عوامل متفاوتی بر روی قیمت تور آنتالیا تاثیر گذار هستند. در هنگام انتخاب تور آنتالیا بسیاری از افراد قیمت تور انتالیا است به همین دلیل قیمت تور انتالیا اهمیت می یابد. از عواملی که بر روی قیمت تور انتالیا تاثیر گذار است، هتل می باشد و بر این اگر خدمات هتل مانند صبحانه ناهار شام و خدمات مختلف مانند ارائه انواع نوشیدنی ها کیفیت بالایی داشته باشد، هزینه تور آنتالیا افزایش می یابد.

اگر هتل دارای امکانات تفریحی مانند بازی های ساحلی و ورزش های آبی و غیره باشد این عمل بر روی هزینه تور آنتالیا تاثیر گذار است. نوع سفر به آنتالیا بر روی قیمت ها تأثیرگذار است، زیرا بسیاری از افراد برای خوشگذرانی به آنتالیا می روند به همین دلیل فقط برای استراحت و خواب به هتل برمی گردند، اما بسیاری از افراد برای تمدد اعصاب و استراحت در مکانی آرام به این شهر سفر می کنند به همین دلیل بیشتر ساعت خود را در هتل می گذارند. 

هزینه تور آنتالیا -شاخص

هزینه حمل و نقل در آنتالیا

شما برای حمل و نقل در آنتالیا باید از وسایل نقلیه عمومی مانند مترو، تراموا، اتوبوس یا مینی بوس و دولموش استفاده کنید می توانید با استفاده از تاکسی در داخل شهر عبور کنید. بنابراین هزینه حمل و نقل کاملا بستگی به انتخاب وسیله نقلیه دارد. اگر انتخاب شما تاکسی باشد باید بگوییم هزینه آن کمی بالاتر از وسیله نقلیه است. شما برای استفاده از وسایل نقلیه آنتالیا مانند اتوبوس باید کارت همراه داشته باشید، به همین دلیل باید هزینه بابت گرفتن کارت بپردازید و در مواقع استفاده آن را شارژ کنید. کرایه تراموا مقرون به صرفه تر از تاکسی های آنتالیا است، پس اگر می خواهید در هزینه حمل و نقل صرفه جویی کنید می توانید از وسایل نقلیه عمومی برای رفت و آمد در شهر استفاده کنید و تا حد امکان از تاکسی های موجود در شرایط آنتالیا استفاده نکنید، زیرا کرایه آن ها بیشتر از وسایل نقلیه عمومی است.

مناطق توریستی آنتالیا

آنتالیا مناطق توریستی و گردشگری و جاذبه های دیدنی بسیار زیادی دارد که شما می توانید به مناطق تاریخی و باستانی بروید و از آثار تاریخی در این شهر بهره مند شوید. یکی از مناطق قدیمی و توریستی آنتالیا قلعه چی است که اگر در آنجا بروید، می توانید مکان های زیبا و قدیمی این شهر را مشاهده کنید. اگر علاقه مند هستید به هتل های لوکس و لاکچری آنتالیا بروید و در آنجا اقامت بگیرید و پیشنهاد می شود به منطقه کمر یا بلک بروید و از سواحل و جاذبه های طبیعی این شهر لذت ببرید.

 در آنتالیا جاذبه های طبیعی و سواحل زیبایی وجود دارد که می توانید برای آرامش اعصاب و تفریحات آبی و ورزش های آبی به مناطق توریستی مختلفی بروید و حتی می توانید به مناطق تاریخی این شهر بروید و راجع به تاریخ ترکیه اطلاعات بیشتری به دست آورید. 

مناطق توریستی آنتالیا

تور آنتالیا در فصل تابستان

اگر شما قصد دارید در بهترین زمان به آنتالیا سفر کنید پیشنهاد می شود فصل تابستان را برگزینید. اگر در تابستان به این شهر زیبای ترکیه سفر کنید مطمئناً می توانید از تمام امکانات تفریحی این شهر استفاده کنید و البته می توانید از تفریحات آبی و ورزش های آبی بهره ببرید. در تابستان روزها طولانی می گذرند و آسمان صاف است، هوای خوبی دارد که فرصت عالی برای شنا کردن فراهم می شود و می توانید از هوای عالی این فصل برای خوشگذرانی استفاده کنید. فصل تابستان در شهر آنتالیا بهترین زمان برای آفتاب گرفتن است و می توانید از نور خورشید و گرمای مطلوب هوای آنتالیا استفاده کنید. همانطور که گفتیم روزهای طولانی تر هستند و می توانید در طول روز به بازارها و مراکز خرید آنتالیا بروید و خرید خود را بدون نگرانی از گذشتن روز انجام دهید. 

تور آنتالیا در فصل تابستان
تور آنتالیا در فصل تابستان

سخن پایانی

اگر مایل هستید ایتالیا سفر کنید باید مناسب ترین قیمت تور انتالیا را انتخاب کنید تا بتوانید در هزینه خود صرفه جویی کنید و یک تفریح عالی داشته باشید. آنتالیا سفر می کنند دیگر نباید ناراحتی بابت خورد و خوراک و اقامت داشته باشید، زیرا در آنتالیا هتل ها و رستوران های زیادی وجود دارد که خدمات متنوعی ارائه می دهد. از آنجایی که در فصل تابستان تقاضا برای سفر به آنتالیا افزایش می یابد می توانید مناسب ترین قیمت تور انتالیا را پیدا کنید و به شهر آنتالیا سفر کنید، زیرا پرواز با آنتالیا به صورت هفتگی انجام می شود. آنتالیا در فصل تابستان آب و هوای معتدل و مدیترانه ای دارند که بهترین زمان برای مسافرت به آنتالیا است.