین قیمت تور کیش از تهران تضمین قیمت تور کیش از تهران : سفر به کیش یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر به مروارید زیبای خلیج فارس به حساب می‌آید. تورهای ارزان یا لحظه‌ای، تورهایی هستند که تا آخرین روزهای پیش از عزیمت موفق به تکمیل ظرفیت خود نمی‌شوند. به این ترتیب، آژانس‌های گردشگری برای […]

ارزانترین تور کیش از تهران

ارزانترین تور کیش از تهران ارزانترین تور کیش از تهران :‌ کیش یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری در جنوب ایران است. همه ساله تورهای بسیار زیادی از شهرهای مختلف به سمت کیش برگزار می‌شود. تور ارزان کیش در واقع توری است که تمامی هزینه‌های آن کم است، از بلیط هواپیما گرفته تا اقامتگاه و هزینه‌های […]

اطلاعات کامل هتل ترنج کیش در شهر کیش

اطلاعات کامل هتل ترنج کیش در شهر کیش اطلاعات کامل هتل ترنج کیش در شهر کیش :‌ خدمات هتل ترنج کیش و داخل اتاق هتل ترنج همچون سوئیت های امپریال هتل ترنج نگاه می کنیم متوجه می شویم زیباترین هتل ایران در خلیج فارس در بین هتل های کیش براحتی می درخشد! هتلی با معماری […]

خدمات مسافرتی و گردشگری تور کیش

خدمات مسافرتی و گردشگری تور کیش خدمات مسافرتی و گردشگری تور کیش :‌ تور کیش جذابیت‌های فوق العاده و تفریحات مدرن و هیجان انگیزی که دارد به بهترین مقصد گردشگری ساحلی در ایران تبدیل شده است. خصوصا که این شهر به خاطر آب و هوایش در زمستان‌ها که اغلب مقاصد گردشگری سرد هستند، آب و […]

رزرو هتل مارینا پارک کیش با تخفیف

رزرو هتل مارینا پارک کیش با تخفیف رزرو هتل مارینا پارک کیش با تخفیف : هتل مارینا پارک در نوار سیاحتی شرقی جزیره کیش، جنب برج های دو قلو قرار گرفته است. با رزرو در این هتل می توانید در کم ترین زمان به مراکز تجاری، تفریحی و گردشگری مختلفی نظیر: درخت سبز، اسکله تفریحی، […]

سفر به کیش با قطار و مزیت های آن

سفر به کیش با قطار و مزیت های آن سفر به کیش با قطار و مزیت های آن :‌ تور کیش با قطار یکی از مواری است که گردشگران و سفردوستان در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل آن را بسیار زیاد جستجو می‌کنند.لازم به ذکر است سفر به کیش با قطار یکی از ایمن ترین […]

چگونگی رزرو هتل داریوش کیش

چگونگی رزرو هتل داریوش کیش با رزرو هتل داریوش کیش یا داریوش گراند هتل، در قلب جزیره حس اقامت در کاخ های آپادانا را تجربه کنید و سفر متفاوتی داشته باشید. برای خلق یک تجربه سفر ویژه و به یادماندنی در جزیره زیبای کیش، چه چیزی میتواند بهتر از اقامت در یک هتل موزه باشد؟ […]

اطلاعات هتل ترنج کیش

اطلاعات هتل ترنج کیش اطلاعات هتل ترنج کیش : هتل ترنج در سال ۱۳۹۴ در شمال غربی جزیره کیش ساخته شد. این هتل پنج ستاره در دو فاز ویلاهای روی آب و ساختمانی چند طبقه در ساحل به بهره‌برداری رسیده است. هتل ترنج اولین هتل روی آب کیش و اولین هتل دوستدار و حامی محیط […]

اطلاعات هتل مارینا کیش

اطلاعات هتل مارینا کیش اطلاعات هتل مارینا کیش : کیش یکی از مهمترین مقاصد گردشگری ایرانیان می باشد و هر ساله شاهد برگزاری تور های کیش متعددی به مقصد این جزیره زیبا هستیم. در سطح جزیره کیش مراکز اقامتی و تفریحی متعددیفعالیت می کنند و هر یک از آن ها ویژگی های منحصر به فرد […]

