هزینه حمل و نقل با تاکسی در کیش چقدر است؟

شاید برای هر کسی اتفاق افتاده باشد قبل از سفر به هر جایی به بررسی هزینه تاکسی یا هر وسیله‌ای دیگر برای حمل و نقل در سطح شهر مقصد بپردازد. چون تور کیش نوروز ۹۷ نزدیک می باشد و مسافران زیادی در تعطیلات به جزیره کیش سفر میکنند ، شاید شما نیز به دنبال هزینه تاکسی در سطح جزیره بپردازید و بخواهید بر اساس اطلاعات بدست آمده از هزینه حمل و نقل تور کیش خود را برنامه ریزی کنید.
باید از همین ابتدا اشاره کنیم که حمل و نقل اصلی در کیش قطعاً تاکسی می باشد. پس باید هزینه های حمل و نقل خود را در کیش بر اساس تاکسی بررسی کنیم. اگر برای ۴ روز اقامت در تور کیش برنامه ریزی کرده‌اید، حداقل در طول این ۴ روز ۵ بار تاکسی سوار می‌شوید پس باید هوشیار باشید که برنامه ریزی رفت آمد خود را در این ۴ روز جوری تنظیم کنید که بیشتر از ۵ بار نیاز به سوار شدن تاکسی نباشد چون در غیر این صورت باید هزینه زیادی برای حمل و نقل با تاکسی در نظر بگیرید. و اما در ادامه همه چیز را در مورد تاکسی در کیش بیان میکنیم.
خودرو تاکسی در جزیره کیش متنوع و رنگ و رنگ می‌باشد اما بیشترین رنگ شامل ماشینهای زرد و ماشینهای سفید است.

که تاکسی زرد برای حمل و نقل خطی را دارند و تاکسی‌های سفید برای جابه جای دربستی و تاکسی تلفنی محسوب میشود. اما باید این را بدانید علاوه بر این دو نوع تاکسی عمومی ، مراکزی به عنوان شرکت تاکسی رانی در سطح شهر پراکنده هستند و با تماس به این شرکتها میتوانید تاکسی خود را داشته باشید .با همه این شرایط های گفته شده در مورد انواع تاکسی‌ها، دیگر گردشگران دغدغه رفت و آمد در جزیره کیش را نخواهند داشت. میتوانند بدون هیچ نگرانی و با اطلاعات کامل تور کیش و حمل و نقل در شهر کیش را پشت سر بگذرانند.  تا این جایی داستان برای مسافران تور ارزان کیش مشخص شد و اما در مورد هزینه‌های تاکسی در جزیره کیش که از بحث مهمی برخوردار میباشد بشنویم.

هزینه حمل و نقل با تاکسی در کیش چقدر است؟
هزینه حمل و نقل با تاکسی در کیش چقدر است؟

تاکسی متر ، وسیله ای برای حساب کردن هزینه تاکسی به صورت متری می‌باشد که دیگر مسافر مجبور به پرداخت هزینه‌های زیاد رانندگان تاکسی نخواهد شد. این تاکسی‌ها که شامل تاکسی متر هستند از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۱ بامداد ۳۶۰۰ تومان و پس از ۱ بامداد ۴۵۰۰ تومان محاسبه میشود. به ازای ۷ کیلومتر ۳۶۰ تومان میشود و به ازای کیلومتر اضافه تر ۳۹۶ تومان محاسبه میشود. و برای هر ۶۰ثانیه توقف ۳۹۶ تومان اضافه میشود. تاکسی خطی
این تاکسی ها نیز مجهز به تاکسی متر می‌باشند اما و ساعت شروع به کار آنها نیز از ۶ صبح تا ۱۲ شب که قیمت ۹۹۰ تومان و بعد از ساعت ۲ شب ۱۲۰۰ تومان میشود. تا هفت کیلومتر هر یک کیلومتر آن با ۹۸ تومان حساب میشودو کیلومتر بیشتر یا اضافه تر ۱۲۳ تومان بیشتر حساب میشود.
نکته : تاکسی های خطی مسیرهای ثابتی را طی میکنند که شامل مرکز خرید سفین – مرکز ونوس – بازار مروارید – خیابان کنار- مرکز خرید پردیس – خیابان آذربایجان می‌باشد اما خارج از خط و به صورت دربستی نیز میتوانید این تاکسی‌ها را رزرو کنید.