رزرو هتل آبادگران کیش 

کیش نام یکی از جزایر جنوبی کشور عزیزمان ایران است. این جزیره دارای طرفداران زیادی است و به سرعت به یکی از اصلی‌ترین مراکز گردشگری در کشورمان ایران بدل شد و حتی در حال حاضر یکی از قطب‌های تفریحات آبی در ایران به شمار میرود. در این جزیره هتل‌های زیادی وجود دارد که در بین آن‌ها خوب و بد پیدا میشود اما در کل تمهیدات گردشگری زیادی در این جزیره به وجود آمده است. امروزه که که همه چیز آسان شده است سفر هم از غائله دور نمانده است و در زمینه مسافرت به کیش هم شاهد به وجود آمدن پکیج‌های تور کیش هستیم و این پکیج‌ها به افراد کمک میکنند که سفری ارزان و راحت داشته باشند. اما این مطلب در رابطه با رزرو هتل آبادگران کیش نگاشته شده است و بهتر است به این موضوع بپردازیم. میتوانید هتل آبادگران را از طریق ما ارزان رزرو نمایید.

[package loc=”kish”]

 

هتل آبادگران کیش

هتل آبادگران کیش در خیابان پروین اعتصامی جزیره کیش واقع شده است. این هتل سه ستاره دارای فاصله‌ی بسیار کمی تا دریا میباشد و این فاصله را میتوان حتی به صورت پیاده طی کرد. هتل آبادگران دارای بافت منحصر به فردی میباشد و واحدهای اقامتی آن به شکل سوئیت‌های دریایی هستند که قطعا اقامت را لذت‌بخش تر میکنند. سوئیت‌های هتل آبادگران بسیار مجهز هستند و در آن‌ها مواردی نظیر سرویس ایرانی فرنگی، سرویس ایرانی ایرانی، حمام، سیستم تهویه مطبوع هوا، مبلمان، یخچال، سشوار، صندوق امانات و… وجود دارند. همینطور سرویس نظافت روزانه یا روم سرویس هم به صورت کاملا رایگان به تمامی سوئیت‌ها ارائه میشود. رستوران هتل آبادگران ایرانی است و این ظرفیت را دارد که برای ۵۰ نفر غذای ایرانی آماده کند.

 

سرویس‌های هتل آبادگران کیش

سرویس‌های هتل آبادگران هم بسیار مورد توجه میباشند و رضایت مسافران را جلب میکنند. از لحاظ سرویس‌هایی که به نوعی به ترانسفر مربوط میشوند این هتل سه ستاره‌ی جزیره کیش حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. اول به سرویس ترانسفر فرودگاهی اشاره مینماییم، تمامی مسافران تور کیش که در این هتل اقامت کنند از این سرویس بهره‌مند خواهند شد و لازم است که قبل از شروع پروازشان هماهنگی‌های لازم را با مسئولان مربوطه هتل در رابطه با اطلاعات پرواز مانند ساعت پرواز یا شماره پرواز به عمل آورند. دیگر سرویس هتل آبادگران سرویس ترانسفر بازار میباشند و این سرویس هم به تمامی مسافران هتل تعلق میگیرد. سرویس گشت دور جزیره هم برای مسافران تور کیش قابل استفاده است و توسط ماشین مخصوص و راهنمای محلی به گردش برده میشوند.

 

رزرو اینترنتی هتل آبادگران کیش

همانطور که امکان رزرو اینترنتی تور کیش را داریم این امکان را برای رزرو هتل‌های جزیره هم داریم. امکان رزرو اینترنتی هتل آبادگران کیش برای طرفداران خرید اینترنتی فراهم است و این امر تنها چند دقیقه به طول خواهد انجامید. میتوانید صفحه‌ی اختصاصی که به هتل آبادگران مربوط است را مطالعه فرمایید و بعد از اینکه اطمینان حصول کردید از بابت اقامت در آن، با استفاده از درگاه ما این کار را انجام دهید. به یاد داشته باشید که میتوانید از تور کیش با اقامت در هتل آبادگران نیز استفاده نمایید.