چگونگی رزرو هتل شایان کیش

چگونگی رزرو هتل شایان کیش چگونگی رزرو هتل شایان کیش : بعد از تهیه تور و بلیط، مهم‌ترین عامل برای سفر انتخاب هتل است. بیشتر مردم بر این عقیده هستند که یک بار و درست هزینه کنند. این به این معنی است که یک بار در سفر کیش هزینه بپردازید وسفری خاص و به یادماندنی […]

راهنمای رزرو تور لحظه آخری کیش با هتل ترنج

راهنمای رزرو تور لحظه آخری کیش با هتل ترنج راهنمای رزرو تور لحظه آخری کیش با هتل ترنج : هتل ترنج کیش به عنوان بهترین و خاص ترین هتل در جزیره کیش، قیمتی بالا را برای اقامت می طلبد که گاهی برای گردشگران مقدور نخواهد بود. این هتل یکی از خاص ترین هتل های خاورمیانه […]

اطلاعاتی در مورد هتل داریوش

اطلاعاتی در مورد هتل داریوش اطلاعاتی در مورد هتل داریوش : در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بهترین، مجلل ترین و لوکس ترین هتل های شهر گردشگری کیش آشنا کنیم پس برای آشنایی با هتل داریوش کیش با ما همراه باشید. برای دریافت اطلاعات در مورد نرخ تور کیش هتل داریوش […]

اطلاعات کامل هتل ترنج کیش

اطلاعات کامل هتل ترنج کیش هتل ترنج کیش (Toranj Hotel) یکی از بهترین هتل های جزیره می باشد این هتل زیبا دارای طراحی منحصر به فرد، بر روی آب های خلیج فارس می باشد. این هتل در سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسید.هتل ترنج کیش در شمال غرب جزیره کیش و در منطقه ای بکر […]

شروع خرید تور ارزان کیش

شروع خرید تور ارزان کیش شروع خرید تور ارزان کیش  ساحل نقره ای، آفتاب درخشان، آسمان آبی، دریای فیروزه ای، هوای تمیز و آرامش کامل را در سفر با تور کیش می توان تجربه کرد. جزیره کیش مروارید خلیج فارس توریستی ترین منطقه کشور است که در طول سال میزبان گردشگران بسیاری از نقاط مختلف […]

تور کیش از ساری هتل ترنج

تور کیش از ساری هتل ترنج تور کیش از ساری هتل ترنج : تور کیش ساری یکی از تورهای پرطرفدار جزیره کیش است که بواسطه علاقه زیاد هموطنان خطه سرسبز مازندران به جزیره زیبای کیش، در هفته با چند پرواز مختلف برگزار می گردد. تور کیش از ساری هم بصورت هوایی و هم بصورت زمینی […]

تور کیش از اهواز هتل داریوش

تور کیش از اهواز هتل داریوش تور کیش از اهواز هتل داریوش : اگر دوست داری در تور جزیره کیش هتل داریوش به عنوان یکی از لوکس ترین تور ایرانگردی از اهواز شرکت کنی و چند روزی را در این جزیره اقامت داشته باشی باید بدانی که انتخاب بسیار مناسبی کرده ای. بهتر است بدانی […]

بهترین هتل های جزیره کیش

بهترین هتل های جزیره کیش بهترین هتل های جزیره کیش : سال‌ها پیش اگر به کیش سفر می‌کردید، شاید تنها چند هتل را برای اقامت می‌توانستید انتخاب کنید، اما این جزیره با داشتن جاذبه‌های گردشگری فراوان، طی سال‌های گذشته به جزیره زیبایی‌ها و شگفتی‌ها تبدیل شده است، جایی که سفر به آن برای هر ایرانی […]

رزرو آنلاین هتل ترنج کیش

رزرو آنلاین هتل ترنج کیش رزرو آنلاین هتل ترنج کیش : هتل ترنج یکی از هتل های ۵ ستاره کیش است که در شمال غربی این جزیره و در منطقه‌ای بکر قرار گرفته است. مجموعه گردشگری ترنج دارای ۲ فاز است که فاز اول شامل هتل روی آب و فاز دوم شامل هتل ساحلی است […]

