اقامت در هتل سیمرغ کیش

از قدیم‌الایام تا کنون جزیره کیش از لحاظ گوناگون مورد توجه و مهم بوده است. برای مثال در زمان‌های گذشته حاکمان وقت به اهمیت این جزیره از لحاظ نظامی و دفاعی پی برده‌ بودند و این مکان یک منطقه استراتژیک به حساب میامده است. امروزه میبینیم که کیش تبدیل شده است به یک مقصد گردشگری اصلی و همینطور یکی از مناطق آزاد اقتصادی ایران. این‌ها یعنی منطقه آزاد اقتصادی و مقصد گردشگری اصلی شمرده شدن باعث شدند که هر سال به میزان مسافران این جزیره افزوده شود و در حال حاضر در سال بیش از ۱ میلیون گردشگر راهی این جزیره میشوند. هتل‌های زیادی هم در کیش به وجود آمده است که در امر پذیرایی از میهمانان جزیره فعالیت میکنند. یکی از این هتل‌ها هتل سیمرغ کیش است. با ما باشید تا با اقامت در هتل سیمرغ کیش بیشتر آشنا شوید.

[package loc=”kish”]

 

تور کیش 

تور کیش یکی از بهترین و در دسترس‌ترین راه‌هایی است که برای مسافرت کردن وجود دارد. استفاده از این روش برای مسافرت به کیش باعث میشود که مزایای زیادی به مسافران تعلق بگیرد. برای مثال استفاده از این پکیج‌ها برای مسافرت کردن باعث میشود که در هزینه‌های خریداران آن به شدت صرفه‌جوئی شود و از افزایش هزینه‌های موسمی که بعضا خیلی آزاردهنده هستند در امان باشند. البته تور کیش مزایای دیگری نیز دارد، برای مثال راحتی در سفر و همینطور راحتی در مراحل رزرو و برنامه‌ریزی سفر. این پکیج‌ها مجموعه‌هایی هستند شامل هتل و پرواز. هتل‌هایی که از آن‌ها صحبت میکنیم همگی دارای گارانتی هستند و از دو تا ۵ ستاره متعددند. در مورد پروازها هم باید گفت که این پروازها توسط ما چارتر شده‌اند و عمدتا از هواپیمایی کاسپین که یکی از بهترین‌ها میباشد هستند.

 

معرفی هتل سیمرغ کیش

هتل سه ستاره سیمرغ در سال ۱۳۷۰ خورشیدی شروع به کار کرد اما بعدها و در سال ۱۳۹۳ یک بازسازی عمده بر روی آن انجام گرفت تا بتواند بهتر به مسافرانش سرویس بدهد. در صورتی که بخواهید به این هتل بیایید لازم است به خیابان جهان جزیره کیش آمده بازار مرجان را هم رد کنید، گرچه احتیاجی به این کار نیست چراکه در صورتی که بخواهید در این اقامتگاه بمانید از سرویس ترانسفر رایگان فرودگاهی بهره‌مند خواهید شد. هتل سیمرغ کیش دارای ساخت جالبی میباشد و طرح کلی آن  به صورت ویلاهای یک طبقه میباشد. تعداد این ویلاها که واحدهای اقامتی هتل مذکور را تشکیل میدهند در مجموع به عدد ۸۰ میرسد. فضای سبز بسیار زیبا و دلنشین هم یکی دیگر از بخش‌های این هتل سه ستاره میباشد که استفاده از آن برای تمام میهمانان مقیم هتل امکان‌پذیر است.

 

گشت دور جزیره کیش

یکی از بهترین سرویس‌هایی که یک هتل میتواند به مسافرانش ارائه کند همین سرویس گشت دور جزیره میباشد که دارای نام‌های متفاوتی است. برای مثال برخی آن را گشت نیمروزی میخوانند. اما در کل این هتل نسبت به ارائه این سرویس هم کوشا بوده است و تمامی مسافرانی که در هتل سیمرغ اقامت داشته باشند میتوانند به صورت کاملا رایگان از این سرویس بهره‌مند شوند. گشتن دور جزیره به همراه ماشین گردشگری و راهنمای محلی.