کیش

جزیره کیش به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی که دارد، پذیرای تعداد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است و آمار نزدیک به دو میلیون سفر در سال بیانگر این ادعا می‌باشد. هتل‌های پنج ستاره در کیش با توجه به امکانات بسیار، مدرن بودن ساخت و طراحی‌ زیبایی که دارند، جزو بهترین گزینه‌ها هستند و اگر مشکل مالی در رابطه با پرداخت هزینه در این هتل‌ها ندارید، می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.
هر کسی با توجه به سطح توقعات، میزان نیاز خود به امکانات هتل و انتظارات و توانایی مالی، گزینه مورد نظرش را انتخاب می‌کند. جزیره کیش، بیضی شکل و در فاصله ۱۲ کیلومتری کرانه شیبکوه قرار گرفته است. این جزیره ۹۰ کیلومتر مربع مساحت دارد و بلندترین نقطه آن از سطح دریا فقط ۳۷ متر ارتفاع آن است.
نکته جالب اینجاست که گاز و برق این جزیره به شبکه سراسری کشور وصل نیست و هر کدام نیروگاه‌های مخصوص خود را دارا هستند. جزیره کیش با توجه به موقعیت جغرافیایی خود، دارای هوایی گرم و مرطوب است و شاید سفر در ایام خیلی گرم سال را کمی با تردید رو به رو کند. از این روی پیشنهاد می‌شود در ایام ختک‌تر سال به این نقطه توریستی و دیدنی سفر کنید؛ هر چند که کیش در ایام مختلف و فصول گوناگون سال زیبایی‌هایی دارد که دیگر تکرار نمی‌شوند.
در جزیره کیش شما به ندرت بارش باران را تجربه خواهید کرد. اکسیژن در این جزیره خالص بوده و هوای بسیار پاک و مطبوع آن شهرت دارد. میانگین دمای سالانه این جزیره زیبا حدود ۲۴ درجه سانتیگراد است. پوشش گیاهی در این جزیره بیشتر درختان نخل بوده و در کنار آن‌ها درختان بومی کهور ایرانی، اکالیپتوس، اکاسیا و ابریشم نیز دیده می‌شود. این پوشش گیاهی مقاوم در برابر کم آبی و گرماست.
اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید، بهترین راه استفاده از هواپیماست. می‌توان گفت از هر شهری و اکثر فرودگاه‌های کشور، به سمت کیش پروازهای مختلفی در نظر گرفته می‌شوند. از تهران تا جزیره کیش، نزدیک به دو ساعت زمان با هواپیما طول می‌کشد. جمعیت ثابت جزیره کیش حدود ۲۴ هزار نفر است که به آن‌ها کیشوند گفته می‌شود. بخش قابل توجهی از ساکنان جزیره را بومیان آن تشکیل می‌دهند که در محله‌های مختلف زندگی می‌کنند و مردمی خونگرم و مهربان هستند.
شغل اکثر این افراد، ماهیگیری، دامداری و دریانوردی است و البته در قدیم صید مروارید نیز در میان این مشاغل دیده می‌شد. در جزیره کیش دانشگاه‌های بسیاری وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه پردیس تهران و دانشگاه علمی کاربردی اشاره کرد.
از دیگر مشاغلی که در این جزیره زیبا می‌توان پیدا کرد، مشاغل مربوط به خدمات گردشگری مانند هتل داری، رستوران و خدمات تفریحی اشاره داشت. حدود ۷۰ درصد ساکنان کیش در بخش خصوصی مشغول کار هستند. جزیره کیش برای زندگی، مکانی لوکس به شمار می‌رود که تقریبا غیر از بومیان جزیره، بقیه افراد شیک زندگی می‌کنند.
در این جزیره زیبا نقاط بسیار گردشگری و جاذبه‌های فراوانی وجود دارد که همین باعث شده تا عده بسیاری برای سفر و حتی زندگی در کیش ترغیب شوند. شاید برای شما نیز بیشتر این مراکز تفریحی و خرید آشنا باشند. از مهم‌ترین جاذبه‌ها در کیش می‌توانیم به پارک دلفین و باغ پرندگان، شهر زیرزمینی کاریز، شهر قدیمی حریره، خانه بومیان کیش، کشتی یونانی، مراکز خرید دامون، مروارید، پردیس یک و دو، سارینا، مریم و … اشاره کنیم.

تاریخچه شهر :