تور کیش ارزان دقیقه ۹۰

تور کیش ارزان دقیقه ۹۰ پیدا کردن تور کیش ارزان دقیقه ۹۰ چندان کار سختی نیست. شما در سایت نامی گشت پس از جستجوی تور، لیست موجود را بر اساس کمترین قیمت تنظیم کنید تا ارزان ‌ترین تور کیش را مشاهده کنید و نیز کوتاه بودن مدت تور و انتخاب تور لحظه آخری کیش به […]

خرید آنلاین تور کیش

خرید آنلاین تور کیش خرید آنلاین تور کیش : آیا تا کنون با تور های گردشگری به کیش سفر کرده اید؟ برای سفر به کیش از چه راه هایی می توان اقدام کرد؟ مزیت تور کیش در مقایسه با سفر عادی در چیست؟ زمانی که افراد تصمیم به سفر می گیرند، اولین نکته ای که […]

رزرو تور کیش هتل پارسیان

رزرو تور کیش هتل پارسیان رزرو تور کیش هتل پارسیان : یکی از هتل های لوکس در جزیره کیش است که به عنوان یک هتل سه ستاره در از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را آغاز نمود. این هتل از هتل های با تجربه در جزیره می باشد که تا به حال مورد بازسازی قرار نگرفته […]

رزرو تورکیش هتل داریوش

رزرو تورکیش هتل داریوش هتل ۵ ستاره داریوش، یکی از محبوب‌ترین هتل‌های کیش است که در شرق این جزیره قرار دارد. هتل بزرگ داریوش یکی از زیباترین و بزرگترین هتل‌های دنیا است که دارای ۱۹۳ اتاق و سوییت کاناباهای مجلل با چشم انداز دریا و باغ است. معماری منحصر به فرد هتل داریوش کیش تداعی […]

رزرو تور هتل شایان کیش

رزرو تور هتل شایان کیش رزرو تور هتل شایان کیش : ساخت هتل شایان کیش به سال ۱۳۵۴ بازمی‌گردد و یکی از قدیمی‌ترین هتل‌های ۵ ستاره کیش محسوب می‌شود. هتل شایان با ۶ طبقه و ۱۹۳ اتاق، پذیرای مهمانان جزیره زیبای کیش است و علاوه بر محیط بسیار زیبا و سرسبز، دسترسی خوبی به مراکز […]

تور کیش از کرمانشاه هتل داریوش

تور کیش از کرمانشاه هتل داریوش تور کیش از کرمانشاه هتل داریوش : هتل بزرگ پنج ستاره‌ی داریوش یک هتل بی‌نظیر، خاص و رویایی است که با الهام از طرح شکوهمند تخت جمشید ساخته شده است. مساحت زمین این هتل دوازده هکتار است و ساختمان آن توسط بهترین معماران ایرانی ساخته شده است. هتل داریوش […]

تور کیش هتل داریوش نوروز

تور کیش هتل داریوش نوروز تور کیش هتل داریوش نوروز : تور کیش هتل داریوش یک انتخاب خوب برای کسانی است که در تور کیش هتل داریوش نوروز بدنبال اقامتی راحت در یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های ۵ ستاره کیش و حتی ایران هستند. هتل ۵ ستاره داریوش کیش یک هتل لاکچری، […]

تور کیش هتل مارینا پارک

تور کیش هتل مارینا پارک تور کیش هتل مارینا پارک : مجموعه اقامتی تفریحی هتل مارینا پارک در سال ۱۳۹۰ در جزیره کیش و در کنار خلیج همیشه فارس فعالیت خود را برای ارائه خدمات اقامتی و سیاحتی به مسافرین تور کیش آغاز نمود. معماری منحصر به فرد و دکوراسیون و تجهیزات مدرن در کنار […]

تور کیش از تبریز هتل داریوش

تور کیش از تبریز هتل داریوش تور کیش از تبریز هتل داریوش : برای معرفی هتل داریوش کیش در ابتدا بهتر است از شکل و شمایل این هتل مجلل و زیبا بگوییم؛ هتلی که شکوه و عظمتش از همان بدو ورود دامن‌گیرتان می‌شود. هتل داریوش با سر‌ستون‌هایی به شکل تخت جمشید، عظمت دوران هخامنشیان را […]

