اقامت در هتل جام جم کیش

جزیره کیش یکی از اصلی‌ترین مقصد‌های گردشگری در کشور ما میباشد. مسافران زیادی به این جزیره سفر میکنند به طوری که حجم آن‌ها به بیش از یک میلیون نفر در سال میرسد. مسافرانی که به کیش سفر میکنند از داخل و خارج کشور هستند و تعداد زیادی از مسافران این جزیره از کشورهای حوزه خلیج فارس میباشند. ضروری است که این حجم از مسافر به اسکان و اقامتگاه دست یابند و برای این منظور اقامتگاه‌های زیادی در جزیره زیبای کیش به وجود آمده است که شامل میهمان‌پذیرها و هتل‌های یک تا پنج ستاره میباشند. اما برای اینکه بتوانیم اقامتی خوش و در کل سفری خاطره‌انگیز به جزیره کیش داشته باشیم لازم است که توجه زیادی را به انتخاب اقامتگاه اختصاص دهیم زیرا این مورد است که میزان کیفیت سفر ما را تعیین میکند. یکی از هتل‌هایی که اقامت در آن را به همه عزیزان پیشنهاد میدهیم هتل جام جم کیش است و اصلا عنوان این مطلب هم رزرو هتل جام جم کیش نام دارد. در ادامه بیشتر در مورد این هتل خواهیم گفت.

[package loc=”kish”]

 

هتل جام جم کیش

هتل جام جم کیش هتلی معتبر و قدیمی در جزیره کیش میباشد که در میدان امیرکبیر و در کنار بهترین‌ هتل‌های این جزیره قرار دارد. نباید این تصور در ذهنتان پیش بیاید که چون هتل جام جم قدیمی و بااعتبار است پس ساختمان آن هم فرسوده است زیرا اینطور نیست و این هتل بازسازی شده است و از هزینه مناسبی برخوردار است. هر هدفی که از سفر داشته باشید اعم از اهداف تفریحی، اقتصادی و اداری میتوانید در این هتل اقامتی ارزان داشته باشید زیرا برای همه‌ی این منظورها مناسب است. این هتل دسترسی وموقعیت مکانی خوبی دارد و به خاطر همین موقعیت مکانی ایده‌آلش میباشد که با بسیاری از اماکن کیش مانند بازارها و مراکز خرید یا اسکله جزیره یا دیگر مکان‌های تفریحی فاصله‌ای ندارد و مسافران میتوانند حتی پیاده به برخی از این مکان‌ها بروند. سرویس ترانسفر فرودگاهی از دیگر خدماتی میباشد که به مسافران تور کیش با هتل جام جم یا مسافران آزاد آن اختصاص میابد و این سرویس هم کاملا رایگان خواهد بود.

 

چگونه این هتل را رزرو نماییم

در صورتی که به اقامت در این هتل کیش علاقمند شدید و میخواهید به جزیره کیش سفر داشته باشید و در هتل جام جم اقامت کنید یا اینکه میخواهید با تورهای کیش اقامت در هتل جام جم به سفر خود برسید مشکلی نخواهید داشت و میتوانید از طریق ما به این مقصود برسید. برای اینکه کار رزرو را انجام دهید میتوانید به یکی از روش‌هایی که خدمتتان عرض میکنیم اقدام نمایید. اولین و پرطرفدارترین روشی که به چشم میخورد استفاده از تلفن است و بیشتر تورهای کیش با این روش به فروش میرسند، پس از اینکه اطلاعات لازم در رابطه با این تورها را کسب کردید با واحد فروش ما تماس میگیرید و با کمک و راهنمایی آن‌ها توری که میخواهید را رزرو مینماییم. رزرو تورهای کیش از طریق اینترنتی هم امکان‌پذیر است و این روش هم در چند دقیقه امکان پذیر است. فراموش نکنید که امکان مراجعه حضوری را نیز دارید.