از تاریخچه کیش در زمان قبل از اسلام اطلاعات کامل و دقیقی در دست نیست. تنها منبع قابل اعتنا در این زمینه نوشته‌های “نیارخوس” دریاسالار یونانی است که در سال ۳۲۵ پیش از میلاد به فرمان اسکندر مامور شد تا سفری اکتشافی را در سواحل دریای عمان و خلیج فارس انجام دهد. نوشته‌های نیارخوس بر آن دلالت دارد که وی جزیره کیش یا “اراراکتا” را در قرن چهارم پیش از میلاد مورد بازدید قرار داده است. مشخصات ارائه شده وی با مشخصات جزیره کیش مطابقت دارد. به طوری که نیارخوس می‌نویسد در این جزیره بوستان‌ها و نخلستان‌های فراوانی وجود داشته است.
در دوره هخامنشیان، کیش مرکز عمده صید مروارید بین‌النهرین و هندوستان بود و بازرگانان بزرگ دنیا به این جزیره رفت و آمد داشتند. دوران عظمت و شکوفایی تاریخ کیش از قرن چهارم هجری، پس از وقوع زلزله در سیراف آغاز شد. پس از آن که بندر سیراف از رونق افتاد توران شاه به کمک حکام محلی بنی‌قیصر در این جزیره بندرگاهی ایجاد کرد و به عمران و آبادانی آن همت گماشت و کیش را به مرکز عمده بازرگانی خلیج‌فارس تبدیل نمود.
در دوره اتابکان‌ فارس اهمیت کیش به حدی بود که والی خلیج‌فارس در این جزیره سکونت داشت و برتمام جزایر خلیج‌فارس و دریای عمان حکومت می‌کرد. طبق نوشته های سیاحان و تاریخ نویسان، در این دوره درآمد کیش بابت عشریه کشتی‌های تجاری مبالغ بسیار قابل توجهی بوده است.
از شواهد و قراین چنین پیداست که در عصر غزنویان، سلجوقیان، خوارزمشاهیان و مغول جزیره کیش در اوج شکوفایی و رونق و مرکز بازرگانی خلیج‌فارس بوده است. مورخینی نظیر قزوینی، فضل‌الله بن‌عبدالله شیرازی، ابن بطوطه و حمدالله مستوفی که در این دوره از کیش دیدن کرده‌اند همگی از عظمت، آبادانی و زیبایی کیش سخن گفته‌اند. بنابر نوشته‌های مورخین، نام کیش در دوره ایخانیان مغول پیوسته با اسامی ولایات معتبری چون بغداد، شیراز، بحرین و هندوستان آورده می‌شده و پیوسته پیشوند دولتخانه قبل از عنوان کیش ذکر می‌شده است. علاوه بر این، ویرانه‌های به جا مانده از شهر حریره در قسمت شمال جزیره نیز از عظمت جزیره کیش در آن دوران حکایت می‌کند.

 جمعیت، فرهنگ و آداب و رسوم :

جمعیت جزیره کیش، طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۰، برابر با ۲۴۸۱۹ نفر بوده‌ است که عمدتاً در شهر کیش ساکن هستند.
جزیره کیش همچون دیگر جزایر و بنادر خلیج فارس، از گذشته های دور تاکنون در معرض تماس با حوزه وسیعی از فرهنگهای جهان بوده است. از سوی دیگر جزیره کیش به تنهایی چند گروه بومی نژادی ، زبانی و مذهبی را در خود جای داده است. این گروه ها در عین حال که در طول تاریخ با یکدیگر زندگی مسالمت آمیزی داشته اند و از نظر فرهنگی بسیار به هم نزدیک شده اند، اما هر یک از آنها همچنان بخش های مهمی از فرهنگ ویژه خود را حفظ کرده اند.
آداب و رسوم مردم خلیج فارس، به خاطر مجاورت با دریا و تماس با داخل فلات ایران ، با آداب و رسوم سایر نقاط ایران شباهت کمی دارد. از جمله این آداب و رسوم انواع رقص هایی است که ظاهراً برای درمان بعضی بادها و درمان بیماری ها مفید است. ظاهراً عقاید مربوط به بادهای زار از طریق اتیوپی (حبشه) در سرزمین های اسلامی راه یافته است و عقاید مشابه آنچه در ایران وجود دارد، در مصر ، عربستان و عمان نیز تحت عنوان «زار» دیده می شود.
غذاهای محلی مردم کیش نیز شامل انواع “قلیه”، “مضروبه”، “هریسه” و “مچبوس” است که اغلب با ماهی تهیه می شوند.
همچنین بومیان جزیره از نژادهای دراویدی، نوردیک، سامی و سیاهپوست بوده و به زبانهای فارسی و عربی صحبت می کنند.

پوشش گیاهی :

میانگین دمای سالانه جزیره کیش ۶.۲۶ درجه سانتی گراد است. از اواسط آبان تا اواسط اردیبهشت، دمای هوا از اعتدال نسبی بسیار خوبی برخوردار است.
جزیره کیش یکی از سرسبزترین جزایر خلیج فارس است و در دو دهه اخیر بیش از ۱۰۰۰ هکتار از زمین های جزیره جنگل کاری شده است. گونه های عمده درختی کیش عبارتند از: کهور ایرانی و پاکستانی، آکاسیا، کنار، لور، نخل و اوکالیپتوس.

حیات وحش :

جزیره کیش به دلیل بسته بودن آن دارای جامعه زیستی محدود است. با این حال گونه هایی از پستانداران در جزیره زندگی می کنند که مهمترین آن ها آهوی ایرانی است. علاوه بر این پرندگان کیش و آبزیان پیرامون جزیره از تنوع خوبی برخوردارند.
انواع ماهی های خوراکی و ماهی های تزئینی زیبا و رنگارنگ، عروس های دریایی، صدف ها، حلزون ها، شقایق ها، نرم تنان، اسفنج ها، مرجان ها و … در آب های پیرامون جزیره یافت می شوند.

اقتصاد :

در سال ۱۳۴۹ این جزیره مورد بازدید هیأت های کارشناسی قرار گرفت و با توجه به ویژگی های طبیعی، سواحل زیبای مرجانی، آب های زلال پیرامون جزیره و بالاخره موقعیت استراتژیکی مناسب آن به عنوان مرکز بین المللی توریستی انتخاب شد.
پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۱ جزیره کیش به عنوان نخستین منطقه آزاد کشور برگزیده شد. انتخاب کیش به عنوان منطقه آزاد و برخورداری سرمایه گذاران از معافیت های گمرکی و دیگر قوانین حاکم بر مناطق آزاد، این جزیره را به منطقه ای جذاب برای فعالیت های اقتصادی بدل کرده است. جهانگردی و بازرگانی مهمترین فعالیت های جزیره کیش را تشکیل می دهند. کیش با برخورداری از ۱۵ بازار کوچک و بزرگ، حدود ۷ هزار و ۵۰۰ تخت اقامتی در هتل ها و انواع امکانات تفریحی، سالانه پذیرای حدود یک میلیون مسافر ایرانی و خارجی است. فعالیت های صنعتی نیز در شهرک های صنعتی جزیره کیش انجام می گیرند.
همچنین بیشتر بومیان دارای شغلهای سنتی، ماهی گیری، دام داری، دریانوردی و بازرگانی هستند.
البته مردم کیش در گذشته بیشتر به صید مروارید مشغول بودند.