تور کیش از اصفهان هتل داریوش

تور کیش از اصفهان هتل داریوش تور کیش از اصفهان هتل داریوش : در مورد هتل داریوش کیش بیشتر بدانید هتل داریوش از گران ترین و معروف ترین هتل های جزیره کیش محسوب می شود که در عین گران بودن تقاضای زیادی برای اقامت در آن نیز وجود دارد. بنای هتل داریوش کیش مجلل و […]

رزرو هتل داریوش کیش

رزرو هتل داریوش کیش رزرو هتل داریوش کیش : اگر میخواهید به کیش سفر کنید ، حتما در مورد هتل داریوش شنیده اید. این هتل با معماری زیبای خود زبانزد همه گردشگران است و ما در این مقاله شما را با این هتل مجلل آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید. موقعیت جغرافیایی هتل مجموعه […]

تور هتل ترنج کیش از تهران

تور هتل ترنج کیش از تهران تور هتل ترنج کیش از تهران : هتل ترنج کیش یک مجموعه گردشگری ۵ ستاره است که در شمال غرب جزیره کیش، در سواحل مرجانی خلیج فارس قرار دارد. هتل ترنج را میتوان از لوکس ترین هتل های کیش دانست. این هتل در میان گردشگران بین المللی از شهرت […]

تور کیش هتل شایان از تهران

تور کیش هتل شایان از تهران تور کیش هتل شایان از تهران : هتل شایان در قسمت شرقی جزیره کیش قرار دارد که توریستی‌ترین منطقه جزیره کیش می‌باشد و اکثر مراکز خرید و مکان‌های تفریحی و گردشگری در این منطقه قرار دارند. به طوری‌ که در تور کیش هتل شایان نیازی به وسایل نقلیه نداشته […]

رزرو اتاق در هتل ترنج کیش

رزرو اتاق در هتل ترنج کیش رزرو اتاق در هتل ترنج کیش : دوست دارید که روی دریا بخوابید و ویوی عالی و زیبای طلوع و غروب آفتاب را از روی دریا ببینید؟ اگر بله ، پس حتما با ما همراه باشید تا شما را با هتل ترنج کیش آشنا کنیم و در مورد شرایط […]

تور کیش هتل داریوش با پرواز ماهان

تور کیش هتل داریوش با پرواز ماهان تور کیش هتل داریوش با پرواز ماهان : قیمت هتل داریوش کیش با تور مناسب تر است چرا که هتل داریوش قیمت نسبتا گران تری از هتل های چهار ستاره و پنج ستاره های معمولی دارد ولی در مقایسه با هتلی مثل هتل ترنج کیش که امکانات کمتری […]

با مکان های تفریحی کیش برای کودکان آشنا شوید

جزیره زیبای کیش مکان های تفریحی زیادی دارد. از مرکز خرید گرفته تا پارک تفریحی ساحلی و قلعه وحشت و… شاید شما در کنار همه این ها دوست داشته باشید که با مکان های تفریحی کیش برای کودکان هم آشنا شوید تا کودکان خود را به آن جا ببرید . پس جایی نرید! و تا […]

همه چیز درباره رزرو آنلاین تور کیش

رزرو آنلاین تور کیش: جزیره کیش از جزایر خلیج فارس است. هر ساله عده زیادی گردشگر اعم از ایرانی و خارجی به این جزیره زیبا سفر می کنند. کسانی که می خواهند به تور کیش بروند می توانند بلیط خود را به دو صورت حضوری و آنلاین رزرو کنند. جهت رزرو آنلاین تور کیش می […]

مرکز خرید پانیذ کیش

مسافرت یکی از بهترین و جذاب‌ترین تفریحاتی است که هر کسی در کنار خانواده و دوستان و عزیزان‌ ش می‌تواند آن را تجربه کند و خاطراتی خوش و لحظاتی ماندگار را ثبت کند. در دوره الان که فشار زندگی و کار زیاد شده است باید به دنبال راهی بود که این استرس و فشار کمتر […]

مرکز خرید سارینا ۱ کیش

اگر شما مسافر جزیره کیش هستید، حتما به دنبال مراکز خرید زیبا و لوکس می گردید. یکی از بهترین گزینه ها، مرکز خرید سارینا می باشد. شاید به جرئت می توان گفت سارینا یکی از مراکز خرید در کیش است که تمامی برند های معتبر جهانی در آن یافت می شود. دلایل دیگر برای انتخاب […]

