آیا می دانستید در ترکیه نیز ونیز وجود دارد؟ آیا می دانید ونیز استانبول کجاست؟ اگر نمی دانید تا انتهای مقاله با ما همراه شوید تا با یکدیگر سفری به ونیز در قلب استانبول ترکیه داشته باشیم.

مکانی ملقب به ونیز استانبول

کشور ترکیه دیدنی های زیادی را در خود جای داده است. همچنین در این شهر زیبا شما همزمان می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و سفری به دور دنیا داشته باشید!

کشور ترکیه تمام تلاشش را می کند تا به قطب گردشگری در جهان تبدیل شود و به این منظور امکانات تور ترکیه استانبول سایر کشورها را در کشور خود تعبیه کرده است. یکی از مکان های گردشگری در استانبول نیز از همین روش برای جذب گردشگر استفاده کرده است.

یکی از این مکان ها، شهر استانبول ترکیه است که  ونیز ایتالیا را در خود جای داده! و به نام ونیز استانبول ملقب گشته است. شما با آمدن به این مکان احساس خواهید کرد که پا به قلب کشور ایتالیا گذاشته و مشغول گشت و گذار هستید!

ونیز استانبول؛ مکانی به مرکز خرید ونیز

مراکز خریدی که در این بخش از شهر استانبول قرار دارد، از سبک معماری ایتالیا بهره گرفته است که بسیار زیبا و چشم نواز است و میدان مشهور سن مارکوی ایتالیا نیز در این بخش قرار دارد.

در مابین این مراکز خرید، قسمت رودخانه مانند و قایق هایی وجود دارد و شما علاوه بر گشت و گذار با قایق می توانید از مرکز خرید ونیز استانبول ، می توانید از  قایق خود پیاده شوید، اجناس مورد نیاز خود را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید و سپس به گشت و گذار خود ادامه داده و شهر ونیز ایتالیا را زیرپای خود بگذارید!

امکانات رفاهی مرکز خرید ونیزیای استانبول

ونیز استانبول

 

در مابین این مراکز خرید همچنین رستوران های متنوع و با کیفیتی وجود دارند که شما بعد از آن که یک دل سیر در ونیز استانبول گردش و تفریح کردید و از پاروزنی خسته شدید! به این رستوران ها رفته و از غذاهای خوشمزه و با کیفیت این رستوران ها یک دل سیر نوش جان کنید و شکمی از عزا دربیاورید!

می توانید به مغازه ای با نام کاساپ دونر بروید و خوشمزه ترین دونر ها را میل کنید؛ به کافه ها بروید و خوشمزه ترین نوشیدنی ها را سر بکشید! به مغازه های فست فودی بروید و کمی هم به شکمتان برسید و از خجالتش بیرون بیایید!

علاوه بر لذت قایق رانی و شکم گردی! در مرکز خرید ونیزیای استانبول، وجود ۱۰ بانک معروف ترکیه ای در این مرکز خرید است. همه این مراکز خرید نیز مجهز به ATM می باشند و بنابراین خیال شما راحت است که جیب شما خالی نمی ماند و می توانید با دست پر از این مرکز خرید به هتل محل اقامت خود بروید و سوغاتی هایی را نیز را برای عزیزان خود از این مرکز خرید زیبا و جذاب خریداری کنید.

از دیگر امکانات رفاهی این مرکز خرید، تاکسی سرویس های آن می باشد و می توانید به راحتی و با انجام یک تماس به آن ها دسترسی پیدا کنید. همچنین در این مرکز خرید، مکانی وجود دارد که در آن جا اشیای گم شده نگه داری می شود و شما با مراجعه به این مراکز می توانید به راحتی اشیای گم شده خود را پیدا کنید.

در مرکز خرید ونیزیای استانبول همچنین مکانی مخصوص نگه داری ویلچر معلولین است و حتی آن دسته از افرادی که ناتوانی جسمی حرکتی داند نیز می توانند ونیز استانبول را زیر پای خود بگذارند و یک دل سیر به سیر و گردش بپردازند!

سینمای مرکز خرید ونیز استانبول

علاوه بر امکانات رفاهی و تفریحی ذکر شده در مرکز خرید ونیزیای ونیز استانبول می توان به سینمای آن اشاره کرد. در این مرکز خرید ۹ سینما وجود دارد و با حضور در سینماهای آن از تماشی فیلم های هالیوودی در آن لذت ببرید و  اگر اهل نماز اول وقت هم هستید، سری به مسجد این مرکز خرید بزنید و میان آن همه شلوغی و هیاهو به راز و نیاز مشغول شوید.

در ونیزا اوت لت استانبول چه اجناسی می توان خرید؟

شما با حضور در مرکز خرید ونیزیا اوت لت استانبول می توانید بهترین و مشهورترین برندهای ترکیه ای، آمریکایی و اروپایی را با قیمتی بسیار ارزان خریداری کنید.

به علاوه خرید لباس هایی با برند مارک و معروف و در عین حال ارزان قیمت می توانید تکنولوژی های روز دنیا از جمله گوشی موبایل را نیز از مراکز خرید موجود در ونیز استانبول خریداری کنید.

برای رزرو تور ونیز استانبول ، حتما یه سری به سایتمون برنید! پشیمون برنمی گردید و بلیط به دست عازم ونیز زیبای استانبول خواهید شد!

پس بار وبندیل سفرتون رو ببندین و آماده عشق و حال باشین!

سفر به دور دنیا خوش بگذره!

ممنون از همراهیتون…