موقعیت جغرافیایی :

جزیره کیش با مساحت تقریبی ۹۱ کیلومترمربع و شکل کلی تقریباً بیضی، در ربع اول راستای سواحل ۱۳۵۹ کیلومتری جنوب ایران در دهانه ی خلیج فارس و تقریباً در نزدیک بخش پایانی این آبراه در محدوده تنگه هرمز واقع است. این جزیره بین مختصات جغرافیایی ۵۳ درجه و ۵۳ دقیقه تا ۵۴ درجه و ۴ دقیقه طول شرقی از نصف النهار گرینویچ و ۲۶ درجه و ۲۹دقیقه تا ۲۶ درجه و ۳۵ دقیقه عرض شمالی واقع شده است، و در جهت ساحل غربی – به ساحل شرقی (فاصله ی مجتمع مرجان تا میدان هور) ، ۴۵.۱۵ کیلومتر طول دارد. همچنین بیشترین عرض جزیره در راستای ساحل جنوبی به ساحل شمالی (فاصله ی بندرگاه گمرک تافانوس دریائی) ۵.۷ کیلومتر است. سطح جزیره فاقد توپوگرافی ویژه مانند پدیده کوه و حتی تپه مرتفع است. بیشترین شیب جزیره کیش از شمال فرودگاه به طرف ساحل (هتل شایان) است.

ویژگی های اقلیمی و آب و هوایی :

جزیره کیش داراى آب و هواى گرم و مرطوب است. درجه حرارت هوا به‌طور متوسط ۲۷ درجه سانتى‌گراد است و در کمتر موردى از حداکثر ۳۲ درجه سانتى‌گراد تجاوز مى‌کند. حداقل برودت در جزیره هیچگاه از ۳ درجه سانتى‌گراد آن هم در روزهاى معدودى از زمستان، پائین‌تر نمى‌رود. درحالى که هوا خنک‌تر شده و میزان رطوبت کاهش مى‌یابد، آب دریا همچنان گرم است.
مطالعات نشان مى‌دهد که گرمى هوا از اوایل مهر ماه رو به کاهش مى‌گذارد و تا اردیبهشت ماه وضعیت آب و هوائى بسیار مطلوبى به‌وجود مى‌آید. از آن پس گرماى محیط رو به فزونى مى‌گذارد و تا آخر تابستان به تدریج به حد نصاب‌هاى بالائى مى‌رسد، که استفاده از امکانات برودتى مدرن را اجتناب‌ناپذیر مى‌کند.

جاذبه‌های سفر به کیش :

جزیره کیش در قرن های پیشین آن طور که به نظر می رسد یک مرکز تجمع بیشتر نداشته و در سایر نقاط تنها آبادى‌هاى کوچکى وجود داشته است. بقایاى شهر قدیمى کیش در اواسط کرانه شمالى جزیره در همان محلى که مورخان بدان اشاره کرده‌اند قرار دارد.
آثار این شهر در حال حاضر به‌صورت پشته‌هاى بزرگى مرکب از بناهاى سنگى با ملات ساروج و گچ مشاهده مى‌شود و وسعت آثار، حدود سه کیلومتر در یک کیلومتر است. بناها از قلوه سنگ‌هاى شنى ساخته شده، روى بعضى از دیوارها پوشش گچى دیده مى‌شود. ارتفاع بعضى از ساختمان‌ها به بیش از ۶ متر مى‌رسد که دال بر وجود طبقات متعدد است. با توجه به مصالح و سبک معمارى بنا احتمال دارد این آثار مربوط به اواخر دوره ساسانى و اوایل دوره اسلامى باشد.

چرا کیش

جاذبه های سازه ای و تاریخی :

جاذبه های تفریحی و گردشگری :

 • پارک های ساحلی مرجان، سیمرغ، مرد ماهیگیر و …
 • آکواریوم، حیات در دریا و غواصی
 • نمایشگاه خزندگان و مجموعه موجودات تاکسیدرمی شده
 • پایاب کیش
 • باغ راه ایرانی
 • گذرهای طبیعت، هنرمندان و …
 • پارک دلفینها و باغ پرندگان
 • بانجی جامپینگ و پروازهای تفریحی
 • شهربازی، پارک آبی، اسکله، جت اسکی، کیبل اسکی
 • اسب سواری

بازارها و اماکن خرید :

 • بازار پردیس
 • مرکز تجاری کیش
 • بازار مرجان
 • بازار صفین
 • بازار مریم
 • بازار مروارید
 • مرکز خرید زیتون
 • بازار زیتون
 • بازار ونوس
 • بازار پارس خلیج

رستوران ها و کافی شاپ ها :

 • رستوران شب های کیش
 • رستوران پدیده شاندیز
 • رستوران شاندیز صفدری
رزرو بلیط هواپیما ، هتل و تور مسافرتی
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل داریوش

میدان داریوش ، هتل بزرگ داریوش کیش

قیمت از ۰ریال

هتل پارمیس|هتل پنج ستاره کیش|سالن کنفرانس|حوض پارمیس|بیلیارد هتل پارمیس|اتاق هتل پارمیس|parmis-(7)|لابی هتل پنج ستاره پارمیس|اتاق هتل پارمیس|رستوران هتل پارمیس
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل پارمیس

میدان پردیس ، هتل پارمیس

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل سورینت مریم

میدان امیرکبیر

قیمت از ۰ریال

مارینا پارک
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل مارینا پارک

بلوار مرجان ، جنب برج های دوقلو ، مارینا پارک هتل

قیمت از ۰ریال

نمای بالای هتل ترنج|ماشین گلف هتل ترنج|ویلاهای هتل ترنج|بالکن اختصاصی ترنج|ویلاهای ساحلی هتل ترنج|هتل پنج ستاره ترنج|خانه بازی کودک ترنج|بدنسازی هتل تنج|رستوران هتل ترنج|هتل دریایی ترنج|کافی شاپ هتل ترنج|ویلاهای ساحلی هتل ترنج|هتل پنج ستاره ترنج|هتل ساحلی ترنج کیش|هتل ترنج کیش|سرویس هتل ترنج|toranj-(17)|هتل دریایی ترنج کیش|toranj-(19)|چشم‌انداز هتل ترنج کیش|بته جقه ترنج|هتل پنج ستاره ترنج کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل ترنج

میدان جاسک ، ابتدای جاده جهان

قیمت از ۰ریال

رزرو بلیط هواپیما ، هتل و تور مسافرتی
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل گراند

روبروی بازار ونوس

قیمت از ۰ریال

تور کیش نوروز 97 هتل آرامیس
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل آرامیس

میدان پردیس ، ابتدای بلوار رودکی

قیمت از ۰ریال

سر در هتل|هتل آرامیس|اتاق هتل آرامیس|رستوران هتل آرامیس|لابی هتل آرامیس|اتاق هتل آرامیس|هتل آرامیس کیش|هتل آرامیس کیش|لابی آرامیس|اتاق هتل داریوش|استخر هتل داریوش|هتل داریوش|هتل داریوش کیش|لابی|حوض|نمای هتل داریوش|راهرو هتل داریوش|سردر|ورودی هتل داریوش|استخر|لابی هتل|هتل گراند|اتاق هتل گراند|اتاق هتل گراند|هتل چهار ستاره گراند|رستوران هتل گراند|اتاق هتل گراند کیش|نمای هتل گراند|هتل سه ستاره لوتوس|رستوران هتل لوتوس|اتاق هتل لوتوس|هتل لوتوس|اتاق های لوتوس|ورودی لوتوس|اتاق هتل لوتوس|هتل لوتوس کیش|اتاق هتل مارینا|اتاق هتل مارینا پارک|هتل مارینا پارک کیش|اتاق هتل مارینا پارک|هتل مارینا|استخر هتل مارینا پارک|چشم انداز هتل مارینا پارک|نمای هتل مارینا پارک|اتاق هتل|استخر|رستوران هتل مارینا پارک|رستوان مارینا پارک|مارینا|ورودی هتل مارینا پارک|راهرو|مارینا پارک|لابی هتل|اتاق هتل|لابی|کافی شاپ|لابی هتل|هتل سورینت مریم|لابی|هتل مریم|اتاق هتل مریم|لابی|لابی هتل سارینت مریم|اتاق هتل مریم|لابی|رستوران هتل سورینت مریم|ورودی هتل|راهرو هتل|نمای بیرونی هتل|رستوران هتل|رستوران هتل سورینت مریم|هتل سورینت|هتل سورینت مریم|هتل تماشا|لابی هتل تماش|اتاق|اتاق هتل تماشا|اتاق هتل تماشا کیش|لابی هتل|اتاق هتل تماشا|نمای بیرونی هتل
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل تماشا

میدان امیرکبیر ، هتل تماشا

قیمت از ۰ریال

رزرو بلیط هواپیما ، هتل و تور مسافرتی
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل لوتوس

میدان امیر کبیر ، جنب دانشگاه کیش

قیمت از ۰ریال

هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش|هتل شایان کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل شایان

میدان ساحل ، بلوار ساحلمیدان امیرکبیر

قیمت از ۰ریال

هتل شایگان کیش|هتل شایگان کیش|هتل شایگان کیش|هتل شایگان کیش|هتل شایگان کیش|هتل شایگان کیش|هتل شایگان کیش|هتل شایگان کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل شایگان

بلوار رودکی

قیمت از ۰ریال

هتل پارسیان کیش|هتل پارسیان کیش|هتل پارسیان کیش|هتل پارسیان کیش|هتل پارسیان کیش|هتل پارسیان کیش|parsian-(6)|هتل پارسیان کیش|هتل پارسیان کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل پارسیان

میدان ساحل، جنب بازار زیتون

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی|اتاق هتل|اتاق هتل سارا|لابی|اتاق|sara-(6)|sara-(7)|sara-(8)|sara-(9)
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل سارا

بلوار رودکی، هتل سارا کیش

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی|لابی|استخر|استخر|لابی|رستوران|راهرو|اتاق|در ورودی|لابی|اتاق هتل پارمیدا|اتاق هتل
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل پارمیدا

جنب مرکز تجاری کیش

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل شرایتون دبی|نمای بیرونی هتل هلیا|اتاق های هتل هلیا|Hotel-Helia-Kish-2|Hotel-Helia-Kish-3|لابی هتل هلیا|سرویس بهداشتی هتل هلیا|لابی هتل هلیا|نمای بیرونی هتل هلیا
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل هلیا

میدان ساحل، رو به روی بازار دیپلمات

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل پانیذ|لابی هتل پانیذ|اتاق هتل پانیذ کیش|غذاخوری هتل پانیذ کیش|اتاق هتل پانیذ کیش|نمای بیرونی هتل پانیذ کیش|لابی هتل پانیذ کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل پانیذ

Kish, Hormozgan Province

قیمت از ۰ریال

هتل لیلیوم
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل لیلیوم

قیمت از ۰ریال

ورودی هتل|رستوران|لابی|لابی|اتاق|ورودی|لابی|ستاره طلایی|نمای بیرون|نما از بیرون|ستاره طلایی|مبلمان|مبلمان|اتاق هتل ستاره طلایی|اتاق هتل
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل ستاره طلایی

بعد از مجتمع طهران قدیم، میدان قشم، میدان پرواز، مجموعه سپهر

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل ویدا کیش|اتاق هتل ویدا کیش|نمای بیرونی هتل ویدا کیش|لابی هتل ویدا کیش|غذاخوری هتل ویدا کیش|سرویس بهداشتی هتل ویدا کیش|حمام هتل ویدا کیش|استخر و جکوزی هتل ویدا کیش÷|سالن اجتماعات هتل ویدا کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل ویدا

Hormozgan Province, Kish, بلوار موج

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل فلامینگو کیش|لابی هتل فلامینگو کیش|دسر هتل فلامینگو کیش|اتاق هتل فلامینگو کیش|صبحانه هتل فلامینگو کیش|نمای بیرونی هتل فلامینگو کیش|سالن کنفرانس هتل فلامینگو کیش|محوطه هتل فلامینگو کیش|محوطه هتل فلامینگو کیش|اتاق هتل فلامینگو کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل فلامینگو

Kish, Hormozgan Province

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل بین المللی کیش|لابی هتل بین المللی کیش|نمای دریای هتل بین المللی کیش|لابی هتل بین المللی کیش|لابی هتل بین المللی کیش|لابی هتل بین المللی کیش|نمای بیرونی هتل بین المللی کیش|اتاق هتل بین المللی کیش|اتاق هتل بین المللی کیش|اتاق هتل بین المللی کیش|لابی هتل بین المللی کیش|اتاق هتل بین المللی کیش|اتاق هتل بین المللی کیش|آشپزخانه هتل بین المللی کیش|رستوران هتل بین المللی کیش|غذاهای هتل بین المللی کیش|میز غذا هتل بین المللی کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل بین المللی کیش

کیش بلوار دریا روبروی بازار ونوس

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل سانرایز کیش|اتاق هتل سانرایز کیش|نمای بیرونی هتل سانرایز کیش|لابی هتل سانرایز کیش|حیاط هتل سانرایز کیش|حیلط هتل سانرایز کیش|لابی هتل سانرایز کیش|لابی هتل سانرایز کیش|اتاق هتل سانرایز کیش|صبحانه هتل سانرایز کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل سان رایز

No 49, Navare Siyahati Rd, Kish Island, Iran

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل پارس نیک کیش|اتاق هتل پارس نیک کیش|اتاق هتل پارس نیک کیش|اتاق هتل پارس نیک کیش|سالن غذاخوری هتل پارس نیک کیش|لابی هتل پارس نیک کیش|نمای بیرونی هتل پارس نیک کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل پارس نیک

Kish, Hormozgan Province

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل شایلی کیش|اتاق هتل شایلی کیش|رستوان هتل شایلی|لابی هتل شایلی کیش|اتاق هتل شایلی کیش|لابی هتل شایلی کیش|اتاق هتل شایلی کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل شایلی

Kish, Hormozgan Province, Iran

قیمت از ۰ریال

امکانات هتل گاردنیا کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل گاردنیا

Hormozgan Province, Kish, Persian Gulf Blvd, Iran

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل ارم کیش|رستوران هتل ارم کیش|رستوران هتل ارم کیش|لابی هتل ارم کیش|لابی هتل ارم کیش|لابی هتل ارم کیش|لابی هتل ارم کیش|استخر هتل ارم کیش|اتاق های هتل ارم کیش|غذاخوری هتل ارم کیش|نمای بیرونی هتل ارم کیش|لابی هتل ارم کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل ارم

Kish, Hormozgan Province

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل آرا کیش|نمای بیرونی هتل آرا کیش|اتاق هتل آرا کیش|راهرو هتل آرا کیش|نمای بیرونی هتل آرا کیش|غذاخوری هتل آرا کیش|اتاق هتل آرا کیش|hotel-ara-kish-7|اتاق‌های هتل آرا کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل آرا

Kish, Hormozgan, Iran

قیمت از ۰ریال

هتل ارامش کیش|هتل ارامش کیش|هتل ارامش کیش|هتل ارامش کیش|هتل ارامش کیش|هتل ارامش کیش|هتل ارامش کیش|هتل ارامش کیش|هتل ارامش کیش|هتل ارامش کیش|هتل ارامش کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل آرامش

کیش، بلوار دریا، جنب بازار زیتون

قیمت از ۰ریال

هتل فانوس کیش|هتل فانوس کیش|هتل فانوس کیش|هتل فانوس کیش|hotel - fanoos - kish (4)|هتل فانوس کیش|هتل فانوس کیش|هتل فانوس کیش|هتل فانوس کیش|هتل فانوس کیش|هتل فانوس کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل فانوس

جزیره کیش، میرمهنا، خیابان لور، هتل فانوس

قیمت از ۰ریال

هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش|هتل ققنوس کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل ققنوس

جزیره کیش، میدان امیرکبیر، جنب هتل شایلی

قیمت از ۰ریال

نمای بیونی هتل آریان کبش|نمای بیرونی هتل آریان کیش|نمای بیرونی هتل آریان کیش|اتاق هتل آریان کیش|لابی هتل آریان کیش|لابی هتل آریان کیش|نمای بیرونی هتل آریان|سالن کنفرانس هتل آریان|سالن غذاخوری هتل آریان کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل آریان

Kish, Hormozgan Province

قیمت از ۰ریال

هتل آنا کیش|هتل آنا کیش|هتل آنا کیش|هتل آنا کیش|هتل آنا کیش|هتل آنا کیش|هتل آنا کیش|هتل آنا کیش|هتل آنا کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل آنا

کیش، میدان امیرکبیر، جنب پاساژ پارس نیک

قیمت از ۰ریال

هتل سیمرغ کیش|هتل سیمرغ کیش|هتل سیمرغ کیش|هتل سیمرغ کیش|هتل سیمرغ کیش|هتل سیمرغ کیش|هتل سیمرغ کیش|هتل سیمرغ کیش|هتل سیمرغ کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل سیمرغ

کیش - ابتدای خیابان جهان - بعد از بازار مرجان

قیمت از ۰ریال

هتل ستاره کیش|هتل ستاره کیش|هتل ستاره کیش|هتل ستاره کیش|هتل ستاره کیش|هتل ستاره کیش|hotel setareh kish (6)|هتل ستاره کیش|هتل ستاره کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل ستاره

کیش، بین میدان داریوش و سیری، روبه روی هتل داریوش

قیمت از ۰ریال

هتل کوثر کیش|هتل کوثر کیش|هتل کوثر کیش|هتل کوثر کیش|هتل کوثر کیش|هتل کوثر کیش|هتل کوثر کیش|هتل کوثر کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل کوثر

کیش، بلوار مرجان، جنب هتل ستاره طلایی، هتل کوثر

قیمت از ۰ریال

نمای بیرونی هتل گامبرون کیش|سرویس بهداشتی هتل گامبرون کیش|اتاق هتل گامبرون کیش|لابی هتل گامبرون کیش|نمای بیرونی هتل گامبرون کیش|محوطه هتل گامبرون کیش|اتاق هتل گامبرون کیش|سرویس بهداشتی هتل گامبرون کیش|اتاق هتل گامبرون کیش|اتاق هتل گامبرون کیش|اتاق هتل گامبرون کیش|محوطه هتل گامبرون کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل گامبرون

Kish, Hormozgan Province

قیمت از ۰ریال

هتل آفتاب شرق کیش|هتل آفتاب شرق کیش|هتل آفتاب شرق کیش|هتل آفتاب شرق کیش|هتل آفتاب شرق کیش|هتل آفتاب شرق کیش|هتل آفتاب شرق کیش|hotel aftabe shargh kish (8)|هتل آفتاب شرق کیش|hotel aftabe shargh kish (10)
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل آفتاب شرق

کیش، میر مهنا، میدان سعدی، اول جاده جهان، هتل آفتاب شرق کیش

قیمت از ۰ریال

هتل اسپادانا کیش ارزان|هتل اسپادانا کیش|هتل اسپادانا کیش|هتل اسپادانا کیش|هتل اسپادانا کیش|هتل اسپادانا کیش|هتل اسپادانا کیش|هتل اسپادانا کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل اسپادانا

کیش، بلوار ایران، خیابان جامی، جنب صدا و سیما

قیمت از ۰ریال

هتل تعطیلات کیش|هتل تعطیلات کیش|هتل تعطیلات کیش|هتل تعطیلات کیش|هتل تعطیلات کیش|هتل تعطیلات کیش|هتل تعطیلات کیش|هتل تعطیلات کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل تعطیلات

جزیره کیش، بعد از پردیس ۲، میدان سیری

قیمت از ۰ریال

هتل ریان قائم کیش|هتل ریان قائم کیش|هتل ریان قائم کیش|هتل ریان قائم کیش|هتل ریان قائم کیش|هتل ریان قائم کیش|هتل ریان قائم کیش|هتل ریان قائم کیش
رزور اتاق
  ستاره هتل
هتل ریان قائم

کیش، بلوار ساحل، مقابل بازار زیتون

قیمت از ۰ریال

تور کیش از کرمانشاه هتل داریوش

تور کیش از کرمانشاه هتل داریوش تور کیش از کرمانشاه هتل داریوش : هتل بزرگ پنج ستاره‌ی داریوش یک هتل بی‌نظیر، خاص و رویایی است که با الهام از طرح شکوهمند تخت جمشید ساخته شده است. مساحت زمین این هتل دوازده هکتار است و ساختمان آن توسط بهترین معماران ایرانی ساخته شده است. هتل داریوش […]

تور کیش هتل داریوش نوروز

تور کیش هتل داریوش نوروز تور کیش هتل داریوش نوروز : تور کیش هتل داریوش یک انتخاب خوب برای کسانی است که در تور کیش هتل داریوش نوروز بدنبال اقامتی راحت در یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های ۵ ستاره کیش و حتی ایران هستند. هتل ۵ ستاره داریوش کیش یک هتل لاکچری، […]

تور کیش از اصفهان هتل داریوش

تور کیش از اصفهان هتل داریوش تور کیش از اصفهان هتل داریوش : در مورد هتل داریوش کیش بیشتر بدانید هتل داریوش از گران ترین و معروف ترین هتل های جزیره کیش محسوب می شود که در عین گران بودن تقاضای زیادی برای اقامت در آن نیز وجود دارد. بنای هتل داریوش کیش مجلل و […]

رزرو هتل داریوش کیش

رزرو هتل داریوش کیش رزرو هتل داریوش کیش : اگر میخواهید به کیش سفر کنید ، حتما در مورد هتل داریوش شنیده اید. این هتل با معماری زیبای خود زبانزد همه گردشگران است و ما در این مقاله شما را با این هتل مجلل آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید. موقعیت جغرافیایی هتل مجموعه […]

