منطقه گردشگری سد چالیدره مشهد

شهر مشهد یکی مناطق مذهبی و گردشگری ایران است که سالانه مسافران زیادی به این شهر ‌می‌روند اگر قصد سفر به مشهد را دارید سری به صفحه تور مشهد ما بزنید و تور مورد نظرتون را رزرو نمایید. آژانس مسافرتی هم کوچ با راه اندازی سیستم رزرو آنلاین تور مشهد این ویژگی را برای شما قرار داده است تا به راحتی تور مشهد خود را رزرو نمایید.سد چالیدره در ده کیلومتری شهر مشهد قرار دارد. مساحت این سد حدود ۱۴۰ هکتار (۱۴۰۰۰۰۰)متر مربع است که در ارتفاع ۱۴۳۳ متری از سطح دریا واقع شده است .از آب دریاچه برای آبیاری درختان نیز استفاده می شود، لازم به ذکر است ۳۲ هزار اصله درخت در فضای آنجا کاشته شده است. چالیدره یکی از مناطق گردشگری و توریستی در طرقبه میباشد.اگر تور مشهد را انتخاب کرده اید میتوانید این جاذبه زیبا و و دیدنی از شهر مقدس را ببینید. این جاذبه فوق‌العاده زیبا و آرامش بخش از مناطق طبیعی این منطقه به شمار می رود. چالیدره از رودخانه ای به نام جا غرق تغذیه می شود و ترکیب این دریاچه در کنار سبزه زار،نمای چشم نوازی را برای بازدیدکنندگان به ارمغان می آورد و در همه فصول امکان بازدید برای گردشگران فراهم است. برای دور بودن از هیاهوی شهر پیشنهاد می شود به این منطقه بکر و طبیعی سفر کنید که دارای منظره ای دنج و آرام می باشد که اهل ذوق از زیبایی دیدن آن به وجد می آیند. چالیدره دارای امکانات تفریحی مهیجی همچون: قایق رانی،عکاسخانه سنتی،کشتی تفریحی، ماهیگیری، تله کابین، جامپینگ (سقوط آزاد)، تله سیژ، زیپ لاین، اسکی روی آب، برج گردان، ترن کوهستانی می باشد.

منطقه گردشگری سد چالیدره مشهد

زیپ لاین (طنابی است که یک سر آن در ارتفاع و یک سمت آن در سطح پایین قرار و فرد با وصل شدن یک طناب به کمر و با اتصال یک قرقره به طناب اصلی در جهت شیب به طرف پایین سر می‌خورد) ونیز ترن کوهستانی برای بالا بردن و پایین آوردن افراد در آنجا برای آسودگی خیال بازدیدکنندگان موجود میباشد. تله کابین چالیدره از ایتالیا خریداری شده است و تنها تله آبی و خاکی در کشور به شمار می رود و مساحت ۲۳۰ متر را بدون پایه از روی آب رد می کند. البته راه سنگی هم برای بالارفتن وجود دارد که افرادی که مایل باشند میتوانند از مسیر سنگی راه را ادامه دهند که خالی از لطف نیست. برای استراحت کردن هم میتوانید به کافی شاپ و رستوران داخل مجموعه سری بزنید. چالیدره جایی مفرح برای خانواده هاست و در رو به روی منظره زیبای سد، آلاچیق های رو بسته ای برای فصل سرما تعبیه شده است که می توانید نهار یا تنقلات رو در آن هوای دلپذیر نوش جان فرمایید.برای لذت بردن و شاد بودن در کنار عزیزانتان چالیدره گزینه مناسبی می باشد.

منطقه گردشگری سد چالیدره مشهد

مجموعه تفریحی چالیدره مشهد برای استفاده عموم گردشگران آزاد می باشد و برای وسایل نقلیه مسافران و بازدیدکنندگان پارکینگی در نظر گرفته شده است.استفاده از فرصت های تفریحی جدید در این مکان فوق العاده برای بانوان و آقایان فراهم شده است تا عموم مردم بتوانند روزی دلچسب و به یاد ماندنی را سپری کنند.
آدرس: طرقبه- کیلومتر۲ جاده نقندر- چالیدره


تور هوایی مشهد هتل درویشی

تور هوایی مشهد اتاق دابل 

تور هوایی مشهد اتاق تریپل

خدمات تور هوایی مشهد هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل الماس ۲

تور مشهد  هوایی اتاق دو تخته 

تور مشهد هوایی اتاق سه تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل کیانا

تور هوایی مشهد اتاق ۲ تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور هوایی مشهد هتل مدائن

تور هوایی مشهد اتاق دو تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دابل 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق تریپل

خدمات  تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دو تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق سه تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


 تور مشهد لحظه آخری هتل کیانا

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۲ تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد هتل مدائن

تور مشهد اتاق دو تخته 

تور مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )