هزینه اقامت در هتل کوروش کیش

تعداد زیادی هتل در جزیره کیش مشغول به کار هستند که از یک تا پنج ستاره تعدد دارند. این تعداد از هتل باید هم وجود داشته باشند زیرا شاهد این هستیم که هر سال بر تعداد مسافران جزیره کیش افزوده میشود و در حال حاضر هر سال بیش از یک میلیون گردشگر راهی کیش میشوند. افزایش تعداد هتل‌های جزیره کیش خود بخشی از سیاست تقویت زیرساخت‌های گردشگری جزیره است. یکی از هتل‌های کیش نیز هتل کوروش است و این مطلب هم اختصاص دارد به قیمت هتل کوروش کیش. در صورتی که افراد بخواهند از این هتل‌ها به صورت آزاد و خارج از شرایط تور کیش استفاده کنند ضروری میباشد که از قیمت آزاد آن اطلاع داشته باشند، گرچه وقتی امکان داشتن سفری ارزان به وسیله تورهای نوروزی کیش میباشد دیگر کمتر کسی میخواهد که از تور کیش استفاده نکند و به صورت آزاد به این جزیره سفر داشته باشد اما باز هم حق انتخاب با شماست.

[package loc=”kish”]

 

هتل کوروش کیش

هتل کوروش یکی از نوسازترین هتل‌های ۵ ستاره در جزیره کیش است که فعالیت خود را در سال ۱۳۹۷ خورشیدی آغاز کرده است. اقامت در هتل کوروش بسیار لذت بخش میباشد. این هتل دارای ۱۶ طبقه و چیزی نزدیک به ۲۰۰ واحد اقامتی میباشد که در بین آن‌ها انواع مختلفی مانند سوئیت و اتاق پیدا میشود. برای کسانی که میخواهند یک اقامت رویایی در جزیره کیش داشته باشند این هتل میتواند بهترین گزینه ممکن باشد. هتل کوروش در میدان پردیس واقع شده است و به همین خاطر هم در صورتی که بخواهید سری به مراکز خرید پردیس ۱ و پردیس ۲ بزنید که قطعا میخواهید مشکلی نخواهید داشت و این کار به صورت پیاده هم برایتان امکان پذیر  میباشد. هتل کوروش کیش دارای پرسنل و خدمه بسیار آموزش دیده است و رفتار و اخلاق آن ها بسیار حرفه ای میباشد و در تمام ساعات شبانه روز سعی در حل مسائل مسافران تور کیش دارند.

 

سرویس های هتل کوروش کیش

هتل کوروش کیش از بابت سرویس‌ها در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و مسافران جزیره کیش در صورتی که در این هتل اقامت داشته باشند از بیشتر این سرویس ها به صورت کاملا رایگان بهره مند خواهند شد. سرویس های ترانسفر این هتل به شدت مورد توجه است و مواردی مانند سرویس ترانسفر فرودگاهی، سرویس ترانسفر بازار و ترانسفر گشت دور جزیره از این سرویس ها به حساب میایند. سرویس ترانسفر فرودگاهی شامل سرویسی میشود که در آن مسافران جزیره کیش زمانی که به فرودگاه جزیره کیش میرسند دیگر نیازی ندارند که از تاکسی استفاده کنند و به صورت کاملا رایگان و با احترامات ویژه از فرودگاه با خودروی هتل به هتل رسانده میشوند. سرویس ترانسفر بازار هم از اسمش مشخص است که چه چیز میباشد و برای خرید و حمل خریدهای مسافران مورد استفاده دارد و گشت دور جزیره هم کانتر گردشگری هتل میباشد که رایگان است.

 

در صورتی که در این هتل اقامت خواهید داشت لازم است از چند ساعت قبل از پرواز هماهنگی‌ های لازم را برای امر ترانسفرتان با مسئولان هتل به عمل آورید تا مشکلی به وجود نیاید.