رزرو هتل خاتم کیش

در صورتی که تمایل دارید در هتل خاتم کیش اقامت داشته باشید بهتر است که این کار را به ما بسپارید. علاوه بر اینکه در زمینه ارائه تورهای کیش فعال هستیم برای رزرو هتل‌های معتبر و منتخب جزیره هم اقدام مینماییم. در جزیره کیش تعداد بسیار زیادی هتل و سایر اقامتگاه‌ها وجود دارد و بهتر است بدانید منظور ما از تعداد زیادی هتل و سایر اقامتگاه‌ها این است که جزیره زیبای کیش وسعت محدودی دارد و با توجه به وسعت این جزیره تعداد اقامتگاه‌ها زیاد است. سازمان گردشگری و دیگر نهادهای خصوصی و دولتی تدابیری اندیشیده‌اند و در راستای همین تدابیر است که این تعداد اقامتگاه به وجود آمده‌اند تا پذیرای این حجم از مسافر که به جزیره کیش میروند باشند. کیش با وجود وسعت محدودش در سال بیش از یک میلیون گردشگر را پذیرا میباشد. این مطلب برای رزرو هتل خاتم کیش نگاشته شده است و این هتل هم یکی از هتل‌های قیمت مناسب جزیره کیش است که کیفیت قابل قبولی دارد و خیالمان از این بابت راحت است.

[package loc=”kish”]

 

هتل خاتم کیش

هتل خاتم کیش از هتل‌های معتبر و با سابقه کیش به حساب میاید و حدود ۲۰ سال از تاسیس آن میگذرد. این هتل در خیابان میرمهنا جزیره کیش واقع شده است و به همین خاطر با مراکز مهم جزیره فاصله‌ای ندارد. هتل خاتم دو ستاره است و هزینه اقامت در آن بسیار مناسب است و همه میتوانند از پس آن بربیایند اما کیفیت قابل قبول و بسیار مناسبی دارد به طوری که سرویس‌های هتل‌های سه ستاره را به مسافرانش ارائه میدهد. هتل دو ستاره خاتم کیش برای اقامت همه مناسب است. این هتل دارای فضای زیادی میباشد اما در کل ۳۴ واحد اقامتی دارد که شامل سوئیت و اتاق میشود و این نشان میدهد که خلوت بودن و آرامش در فضای هتل وجود دارد. از سرویس‌های رایگان هتل خاتم میتوان به مواردی نظیر ترانسفر فرودگاهی رایگان، ترانسفر بازار رایگان در سه نوبت در روز، صبحانه و … اشاره کرد. هتل خاتم در زمینه انواع ترانسفر هم خدمات خوبی به مسافران میدهد که در ادامه به آن‌ها میپردازیم.

 

انواع ترانسفر در تور کیش

ممکن است که این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که منظور از انواع ترانسفر در تورهای کیش چه میباشد؟ میخواهیم تا حدی به این موضوع بپردازیم. شاخص‌ترین ترانسفرها که با آن‌ها در تماس هستیم شامل ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر بازار و ترانسفر گشت میباشد. اولی یعنی ترانسفر فرودگاهی اشاره به سرویسی دارد که در طی آن مسافران تور کیش به محض اینکه به جزیره کیش و به عبارت بهتر به فرودگاه این جزیره رسیدند به وسیله خودرویی که از سوی هتل ارسال شده است و همراه با راننده میباشد به هتل انتقال داده میشوند که بیشتر نوعی احترام و خوشامد گویی به مسافران است. نوع بعدی ترانسفر که در بالا ذکر کردیم ترانسفر بازار است و در این ترانسفر هم روزانه چند نوبت مسافران تور کیش به صورت رایگان به بازارها و مراکز خرید جزیره برده میشوند و با خریدهایشان بازگردانده میشوند. دست آخر ترانسفر گشت هم به منظور تفریح مسافران و گشت دور جزیره با امکانات لازم میباشد.