مراکز خرید کیش 

مراکز و بازارهای هر شهر یا منطقه از جمله بازار های سنتی و مراکز مدرن نماد وضعیت اقتصادی و تجاری آن شهر یا منطقه است.
وجود چندین بازار توسط بسیاری از مردم بازدید شده است، نشان دهنده ثبات، اطمینان و امنیت اقتصادی است که سرمایه گذاران و تجار و مصرف کنندگان احساس می کنند. در این میان بازار های کیش نیروی محرکه اقتصاد جزیره می‌باشد که توسط توریستها به وجود آمده است.
از یک سمت دیگر وجود این بازارها در معماری زیبا و مدرن و گاهی سنتی در خاورمیانه و مناطق خلیج فارس از لحاظ تنوع کالاها و نمایندگی شاخه های بزرگترین شرکت های جهان، منحصر به فرد بودن تور کیش را ثابت کرده است.بازارهای متنوع کیش بدون شک یکی از جاذبه های اصلی است که شمار قابل توجهی از مسافران را از ایران و سایر نقاط جهان به جزیره می رساند. هر مسافر جزیره که به هر قصد به کیش می آیند، قطعا از بازارها دیدن میکنند. در حال حاضر ۲۰ بازار بزرگ و مجتمع تجاری در کیش وجود دارد که اکثریت آن حدود ۱۰ سال پیش ایجاد شده است.
در مقاله قبلی به عنوان مراکز خرید کیش در باره چندین مرکز خرید کیش صحبت شد در اینجا قصد داریم اطلاعات تکمیلی از همه مراکز خرید در کیش را بیان کنیم . امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرید. مقاله قبلی را میتوانید در صفحه مراکز خرید کیش مشاهده نمایید.

بازار پارس خلیج

بازار پارس خلیج 

این بازار در منطقه ای با ۱۲۲۷۱ متر مربع در شمال غربی جزیره کیش در سال ۱۳۷۰ در محله بومی ساخته شده است. در حال حاضر بایک طبقه و ۱۵۰ غرفه فعال برای خدمت رسانی آماده است. کالاهایی چون پوشاک، کیف و کفش، عینک، ساعت، لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب‌بازی، تلفن همراه و تجهیزات رایانه‌ای، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی را تهیه کنید. همچنین خرازی، مشاور املاک، و خدمات مسافرتی نیز در این مکان به چشم می‌خورند.

زمان کار: هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر، و از ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ شب.

مرکز خرید ونوس

مرکز خرید ونوس

بازار ونوس یکی از بزرگترین مراکز کیش است که در مجتمع بین المللی ونوس ساخته شده است. زمین آن ۱۰۰۰۰۰ متر مربع و مساحت ساخته شده ۳۲۰۰۰ متر مربع است. بازار ونوس دارای ۳۱۰ مغازه با معماری زیبا و دکوراسیون، از جمله چشمه ها، آبشارها، و نمایش های نور است. وجود رستوران و کافی شاپ و بانکهای معتبر دولتی از بهترین مزایای آن است. فروش لباس، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب‌بازی، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی، و موارد دیگر است.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر، و ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ شب

بازار صفین

بازار صفین

بازار صفین یا بازار عرب‌ها یکی از نوستالژی های بازارهای کیش است که دارای معماری خاص عربی است . بیش‌تر فروشنده‌ها نیز از بومیان، و عرب زبان هستند. این بازار یک طبقه، و دارای ۷۰ غرفه است که در زمینه‌های پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب‌بازی، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی و خرازی فعالیت می‌کنند. قیمت‌ها در این بازار نسبتا ارزان هستند. دو بانک نیز در این بازار وجود دارند.

مرکز خرید زیتون

متفاوت بودن معماری این مرکز خرید یک تغییر بزرگ در روند فروش مغازه های این مرکز خرید داشته و باعث جذب مسافران بیشتری شده است. مرکز خرید زیتون در دو طبقه که از ۹۵ واحد و ۱۲ واحد برای کارهای اداری و واحد های اداری طراحی شده. در این مرکز رستوران و کافی شاپ وجود دارد

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر، و از ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ شب

مرکز خرید پانیذ

مرکز خرید پانیذ

مرکز خرید دو طبقه پانیذ که دارای ۱۸۳ مغازه بوده فالیت بیشتر مجموعه در زمینه فروش پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، عینک، ساعت، مواد غذایی، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، وسایل صوتی و تصویری، اسباب‌بازی، تلفن همراه، بدلیجات و موراد دیگر است. در مرکز وجود کافی شاپ و رستوران استراحت مسافران به پا است.
زمان کار: هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر، و از ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ شب.


برای مطالعه قسمت اول  به این صفحه مراجعه نمایید.


تور کیش داریوش

تور کیش اتاق های یک نفره هتلی

تور کیش اتاق های ۲ نفره هتلی

تور کیش اتاق های ۳ نفره هتلی

تور کیش اتاق های یک نفره ویلایی

تور کیش اتاق های ۲ نفره ویلایی

نرخ تور کیش اتاق های ۳ نفره ویلایی


تور کیش لحظه آخری هتل مارینا

تور کیش قیمت اتاق های یک نفره

نرخ تور کیش چارتری اتاق های ۲ نفره

تور کیش ارزان  اتاق های یک نفره روبه دریا

تور ارزان کیش  اتاق های ۲ نفره روبه دریا

تور کیش هتل ۴ ستاره  اتاق های یک نفره روبه غروب

تور کیش هتل ارزان شایلیاتاق های ۲ نفره روبه غروب


تور کیش لحظه اخری هتل بین المللی

قیمت تور کیش اتاق های یک نفره روبه باغ

نرخ تور کیش اتاق های ۲ نفره روبه باغ

بلیط تور کیش  اتاق های یک نفره روبه دریا

تور کیش قیمت خوب  اتاق های ۲ نفره روبه دریا

تور کیش نرخ هتل  اتاق های یک نفره لوکس باغ

چارتر نرخ تور کیش  اتاق های ۲ نفره لوکس باغ


ارزانترین نرخ تور کیش ایران

نرخ تور کیش آفری  اتاق های یک نفره روبه پارک

تور چارتری کیش اتاق های ۲ نفره روبه پارک

آفر تور کیش  اتاق های یک نفره روبه دریا

تور کیش هتل ارزان اتاق های ۲ نفره روبه دریا

تور کیش رزرو هتل سوئیت

رزرو تور کیش  سوئیت