هزینه تور کیش با هتل سیمرغ

در کیش هتل‌های زیادی در حال فعالیت هستند و وظیفه‌ای که دارند خدمت رسانی و استقبال از مسافران محترم جزیره زیبای کیش است. این هتل‌ها دارای تعداد ستاره‌های مختلفی هستند و همین تعددی که دارند باعث این امر شده است که دسته‌های مختلف اقتصادی بتوانند به جزیره سفر کنند. کیش دارای استعداد بالقوه بالایی است و از امکانات طبیعی ویژه‌ای برخوردار است و خوشبختانه همت زیادی در زمینه میهمان‌پذیری و ساخت زیرساخت در این جزیره به عمل آمده است و این هتل‌ها و دیگر خدماتی که شاهد آن‌ها هستیم در جزیره به وجود آمده‌اند. یکی از همین هتل‌ها که در کیش فعالیت میکند و در سال پذیرای تعداد زیادی از مسافران است هتل سیمرغ کیش است. این پست اختصاص دارد به هزینه اقامت در هتل سیمرغ و درباره این هتل نگاشته شده است. همراه ما باشید.

[package loc=”kish”]

 

هتل سیمرغ کیش

هتل سیمرغ کیش یک هتل ساحلی سه ستاره به حساب میاید. واحدهای اقامتی این هتل به صورت سوئیت‌های ساحلی میباشند. هتل مذکور در ابتدای خیابان جهان واقع شده است و این موقعیت مکانی خوبی به حساب میاید. بهتر است بدانید که هتل سیمرغ در سال ۱۳۷۰ خورشیدی شروع به کار کرد و افتتاح شد اما بعدها و در سال ۱۳۹۷ یک بازسازی بر روی آن انجام شد و به موجب همین بازسازی نقاط ضعف هتل برطرف شد. مدیریت این هتل از فضای وسیعی که در دسترس داشتند نهایت استفاده را بردند و شرایطی را ایجاد کردند که مسافران از اقامت در این هتل لذت ببرند. واحدهای اقامتی این هتل وسیع و مناسب هستند و به نظافت آن‌ها اهمیت  زیای داده شده است و البته از حیث تجهیزات هم در وضعیت خوبی به سر میبرند. هزینه اقامت در هتل سیمرغ بسیار مناسب و اقتصادی است.

 

پذیرش افراد مجرد در تور کیش با هتل سیمرغ

این از ما زیاد پرسیده میشود که آیا افراد مجرد میتوانند از تورهای کیش استفاده کنند یا خیر؟ در این مورد بهتر است این طور بگوییم که این موضوع ارتباط مستقیمی دارد با قوانین داخلی که هتلی که قرار است در تور کیش میزبان مسافران باشد. در کل هیچ محدودیتی از سوی ما در این موضع اعمال نمیشود و اگر محدودیتی وجود داشته باشد از سوی هتل است. البته شاهد این هستیم که هتل‌های انگشت شماری در این زمینه محدودیت وضع کرده‌اند، اما این هتل یعنی هتل سیمرغ دارای محدودیت است و به طبع افراد مجرد نمیتوانند از آن استفاده کنند اما اصلا جای نگرانی نیست زیرا در صورتی که بخواهید از تورهای کیش استفاده کنید، پکیج‌های دیگری داریم که مشابه این تور باشند . بتوانید آن‌ها را جایگزین نماییم.

 

خدمات و سرویس‌های هتل سیمرغ به مسافران تور کیش 

این هتل سه ستاره سرویس‌ها و خدمات مورد قبولی به مسافران کیش ارائه میکند. از جمله سرویس‌های این هتل میتوان به سرویس‌های نظیر ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر بازار و سرویس گشت دور جزیره اشاره کرد. گشت دور جزیره سرویس بسیار مناسبی میباشد و شرح آن این است که مسافران به صورت روزانه سوار خودروی مخصوص گردشگری گروهی میشوند و به همراه راهنمای محلی به گشت زنی و گردش دور تا دور جزیره میپردازند.