هزینه اقامت در هتل ارم کیش

در بین این همه هتل که در جزیره کیش وجود دارند برخی از آن ها بیشتر از بقیه مورد توجه هستند و لازم است که به آن‌ها پرداخته شود. هتل ارم یکی از این هتل ها میباشد و این هتل یعنی ارم در طول سال تعداد زیادی از مسافران را پذیرایی میکند. البته هتل ارم در تور کیش هم مورد استفاده دارد و به موجب اینکه هزینه اقامت در آن مناسب است در این تورها جای میگیرد. تجربه نشان داده است که تورهای کیش که هتل آن ها هتلی با قیمت ارزان باشد حتی اگر که به صورت تور ارزان کیش نباشند باز هم طرفداران بیشتری دارند زیرا اصلی ترین دلیلی که باعث شده است افراد به سوی استفاده از تور کیش بیایند تمایل به صرفه جوئی در هزینه هایشان بوده است. این هتل یعنی هتل ارم کیش دارای هزینه مناسبی میباشد و به همین دلیل مسافران در صورتی که نخواهند از تور کیش استفاده کنند و مایل به سفر شخصی باشند هم در آن اقامت میکنند.

[package loc=”kish”]

 

هتل ارم کیش

هتل ارم کیش یکی از باسابقه ترین و معروف ترین هتل‌های جزیره کیش است. این هتل دارای ۴ ستاره میباشد. هتل ارم دارای فضای بسیار زیادی میباشد و از این فضا استفاده جالبی شده است و شاهد این هستیم که مواردی نظیر سالن آمفی تئاتر، فضای سبز وسیع و زیبا،سفره خانه، کافی شاپ و…. در آن به وجود آمده است. در هتل ارم کیش بسیاری از تفریحات برگزار میشود. این هتل دارای تعداد زیادی واحد اقامتی میباشد که شامل سوئیت و اتاق میباشند. البته گفتنی است که سوئیت های این هتل جز ساختمان اصلی هتل نیستند و در محوطه آن قرار دارند و سطح کیفی آن ها نیز در حد هتل دو ستاره میباشد. هتل ارم سرویس تراسنفر فرودگاهی رایگان و سرویس گشت دور جزیره و همینطور صبحانه را برای همه‌ی مسافران برقرار ساخته و در صورتی که اقامت مسافران در این هتل بیش از ۴ شب باشد وعده نهار رایگان هم به آن ها تعلق خواهد گرفت.

 

تور کیش هوایی 

تور کیش با هتل ارم در کل تمامی تورهای کیش که توسط ما برگزار میشوند به صورت هوایی هستند و مسافران به وسیله هواپیما به کیش میرسند. درباره علت این کار و اینکه چرا تور زمینی نداریم سوالات زیادی از ما پرسیده میشود. با توجه به اینکه جزیره کیش در موقعیت جغرافیایی قرار دارد که با بسیاری از شهرها و نقاط کشور فاصله زیادی دارد و این فاصله به بالای هزار کیلومتر هم میرسد مشخص است که پیمودن این فاصله به صورت زمینی کاری بس دشوار است و قطعا آزاردهنده خواهد بود پس اگر این راه هوایی طی شود و مسافران در عرض یک ساعت به مقصدشان برسند بسیار منطقی تر میباشد. جالب است بدانید که پروازهای ما چارتری هستند و به همین خاطر هم هزینه آن‌ها نسبت به پرواز معمولی کمتر میشود و نباید از بابت هزینه آن ها نگرانی داشته باشید. پروازهای چارتر شده و دارای گارانتی از شرکت هواپیمایی کاسپین که از بهترین‌هاست.