مرکز خرید میکامال کیش

سفر کردن همواره یکی از بهترین تفریحات برای هر کسی بوده و هست. این که پس از مدتی زندگی روزمره و تکراری و خستگی مفرط، نیاز به تجدید انرژی داشته باشید، امری کاملا طبیعی است. در اوضاع حال حاضر که همه درگیر گرفتاری‌ها و مشکلات زندگی هستند و بیشتر زمان خود را به کار کردن […]

مرکز خرید مروارید کیش

سفر همواره جزو تفریحات جذاب و مورد علاقه افراد بوده است. جنوب کشور با حال و هوای عجیب خود و مردمان خونگرم و مهمان‌نواز، همیشه جزو نقاط پر طرفدار بوده است. محال است کسی به جنوب کشور فکر کند و جزیره کیش جزو اولویت‌های وی قرار نگیرد. کیش به دلیل آب و هوای گرم و مرطوبی […]

مرکز خرید زیتون کیش

یکی از بهترین سفر های داخلی، سفر به جزیره کیش در جنوب کشور است. شاید اگر کسی فکر سفر به جنوب کشور به سرش بزند، اولین نقطه ای که به ذهنش خطور می کند، جزیره کیش است. نام کیش برای همه آشناست. این جزیره زیبا و توریستی، دارای آب و هوای گرم است و از […]

بازار پردیس یک کیش

اگر تا به حال مسافر جزیره کیش بوده اید قطعا با نام بازار پردیس یک کیش آشنا هستید. قطعا سفر به این نقطه رویایی در جنوب کشور می تواند برای تان خیلی جذاب باشد. خصوصا اگر در کنار خانواده و دوستان تان به مروارید خلیج فارس سفر کنید. بازار پردیس یک یکی از معروف ترین […]

بازار پردیس دو کیش

سفر به جزیره کیش می تواند جزو به یاد ماندنی ترین و جذاب ترین سفر هایی باشد که تا به حال تجربه کرده اید. قطعا هر کسی جنوب کشور را مد نظر سفر خود قرار دهد، بعید خواهد بود جزیره کیش جزو اولویت های وی نباشد. برای سفر به این مروارید زیبا در خلیج فارس، باید […]

مراکز درمانی جزیره کیش

مراکز درمانی جزیره کیش حتی در جزیره زیبا و دوست داشتنی مثل کیش، ممکن است بیماری‌ها، آسیب دیدگی‌ها، حوادث و سایر موارد انسان را تحت تاثیر قرار بدهند و حتی در مواردی از پای درآورند. قبلا هم ذکر کردیم که برای ایجاد کردن شرایط مناسب، در همه‌ی مناطق، چه مناطق تفریحی مثل کیش و چه […]

انواع تورهای کیش

انواع تورهای کیش بعد از اینکه  به مقایسه سفر به کیش با تور یا بدون تور پرداختیم، حال قصد داریم تا حدودی به معرفی انواع مختلف تور کیش بپردازیم. قبل از شروع مطلب لازم میبینیم این نکته را ذکر کنیم که طبقه بندی تورهای کیش بر اساس عواملی مانند هزینه، زمان و کیفیت امکانات میباشد. […]

هتل های سه ستاره کیش

هتل های سه ستاره کیش در کیش هتل‌های فروانی فعال هستند که در این مقاله قصد داریم بهترین ‌های آنان را برای شما عزیزان معرفی کنیم و امکاناتشان را برای شما شرح دهیم. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه تور کیش ما بهترین تورهای کیش را نیز خریداری نمایید یا این که با کارشناسان ما […]

شرایط جابجایی کالا در کیش

آژانس مسافرتی هم کوچ با سابقه چندین ساله در زمینه تور کیش تمامی خدمات مسافرتی کیش را به خوبی به مسافران ارائه می دهد که شما با مراجعه به صفحه تور کیش می توانید تور مورد نظر خودتون را رزرو نمایید. در ادامه در زمینه شرایط جابجایی کالا در کیش صحبت خواهیم کرد: رونق فعالیت […]

