هزینه اقامت در هتل سورینت مریم کیش

ممکن است این تفکر در ذهن بسیاری از افراد شکل گرفته باشد که اقامت در هتل های ۵ ستاره دارای هزینه بسیار زیادی است و برای ما مقدور نیست اما بهتر است که کمی  تجدید نظر داشته باشید. در جزیره زیبای کیش تعداد زیادی هتل ۵ ستاره مشغول فعالیت هستند و ایم امری مشخص است که اقامت در آن ها کیفیت سفر ما را بالا میبرد اما در این میان هتل های ۵ ستاره ای هم یافت میشوند که هزینه اقامت در آن ها خیلی بالا نیست و  مناسب است. یکی از این هتل ها هتل ۵ ستاره سورینت مریم میباشد.  اقامت در این هتل بسیار لذت بخش خواهد بود و هر آن چیز که از یک سفر خوب بخواهیم را به ما میدهد. هزینه اقامت در هتل سورینت مریم کیش بسیار مناسب و اقتصادی است و برای طبقات مختلف امکان پذیر است. البته استفاده از پکیج هایی مانند تور کیش با هتل مریم به ما کمک میکنند که با هزینه ای مناسب در این هتل اقامت کنیم.

[package loc=”kish”]

 

هتل سورینت مریم کیش

هتل سورینت مریم کیش یکی از هتل های ۵ ستاره جزیره کیش است که عضو گروه سورینت هم میباشد. گروه سورینت یک گروه از هتل های جزیره کیش میباشند که از همه لحاظ در بهترین وضعیت ممکن به سر میببرند. هتل مریم در ابتدا که ساخته شد یک هتل ۴ ستاره بود اما پس از اینکه یک بازسازی بر روی آن انجام گرفت به هتل های ۵ ستاره ی جزیره افزوده شد. در این هتل امکانات تفریحی و ورزشی زیادو با کیفیتی وجود دارد مانند سالن بیلیارد، استخر، سونا، جکوزی، مجموعه آبی، سالن اسپا و ماساژ و … بسیاری از این خدمات برای مسافران تور کیش با هتل مریم رایگان خواهد بود. جالب است بدانید سرویس ترانسفر فرودگاهی برای همه کسانی که در این هتل اقامت داشته باشند به صورت رایگان قابل استفاده میباشد و کسانی هم که در سوئیت های هتل اقامت داشته باشند این سرویس به همراه خودروی لیموزین در دسترسشان قرار میگیرد.

 

وعده های غذایی در تور کیش با هتل سورینت مریم

در تور کیش با هتل سورینت مریم وعده های غذایی بر اساس قاعده کلی تورهای کیش میباشند و تغییر نداشته اند. در این تورها وعده غذایی صبحانه به صورت بوفه و انتخابی برای تمامی مسافران تور کیش امکان پذیر خواهد بود و احتمالا این را میدانید که استفاده از صبحانه بوفه هزینه بیشتری نسبت به صبحانه انتخابی دارد زیرا این صبحانه همان سلف سرویس است و مشخصا هزینه استفاده از آن بیشتر از صبحانه های معمولی است. در مورد دیگر وعده های غذایی در این تورهای کیش باید گفت که وعده نهار و شام که دو وعده اصلی میباشند به صورت سرویس در تور قرار ندارد اما هتل دارای چندین رستوران میباشد و مسافران در صورتی که بخواهند میتوانند غذای خود را در رستوران هتل میل نمایند و یا اینکه مانند بسیاری از مسافران کیش به رستوران گردی هم بپردازند، به عقیده بسیاری از افراد رستوران گردی هم خود بخشی از سفر به حساب میاید.

 

در صورت تمایل به استفاده از صبحانه بوفه بهتر در زمان رزرو تور ذکر نمایید.