پارک ملت مشهد

بوستان پارک ملت، یکی از بزرگترین پارک‌ها در شهر مشهد و حتی در ایران می باشد. این بوستان در سال ۱۳۴۳ در زمانی که خارج از شهر مشهد قرار داشت، احداث گردید، اما به دلیل پیشرفت و توسعه شهری این مجموعه در حال حاضر در شهر مشهد قرار دارد و امروزه یکی از پر بازدید‌ترین مکان های تفریحی مشهد می باشد.این بوستان در آن زمان توسط دو مهندس انگلیسی به سبک بوستان های انگلستان طراحی گردید ولی در آخر به دست مهندسین ایرانی به پایان رسید و احداث گردید. مساحت بوستان ملت مشهد به ۷۲۰ هزار متر مربع(۷۲ کیلومتر) و در آن زمان ۲۵ هزار اصله درخت کاشته شده که الان زیبایی فزونی را به این بوستان بخشیده است.این بوستان همواره یکی از پربازدید‌ترین و دیدنی‌ترین بوستان های مشهد به شمار می رود.در داخل این بوستان عظیم، شهر بازی عظیمی قرار دارد که یکی از مجهز‌ترین و پربازدیدترین شهر بازی های مشهد و یا حتی ایران به شمار می رود. زمین های ورزشی بوستان در ضلع غربی این مجموعه عظیم قرار دارد. جالب است بدانید این پارک بزرگترین استخر رو باز مشهد به مساحت ۱۲۵۰ متر مربع (طول ۵۰ متر، عرض ۲۵ متر و با عمق ۱ تا ۳ متر) قرار دارد.

شما می توانید بلیط ارزان قیمت تورمشهد را از هم کوچ  تهیه کنید و متوجه این تفاوت شوید. هم کوچ تور لحظه آخری مشهد را برای شما عزیزان با کم‌ترین قیمت‌ها فراهم آورده است.

شهربازی ملت مشهد

شهربازی ملت مشهد

شهر بازی در قسمت های مرکزی و شرقی بوستان قرار دارد .این شهر بازی چند سال بعد از تاسیس پارک، درست در سال ۱۳۵۱ خورشیدی افتتاح گردید. مساحت پارک ملت به هزار متر مربع می رسد. و این شهر بازی از قدیمی‌ترین و اولین شهر بازی مشهد می باشد. از آن زمان تا به حال شهر بازی دستخوش تغییرات زیادی بوده است که این تغییرات تا امروز برای به روز نگه داشتن این مجموعه داشته است. شهر بازی این مجموعه یکی از مرتفع‌ترین چرخ  و فلک (فانفار) های دنیا در رده هجدهم می باشد. ارتفاع این شهر بازی به ۸۵ متر می رسد. در سال ۱۳۸۴ خورشیدی، این شهر بازی ۲۵۰ تنی افتتاح گردید. نکته قابل توجه اینجاست، وقتی شما عزیزان سوار بر فان فار (چرخ و فلک) هستید، می توانید حرم مطهر امام هشتم را نظاره گر باشید. شهر بازی  ملت مشهد قادر است در هر دور ۳۳۶۰ نفر را به ارتفاع ۸۰ متر از زمین بالا ببرد و دارای هیجان زیادی می باشد. این شهر بازی در سال ۱۳۹۰ به عضویت موسسه بین‌المللی شهر بازی های جهان‌ IAAPA  در آمد، شهر بازی ملت دارای  قسمت های متنوعی می باشد که شامل ۳۲ وسیله تفریحی برای کودکان، جوانان، خانواده‌ها می باشد. این سطح امنیت و امکانات در پارک ملت مشهد ستودنی است.

به دلیل رفت و آمد توریست‌ها و مسافران زیاد و ساکنین شهر مشهد و به برکت وجود حرم مطهر امام هشتم(ع)، این مجموعه هم مورد لطف و توجه بازدیدکنندگان قرار گرفته و هر ساله مورد استقبال زیادی قرار می گیرد. از امکاناتی که در این مجموعه به کار رفته، نمی توان چشم پوشی کرد، در این قسمت می خواهیم به آن‌ها اشاره کنیم. پرواز در آسمان، اسکیت برد، آکروجت فضایی، تاپ اسپین، تاپ گردان، ترن هوایی، سورتمه، سالتو، حریم وحشت، کشتی دوقلو، فایر بال، صندلی فضیی، گرد باد. یک سری از وسایل پارک برای خانواده های عزیز طراحی شده که من آن‌ها را برای شما معرفی می کنم: کشتی دوقلو، ماشین برقی، کشتی صبا، قطار خانواده، فانفار قسمتی از وسایل بازی، قطعا باید برای کودکان و دارای محافظت و امنیت و با ظرافت بیشتر و به دور از خطر باشد که این پارک از این امکانات و تجهیزات بی بهره نیست، تاپ کودک، جامپینگ، آفتاب و مهتاب، قطار کودک، شاتل باس، دنیای حیوانات، موتور کرانس، کشتی صبا، ماشین برقی و هلی کوپتر  از وسایل بازی این قسمت و برای شادی کودکان شما عزیزان می باشد. برای تهیه بلیط هم می توانید از سایت رسمی این پارک  و سایت های تخفیف دار مثل  تخفیفان استفاده کنید و یک روز شاد و مفرح را در کنار خانواده های خود بگذرانید.

شهربازی ملت مشهد

می توانید برای رفتن به بوستان ملت از وسایل نقلیه عمومی یا از خودروی شخصی استفاده کنید. لازم به ذکر است این مجموعه دارای پارکینگ عظیمی برای رفاه شما عزیزان می باشد.

یک مژده: شهر بازی در سراسر تعطیلات نوروز از ساعت ۹ صبح تا ۲۴ شب برای خدمت گذاری به شما عزیزان آماده می باشد.

در روزهای آتی سال این مجموعه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۳ نیز آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد.

برای مطلع شدن از اخبار روز در بوستان ملت مشهد، می توانید از اپلیکیشن این سایت استفاده کنید.

پیشنهاد می کنم این فضای دل انگیز را از دست ندهید و حتما آن را تجربه کنید.

آدرس: غرب مشهد و حاشیه بزرگراه وکیل آباد و ضلع غربی تقاطع آزادی.


تور هوایی مشهد هتل درویشی

تور هوایی مشهد اتاق دابل 

تور هوایی مشهد اتاق تریپل

خدمات تور هوایی مشهد هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل الماس ۲

تور مشهد  هوایی اتاق دو تخته 

تور مشهد هوایی اتاق سه تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل کیانا

تور هوایی مشهد اتاق ۲ تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور هوایی مشهد هتل مدائن

تور هوایی مشهد اتاق دو تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دابل 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق تریپل

خدمات  تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دو تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق سه تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


 تور مشهد لحظه آخری هتل کیانا

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۲ تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد هتل مدائن

تور مشهد اتاق دو تخته 

تور مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )