رزرو هتل گراند کیش

علاوه بر ارائه تورهای کیش ما  امکان دیگری را نیز تدارک دیده‌ایم که امکان رزرو هتل میباشد. اعتمادی که مسافران تور کیش به ما پیدا کردند و خدمات خوبی که با هزینه پایین از ما دریافت کردند باعث میشود که اگر بخواهند در یک هتل به صورت شخصی اقامت کنند و این اقامت خارج از تور کیش باشد هم باز با ما تماس بگیرند. برای مثال در این‌جا رزرو هتل گراند کیش را مقدور ساختیم و تا اینجای کار افراد زیادی برای اینکه این هتل را داشته باشند با ما تماس گرفته‌اند. قیمت این هتل خیلی مناسب است و برای همه رزرو آن‌ها مقدور است چراکه سه ستاره است و همانطور که بسیاری از شما میدانید، مشخصه‌ی هتل‌های سه ستاره این میباشد که دارای هزینه‌ای پایین‌تر از هتل‌های چهار و پنج ستاره میباشند و خدماتی که به مسافران میدهند و امکانتشان از هتل‌های ۱ و ۲ ستاره بالاتر و بیشتر است.

[package loc=”kish”]

هتل گراند کیش چگونه است

میخواهیم هتل سه ستاره گراند کیش را معرفی کنیم. گراند دقیقا رو به روی بازار ونوس قرار دارد که نشان میدهد برای رفتن به بازارها و مراکز خرید بزرگ و مشهور جزیره کیش از این هتل راهی نخواهید داشت به علاوه اینکه اگر بخواهید سری به ساحل و دریا بزنید تنها کافی است که مقدار کمی را در بلوار دریا پیاده‌روی کنید. نزدیکی به مراکزی که تفریحات آبی را ارائه میکنند و همینطور مسیر دوچرخه سواری جزیره از جمله ویژگی‌های هتل گراند میباشد و میتوان گفت قسمت عمده از موفقیت و محبوبیت خود را مرهون موقعیت جغرافیایی مناسبش میباشد. البته اتاق‌های و سوئیت‌هایی که ظرفیت‌های متفاوت دارند و با ترکیب‌ها‌ی گوناگون چیده‌ شده‌اند و از  نهایت نظافت و امکانات برخوردار هستند هم در کنار پرسنل مجرب همگی موجب محبوبیت دو چندان هتل گراند شده‌اند.

هتل گراند و ترانسفر فرودگاهی در تور کیش

همواره حفظ حقوق و منافع مسافران تور کیش به بهترین شکل ممکن و صورتی که بتوان اطمینان حاصل کرد که همه چیز در بهترین حالت خویش میباشد از اهداف کاری اصلی ما بوده است. در این مورد و در تور کیش با هتل گراند هم شرایط به این صورت است و تلاش خود را کردیم تا بهترین سرویس‌ها و امکانات برای میهمانان جزیره کیش که به ما اعتماد کرده‌اند فراهم باشد. سرویس ترانسفر فرودگاهی در این تور موجود است. این سرویس معمولا برای هتل‌های سطح بالای ۴ و ۵ ستاره است و کمتر دیده شده است که برای هتل‌های سه ستاره هم در دسترس باشد اما ما شرایط را به نحوی تنظیم کردیم که هتل سه ستاره‌ای در تور باشد که در کنار هزینه پایین، انتظارات مسافران از ما را به بالاترین صورت ممکن برطرف نماید. هتل سه ستاره گراند از معدود سه ستاره‌های جزیره است که ترانسفر دارد.

نوبت برگزاری تور کیش

خوشبختانه ما به طور عادی در هر روز دو نوبت تور کیش را برگزار میکنیم تا همه‌ی افراد به آن برسند و کسی بهانه نرسیدن به  تور را نداشته باشد! در مواقعی پیش میاید که تورهای کیش بیشتر از نوبت‌های عادی برگزار میشود و مشخصا در این زمان‌ها حجم مسافر هم بیشتر میباشد.