مسابقات جهانی والیبال ساحلی کیش

مسابقات جهانی والیبال ساحلی کیش مسابقات جهانی هر ساله برگزار خواهد شد  که به دلیل آب و هوای مناسب کیش امسال هم مسابقات جهانی والیبال ساحلی در جزیره کیش افتتاح می شود این مسابقات به دلیل جذابیت و سختی های خود بسیار دیدنی است. والیبال ساحلی یکی از ورزش های سخت است که شما باید […]

بهترین هتل های کیش

بهترین هتل های کیش در جزیره کیش هتل‌های فراوانی وجود دارد که امکانات متفاوت آن‌ها حتما شما را سردرگم می‌کند. پس قصد داریم در این مقاله مفید شما را با بهترین هتل‌های کیش که دارای استانداردهای جهانی است و مسافران زیادی به این هتل‌ها می روند آشنا کنیم. همیشه در خرید تور کیش خود دقت […]

قیمت پوشاک در کیش چگونه است؟

در این مقاله قصد داریم شما را با مراکز خرید کیش و قیمت اجناس در جزیره کیش آشنا کنیم و بدانیم قیمت پوشاک در جزیره کیش چگونه است؟ همیشه با خرید از بازارهای جزیره کیش تنوع و زیبایی را احساس خواهید کرد و لذتی فراوان برای مسافران تور کیش دارد. اگر قصد سفر به جزیره […]

همه اطلاعات مهم در کیش

بانک اطلاعاتی کیش آیا میدانید پرواز تهران تا کیش چند ساعت است؟ آیا ساعت کاری در جزیره کیش را میدانید؟ مکانهای مهم کیش را میشناسید ؟ آیا مراکز ارزان فروش در جزیره کیش را میدانید؟ اگر سفر تور کیش را برای بار اول انجام میدهید، قطعاً سوالات مهمی در ذهنتان هست که میخواهید جواب همه […]

آب و هوای کیش

آب و هوا در جزیره کیش گرم و مرطوب است و دمای متوسط ​​۲۷ درجه سانتیگراد  به ندرت به ۳۵ درجه سانتیگراد میرسد. ماه های تیر و مرداد داغترین ماه‌ها هستند و درجه حرارت آن در دی و بهمن در کمترین میزان خود برای ساکنان جزیره کیش بوده است. مسافران تور کیش نوروز ۹۷ شاید […]

بهترین زمان سفر به کیش

بهترین فصل سفر به کیش آیا بهترین زمان برای رفتن به جزیره کیش را می‌دانید؟ چند مورد جالب گردشگری در جزیره کیش وجود دارد؟ تور کیش یکی از ایده‌آل‌ترین سفر های داخل ایران است که سالانه مسافران زیادی را به خود جذب میکند. جزیره کیش به دلیل گرمای نسبتا زیادی که دارد، سفر به آن […]

همه چیز در مورد هتل مارینا پارک کیش

همه چیز در مورد هتل مارینا پارک کیش هتل مارینا پارک  Marina Park Hotel یکی از لوکس ترین هتل های ۵ ستاره در جزیره زیبای کیش در کنار برج دوقلو است. که دارای بزرگترین فضای سبز در این جزیره می‌باشد. فضای اطراف هتل سراسر از طبیعت سر سبز مملو شده است .شما می توانید از اتاق […]

مراکز خرید کیش

مراکز خرید کیش برای بسیاری از ایرانی ها خرید به یک رسم و وسواس خاصی تبدیل شده است . اگرچه بازارهای سنتی مکان مورد علاقه بیشتر جوانان است، اما اکنون رقابت شدید از مراکز خرید در سراسر کشور صورت گرفته. تا جای که شاید بیشتر سفرهای آنها برای خرید لباس و اجناس با کیفیت باشد. […]

مرکز تجاری کیش

مرکز تجاری کیش یکی از بزرگترین و متنوع‌ترین بازارهای جزیره زیبای کیش است. این مرکز که در سال ۱۳۷۹ افتتاح شده، شامل ۴۷۹ واحد تجاری است. این واحدها زمینه‌های فعالیتی متنوعی از جمله پوشاک، کیف و کفش، موبایل و تجهیزات رایانه‌ای، آژانس‌های مسافرتی و املاک، کافی‌شاپ‌ها و فست‌فودها و رستوران گردان، عینک، لوازم خانگی، وسایل […]