بازار اولیویوم که از ۱ آوریل ۲۰۰۰ افتتاح شده فرصت دست‌یابی به محصولات برند و با کیفیت را برای مشتریان فراهم کرد و برای مدت طولانی تنها و اولین اوت لت استانبول بوده است. مسافران تور ترکیه سعی میکنند به فروشگاه هایی مانند این حتما سر بزنند.

مرکز خرید اولیویوم استانبول

اوت لت الیویوم با ۱۳۲ مغازه، صدها برند خارجی و محلی را در خود جای داده است. این بازار هر هفت روز هفته از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز است و محیطی تمیز و خریدی امن را در ترکیه فراهم می‌کند. و از لحاظ مکانی نیز به هتل‌های استانبول نزدیک است.

مرکز خرید اولیویوم استانبول

مرکز خرید اولیویوم استانبول

مرکز خرید الیویوم که با مشارکت TAS ساخته شده ۳۵۰۰۰ مترمربع مساحت دارد. این بازار امکاناتی رفاهی و تفریحی مانند پارکینگ داخلی و خارجی، اتاق‌های کودک، سینما، فضای بولینگ، فضای سرگرمی کودک، کافه با تراس و سوپرمارکت را هم شامل می‌شود.

مرکز خرید الیویوم استانبول

برندهایی معروف از جمله Kemal، Tanca، Mango، Peire Cardin، Levis، Nike، Adidas، Puma، Blue Jeans، Cotton، LCW، Gratis، Pearl، Beymen و Pentium در این مجموعه حضور دارند و به شما کمک می‌کنند هر چه می‌خواهید را به راحتی بیابید.

سازماندهی “بازار سه‌شنبه” توسط این مرکز خرید به مشتریان امکان خرید با قیمت‌هایی جذاب‌تر و متفاوت با سایر روزهای هفته را می‌دهد. این مرکز خرید به طور متوسط ۲۵ هزار بازدید در روزهای هفته و ۴۰ هزار بازدید در آخر هفته‌ها دارد.