این سیرک عظیم گنجایش ۳۴۰۰ بازدید را دارد، اما عمق میدان آن معنی آن است که همه نمایش را می‌بینند. این مجموعه دارای صدها بازیگر است که مهارت های فراوانی دارند که اکثر آن‌ها آکروبات باز هستند، اما حیوانات (خرس، شیرهای دریایی، میمون‌ها) هم در آن بازی می‌کنند. سیرک مسکو نمایش بزرگی است که قطعاً شما را سرگرم و متحیر می‌کند. سیرک نیکولین مسکو (Nikulin’s circus) در مرکز شهر مسکو قرار دارد و از سال ۱۸۸۰ به فعالیت خود ادامه داده است. این سیرک به نام یکی از هنرمندان کمدین نام گذاری شده است.

سیرک مسکو - روسیه

سیرک قدیمی مسکو که در مرکز شهر قرار دارد، در بلوار tsvetnoy یک ساختمان آجری قدیمی ساخته شده. که از سال ۱۸۸۰ فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا سیرک دارای ۵ ردیف صندلی بوده وبا گذشت زمان بزرگ‌تر شده. ساختمان جدید آن بین سال‌های ۱۹۸۹- ۱۹۸۷ بازسازی شد. این سیرک پس از فوت نیکولین (کمدین بزرگ روسیه) که از هنرمندان این سیرک به شمار می‌رفت به اسم او نام گذاری شد و قیمت بلیت سیرک مسکو از ۲۵۰ تا ۳۰۰۰ روبل بسته به محل استقرارصندلی نسبت به صحنه نمایش متغیر است. قیمت بلیت سیرک مسکو از ۲۵۰ تا ۳۰۰۰ روبل بسته به محل استقرار صندلی نسبت به صحنه نمایش متغیر است.

سیرک مسکو - روسیه

سیرک مسکو - روسیه

سیرک مسکو - روسیه

یکی از بهترین سیرک‌های دنیا است، امکانات و سرگرمی‌های این مکان آن قدر زیاد است که هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. سیرک مسکو تفریحی تمام عیار برای گذراندن یک روز به همراه دوستان و نزدیکانتان می‌باشد.

سیرک مسکو - روسیه

سیرک مسکو - روسیه

سیرک مسکو (سیرک نیکولین) یکی از دیدنی های معروف مسکو می‌باشد. یک نمایش شگفت انگیز ازحرکات آکروباتیک و جالب و وجود حیوانات بسیار جذاب است. در واقع فقط یک سیرک نیست در لابی فروشگاه‌های هدیه و سوغات فراوانی وجود دارد. که می‌توانید برای عزیزان خود خرید کنید. در تور مسکو ما شرکت کنید و شبی سرگرم کننده و هیجان انگیز را در این سیرک بگذرانید.

سیرک مسکو - روسیه

سیرک مسکو - روسیه