تور هتل ترنج کیش از تهران

تور هتل ترنج کیش از تهران تور هتل ترنج کیش از تهران : هتل ترنج کیش یک مجموعه گردشگری ۵ ستاره است که در شمال غرب جزیره کیش، در سواحل مرجانی خلیج فارس قرار دارد. هتل ترنج را میتوان از لوکس ترین هتل های کیش دانست. این هتل در میان گردشگران بین المللی از شهرت […]

رزرو اتاق در هتل ترنج کیش

رزرو اتاق در هتل ترنج کیش رزرو اتاق در هتل ترنج کیش : دوست دارید که روی دریا بخوابید و ویوی عالی و زیبای طلوع و غروب آفتاب را از روی دریا ببینید؟ اگر بله ، پس حتما با ما همراه باشید تا شما را با هتل ترنج کیش آشنا کنیم و در مورد شرایط […]

تور کیش هتل داریوش با پرواز ماهان

تور کیش هتل داریوش با پرواز ماهان تور کیش هتل داریوش با پرواز ماهان : قیمت هتل داریوش کیش با تور مناسب تر است چرا که هتل داریوش قیمت نسبتا گران تری از هتل های چهار ستاره و پنج ستاره های معمولی دارد ولی در مقایسه با هتلی مثل هتل ترنج کیش که امکانات کمتری […]

با مکان های تفریحی کیش برای کودکان آشنا شوید

جزیره زیبای کیش مکان های تفریحی زیادی دارد. از مرکز خرید گرفته تا پارک تفریحی ساحلی و قلعه وحشت و… شاید شما در کنار همه این ها دوست داشته باشید که با مکان های تفریحی کیش برای کودکان هم آشنا شوید تا کودکان خود را به آن جا ببرید . پس جایی نرید! و تا […]

همه چیز درباره رزرو آنلاین تور کیش

رزرو آنلاین تور کیش: جزیره کیش از جزایر خلیج فارس است. هر ساله عده زیادی گردشگر اعم از ایرانی و خارجی به این جزیره زیبا سفر می کنند. کسانی که می خواهند به تور کیش بروند می توانند بلیط خود را به دو صورت حضوری و آنلاین رزرو کنند. جهت رزرو آنلاین تور کیش می […]

مرکز خرید پانیذ کیش

مسافرت یکی از بهترین و جذاب‌ترین تفریحاتی است که هر کسی در کنار خانواده و دوستان و عزیزان‌ ش می‌تواند آن را تجربه کند و خاطراتی خوش و لحظاتی ماندگار را ثبت کند. در دوره الان که فشار زندگی و کار زیاد شده است باید به دنبال راهی بود که این استرس و فشار کمتر […]

مرکز خرید سارینا ۱ کیش

اگر شما مسافر جزیره کیش هستید، حتما به دنبال مراکز خرید زیبا و لوکس می گردید. یکی از بهترین گزینه ها، مرکز خرید سارینا می باشد. شاید به جرئت می توان گفت سارینا یکی از مراکز خرید در کیش است که تمامی برند های معتبر جهانی در آن یافت می شود. دلایل دیگر برای انتخاب […]

مرکز خرید میکامال کیش

سفر کردن همواره یکی از بهترین تفریحات برای هر کسی بوده و هست. این که پس از مدتی زندگی روزمره و تکراری و خستگی مفرط، نیاز به تجدید انرژی داشته باشید، امری کاملا طبیعی است. در اوضاع حال حاضر که همه درگیر گرفتاری‌ها و مشکلات زندگی هستند و بیشتر زمان خود را به کار کردن […]

مرکز خرید مروارید کیش

سفر همواره جزو تفریحات جذاب و مورد علاقه افراد بوده است. جنوب کشور با حال و هوای عجیب خود و مردمان خونگرم و مهمان‌نواز، همیشه جزو نقاط پر طرفدار بوده است. محال است کسی به جنوب کشور فکر کند و جزیره کیش جزو اولویت‌های وی قرار نگیرد. کیش به دلیل آب و هوای گرم و مرطوبی […]

مرکز خرید زیتون کیش

یکی از بهترین سفر های داخلی، سفر به جزیره کیش در جنوب کشور است. شاید اگر کسی فکر سفر به جنوب کشور به سرش بزند، اولین نقطه ای که به ذهنش خطور می کند، جزیره کیش است. نام کیش برای همه آشناست. این جزیره زیبا و توریستی، دارای آب و هوای گرم است و از […]

بازار پردیس یک کیش

اگر تا به حال مسافر جزیره کیش بوده اید قطعا با نام بازار پردیس یک کیش آشنا هستید. قطعا سفر به این نقطه رویایی در جنوب کشور می تواند برای تان خیلی جذاب باشد. خصوصا اگر در کنار خانواده و دوستان تان به مروارید خلیج فارس سفر کنید. بازار پردیس یک یکی از معروف ترین […]

بازار پردیس دو کیش

سفر به جزیره کیش می تواند جزو به یاد ماندنی ترین و جذاب ترین سفر هایی باشد که تا به حال تجربه کرده اید. قطعا هر کسی جنوب کشور را مد نظر سفر خود قرار دهد، بعید خواهد بود جزیره کیش جزو اولویت های وی نباشد. برای سفر به این مروارید زیبا در خلیج فارس، باید […]

مراکز درمانی جزیره کیش

مراکز درمانی جزیره کیش حتی در جزیره زیبا و دوست داشتنی مثل کیش، ممکن است بیماری‌ها، آسیب دیدگی‌ها، حوادث و سایر موارد انسان را تحت تاثیر قرار بدهند و حتی در مواردی از پای درآورند. قبلا هم ذکر کردیم که برای ایجاد کردن شرایط مناسب، در همه‌ی مناطق، چه مناطق تفریحی مثل کیش و چه […]

