پارک ساحلی آفتاب مشهد

اگر قصد سفر به شهر مقدس مشهد را دارید و می‌خواهید به پارک ساحلی کیش سری بزنید حتما برای سفر کردن به تور و هتل برای اقامت نیاز دارید به همین منظور شما می‌توانید به صفحه تور مشهد ما مراجعه نمایید و بهترین تورهای ارزان مشهد را خریداری نمایید. پارک ساحلی آفتاب یکی از بزرگترین پارک های ساحلی در دنیا می باشد که دارای ۷ طبقه مجزا از هم است. این پارک به عنوان دومین پارک آبی در مشهد در تابستان سال ۹۰ به بهره برداری رسیده است. زیر بنای این پارک ۱۵۰۰۰ متر و مساحت آن به ۴۰۰۰ متر مربع میرسد. این پارک دارای منحصر به فرد‌‌‌ترین امکانات می باشد که این مجموعه دارای ۳ استخر جداگانه برای بانوان و آقایان برای آسایش خیال شما عزیزان فراهم شده است. استخر VIP  این مجموعه دیگر جای بحث ندارد. پیشنهاد می شود حتما از آن استفاده کنید. یکی دیگر از مزایای این پارک که آدم را به وجد می آورد، استخر مخصوص قواصی است که عمق این استخر به ۱۲ متر می رسد. در استخر قواصی از نماهای متنوعی استفاده شده که شما را به یاد زیبایی های اقیانوس می اندازد و از دیدن آن منظره فوق‌العاده  به وجد می آیید. برای اولین بار در خاورمیانه، استخر نمک اسپوتا در این پارک دیده می شود که از خواص درمانی آن می توان به لایه برداری پوست اشاره کرد. یکی دیگر از اولین های خاورمیانه، سونای ماسه این پارک است که برای از بین بردن درد های عضلانی و بسیار توصیه می شود. اگر مایل باشید میتوانید از حمام آفتاب این مجموعه که بر روی بام  این مجموعه برای شما عزیزان تعبیه شده است، نهایت استفاده را ببرید. از امکانات دیگر این پارک می توان به سالن بدن سازی، ایروبیک، یوگا، هیدروتراپی، آروما تراپی و ماساژ را نیز نام برد. یکی از مزیت های این پارک این است که شما عزیزان میتوانید به صورت اینترنتی از سایت این مجموعه و یا سایت های دیگر،بلیت تخفیف دار را تهیه کنید. این پارک تحت نظر شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد  ایران ساخته شده و همینطور مطابق با استاندارد های ملی می باشد و این مجموعه دارای گواهینامه تایید صلاحیت استاندارد به شماره IAS/298 می باشد. پارک ساحلی آفتاب، بهداشت آب ها و تجهیزات مجموعه را در اولویت کار خود قرار داده است.

پارک ساحلی آفتاب مشهد

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این پارک استفاده از تکنولوژی ازن می باشد که نزدیک به یک قرن است که از ماده ازن برای گند زدایی و تسویه آب های آشامیدنی در کشور های اروپایی استفاده می شود. این ماده یکی از گران‌ترین تکنولوژی های موجود برای گند زدایی آب ها است. استفاده از این ماده جلوگیری از عوارض نامطلوبی چون خطر ابتلا به آسم، بیماری های ریوی، سرطان مثانه و… را برای شما عزیزان به حداقل میرساند. یکی از مزایای این پارک این است که هرگز از کلر و مواد شیمیایی در آب های  استخر های خود استفاده نمی کنند. باید به اطلاع شما برسانم که پارک ساحلی آفتاب اولین مرکز تخصصی توانبخشی و انجام حرکات اصلاحی در آب با تجهیزات پیشرفته و کادری متخصص، برای آب درمانی آماده خدمت گزاری به شما عزیزان می‌با‌شد.

پارک ساحلی آفتاب مشهد

می خواهیم قسمتی از مزایای استفاده از فعالیت توانبخشی در آب را برای شما عزیزان شرح دهیم:

  • درد و ناراحتی در بدن را کاهش می دهد.
  • متابولیسم بدن فرد را به میزان قابل توجهی بالا می برد.
  • باعث بهبود عضلات تنفسی در فرد می شود.
  • جریان خون را تقویت می کند.
  • فشار های مفصلی را متعادل می کند.
  • عملکرد سیستم قلبی عروقی را تقویت می کند.
  • اختلالات خواب را در فرد کاهش می دهد.
  • اسپاسم عضلانی را نیز کاهش می دهد.

لازم به ذکر است در سرسره های آقایان ،بزرگترین سرسره ی سقوط آزاد به ارتفاع ۲۰ متر، برای شما عزیزان مهیاست. در این قسمت دو سرسره ی دوقلو و پیچ به ارتفاع ۱۸ متر نیز موجود می باشد. برای بانوان علاوه بر سرسره های متنوع دارای کلاس های ایروبیک، سالن پیشرفته بدن سازی، سالن ماساژ، یوگا، غار نمک، حمام اسپوتا و استخر موج، برای ساختن خاطراتی ماندگار برای شما موجود می باشد. نکته قابل توجه اینجاست که مجموعه دارای مرکز نگهداری از کودکان به صورت موقت می باشد.

پارک ساحلی آفتاب مشهد

آدرس:
مشهد – انتهای بلوار خیام شمالی- میدان بهارستان- جنب الماس شرق

شماره تماس: ۳۷۰۳۷-۰۵۱

در آخر هم باید بگم این مجموعه در کنار دو مرکز خرید توریستی چون الماس شرق و وصال قرار دارد که بعد یا حتی قبل از پارک ساحلی آفتاب می توانید به این مرکز سری بزنید که خالی از لطف نیست.

منبع: سایت پارک ساحلی آفتاب


تور هوایی مشهد هتل درویشی

تور هوایی مشهد اتاق دابل 

تور هوایی مشهد اتاق تریپل

خدمات تور هوایی مشهد هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل الماس ۲

تور مشهد  هوایی اتاق دو تخته 

تور مشهد هوایی اتاق سه تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل کیانا

تور هوایی مشهد اتاق ۲ تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور هوایی مشهد هتل مدائن

تور هوایی مشهد اتاق دو تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دابل 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق تریپل

خدمات  تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دو تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق سه تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


 تور مشهد لحظه آخری هتل کیانا

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۲ تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد هتل مدائن

تور مشهد اتاق دو تخته 

تور مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )