رزرو هتل تماشا کیش

تورهای کیش زیادی برای برگزار میشود و شکی در این نیست که استفاده از این تورها برای سفر کردن به جزیره زیبای کیش یکی از بهترین راه‌ها به حساب میاید اما با این وجود باز هم  عده‌ای این باور را دارند که سفر آزاد از تور بهتر است و ترجیح میدهند که خودشان به صورت آزاد به جزیره کیش سفر کنند ما هم حرفی نداریم. در صورتی که شما هم از این دست افراد باشید و بخواهید به صورت آزاد خودتان به جزیره سفر کنید قطعا نیاز به یک اقامتگاه خواهید داشت و میتوانید هر کدام از اقامتگاه‌های استاندارد و معتبر جزیره کیش را که خواستید توسط ما با هزینه‌ای بسیار مناسب رزرو نمایید. در اینجا در رابطه با رزرو هتل تماشا کیش میخواهیم بنویسیم. هتل تماشا هم یکی از هتل‌هایی میباشد که کسانی که به صورت آزاد به جزیره سفر میکنند تمایل زیادی برای اقامت در آن دارند البته تورهای کیش به همراه اقامت در هتل تماشا را نیز برگزار مینماییم که آن‌ها هم خالی از لطف نیست و در صورت تمایل میتوانید در موردشان بدانید.

[package loc=”kish”]

 

هتل تماشا کیش

هتل تماشا یکی از هتل‌های دو ستاره جزیره است. این هتل در میدان امیرکبیر واقع شده است یعنی در کنار بهترین هتل‌های کیش قرار دارد، البته قرارگیری در این موقعیت باعث آن میشود که به بسیاری از مکان‌های اصلی جزیره کیش مانند رستوران‌ها و فست فود‌ها، مراکز خرید و بازارها و… نزدیک باشد. هتل تماشا به موجب دو ستاره بودنش هزینه‌ی زیادی بابت اقامت از مسافران کیش اخذ نمیکند و میتوانید با هزینه‌ای بسیار مناسب در این هتل اقامت داشته باشید البته نباید فراموش کرد که هتل تماشا از باب امکانات و کیفیت خدمات هیچ چیز کم ندارد و هر آن چیز که مسافران میخواهند را بهشان میدهد. هتل تماشا خدمات و سرویس‌های خوبی را هم به مسافرانش میدهد برای مثال تمامی کسانی که در این هتل اقامت میکنند از سرویس ترانسفر رایگان فرودگاهی بهره‌مند میشوند. از دیگر سرویس‌های هتل سرویس صبحانه است که این سرویس در این هتل صرفا به صورت انتخابی صرف میشود و شرایط بوفه و سلف سرویس ندارد.

 

چه کسانی نمیتوانند در هتل تماشا اقامت کنند

این سوال ممکن است تا حدی تعجب برانگیز باشد اما باید به آن پاسخ داده شود. هتل تماشا قوانین محدود کننده‌ای را گزاشته است و از ورود و اقامت میهمانان عرب جلوگیری میکند. با توجه به این امر گردشگران عرب علاوه بر اینکه نمیتوانند به صورت آزاد در این هتل اقامت داشته باشند از تور کیش با اقامت در هتل تماشا هم نمیتوانند استفاده نمایند. اما بهتر است بدانید که این دست از قوانین محدودکننده از سوی هتل اعمال شده است و آژانس ما هیچ نقشی در آ‌ن‌ها ندارد اما ما امکان را برای همه فراهم میکنیم مثلا در همین مورد در صورتی که افرادی که از ورود آن‌ها به برخی از هتل‌ها با شرایط خاص ممانعت به عمل میاید میتوانند از دیگر هتل‌های طرف قرارداد ما یا از دیگر تورهای کیش  با سایر هتل‌ها استفاده کنند و بدون مشکل به سفرشان برسند و هزینه‌ای یکسان هم پرداخت کنند.