انواع تورهای کیش

انواع تورهای کیش بعد از اینکه  به مقایسه سفر به کیش با تور یا بدون تور پرداختیم، حال قصد داریم تا حدودی به معرفی انواع مختلف تور کیش بپردازیم. قبل از شروع مطلب لازم میبینیم این نکته را ذکر کنیم که طبقه بندی تورهای کیش بر اساس عواملی مانند هزینه، زمان و کیفیت امکانات میباشد. […]

هتل های سه ستاره کیش

هتل های سه ستاره کیش در کیش هتل‌های فروانی فعال هستند که در این مقاله قصد داریم بهترین ‌های آنان را برای شما عزیزان معرفی کنیم و امکاناتشان را برای شما شرح دهیم. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه تور کیش ما بهترین تورهای کیش را نیز خریداری نمایید یا این که با کارشناسان ما […]

شرایط جابجایی کالا در کیش

آژانس مسافرتی هم کوچ با سابقه چندین ساله در زمینه تور کیش تمامی خدمات مسافرتی کیش را به خوبی به مسافران ارائه می دهد که شما با مراجعه به صفحه تور کیش می توانید تور مورد نظر خودتون را رزرو نمایید. در ادامه در زمینه شرایط جابجایی کالا در کیش صحبت خواهیم کرد: رونق فعالیت […]

مسابقات جهانی والیبال ساحلی کیش

مسابقات جهانی والیبال ساحلی کیش مسابقات جهانی هر ساله برگزار خواهد شد  که به دلیل آب و هوای مناسب کیش امسال هم مسابقات جهانی والیبال ساحلی در جزیره کیش افتتاح می شود این مسابقات به دلیل جذابیت و سختی های خود بسیار دیدنی است. والیبال ساحلی یکی از ورزش های سخت است که شما باید […]

بهترین هتل های کیش

بهترین هتل های کیش در جزیره کیش هتل‌های فراوانی وجود دارد که امکانات متفاوت آن‌ها حتما شما را سردرگم می‌کند. پس قصد داریم در این مقاله مفید شما را با بهترین هتل‌های کیش که دارای استانداردهای جهانی است و مسافران زیادی به این هتل‌ها می روند آشنا کنیم. همیشه در خرید تور کیش خود دقت […]

قیمت پوشاک در کیش چگونه است؟

در این مقاله قصد داریم شما را با مراکز خرید کیش و قیمت اجناس در جزیره کیش آشنا کنیم و بدانیم قیمت پوشاک در جزیره کیش چگونه است؟ همیشه با خرید از بازارهای جزیره کیش تنوع و زیبایی را احساس خواهید کرد و لذتی فراوان برای مسافران تور کیش دارد. اگر قصد سفر به جزیره […]

همه اطلاعات مهم در کیش

بانک اطلاعاتی کیش آیا میدانید پرواز تهران تا کیش چند ساعت است؟ آیا ساعت کاری در جزیره کیش را میدانید؟ مکانهای مهم کیش را میشناسید ؟ آیا مراکز ارزان فروش در جزیره کیش را میدانید؟ اگر سفر تور کیش را برای بار اول انجام میدهید، قطعاً سوالات مهمی در ذهنتان هست که میخواهید جواب همه […]

آب و هوای کیش

آب و هوا در جزیره کیش گرم و مرطوب است و دمای متوسط ​​۲۷ درجه سانتیگراد  به ندرت به ۳۵ درجه سانتیگراد میرسد. ماه های تیر و مرداد داغترین ماه‌ها هستند و درجه حرارت آن در دی و بهمن در کمترین میزان خود برای ساکنان جزیره کیش بوده است. مسافران تور کیش نوروز ۹۷ شاید […]

بهترین زمان سفر به کیش

بهترین فصل سفر به کیش آیا بهترین زمان برای رفتن به جزیره کیش را می‌دانید؟ چند مورد جالب گردشگری در جزیره کیش وجود دارد؟ تور کیش یکی از ایده‌آل‌ترین سفر های داخل ایران است که سالانه مسافران زیادی را به خود جذب میکند. جزیره کیش به دلیل گرمای نسبتا زیادی که دارد، سفر به آن […]

همه چیز در مورد هتل مارینا پارک کیش

همه چیز در مورد هتل مارینا پارک کیش هتل مارینا پارک  Marina Park Hotel یکی از لوکس ترین هتل های ۵ ستاره در جزیره زیبای کیش در کنار برج دوقلو است. که دارای بزرگترین فضای سبز در این جزیره می‌باشد. فضای اطراف هتل سراسر از طبیعت سر سبز مملو شده است .شما می توانید از اتاق […]

مراکز خرید کیش

مراکز خرید کیش برای بسیاری از ایرانی ها خرید به یک رسم و وسواس خاصی تبدیل شده است . اگرچه بازارهای سنتی مکان مورد علاقه بیشتر جوانان است، اما اکنون رقابت شدید از مراکز خرید در سراسر کشور صورت گرفته. تا جای که شاید بیشتر سفرهای آنها برای خرید لباس و اجناس با کیفیت باشد. […]

مرکز تجاری کیش

مرکز تجاری کیش یکی از بزرگترین و متنوع‌ترین بازارهای جزیره زیبای کیش است. این مرکز که در سال ۱۳۷۹ افتتاح شده، شامل ۴۷۹ واحد تجاری است. این واحدها زمینه‌های فعالیتی متنوعی از جمله پوشاک، کیف و کفش، موبایل و تجهیزات رایانه‌ای، آژانس‌های مسافرتی و املاک، کافی‌شاپ‌ها و فست‌فودها و رستوران گردان، عینک، لوازم خانگی، وسایل […]