پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

 پارک علمی بازیما یکی از شگفت انگیز‌ترین و مهیج‌ترین پارک های علمی در ایران است که قسمت‌هایی از آن به صورت نمایشگاهی است، این پارک مصنوعی در ایران در سه بخش کلی زیست شناسی، زمین شناسی و نجوم به صورت آکادمیک و منحصر به فرد فعالیت علمی، اکتشافی می کند و فضای مفرحی را برای خانواده های ایرانی فراهم میکند. این پارک در مساحتی حدود ۲۴۰۰ متر در طبقه چهارم مجتمع وصال واقع در منطقه گردشگری سپاد مشهد واقع شده است. در این پارک فضای آموزشی و تفریحی  می باشد که طراحان با سلیقه و جزئی بینی به طراحی آن پرداخته‌اند، این پارک هر روزه مورد بازدید زیادی قرار می گیرد و سعی طراحان این پارک بر این بوده است که مفاهیمی چون خلقت جهان، آشنایی با اندام های مختلف بدن انسان، سیارات، جانوران دریایی، اسکلت حیوانات عظیم‌‌الجسته‌ای چون دایناسور‌‌ها و …را داشته باشند تا تا فضای مهیجی برای شما بازدید کنندگان فراهم شود. بهترین تور ارزان کیش را از ما بخواهید بهترین و ارزان‌ترین تورهای کیش تنها در صفحه تور کیش آژانس مسافرتی هم کوچ می توانید مشاهده کنید.

مشهد جزو بهترین سفرهای زیارتی است اگر قصد سفر به مشهد هوایی را دارید به صفحه تور مشهد مراجعه نمایید.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

جالبه بدونید این پارک برای اولین بار در ایران افتتاح شده و سومین پارک علمی در سطح جهان است که پس از کورپوس هلند و سنگاپور، ایران می باشد. در این مجموعه، از آخرین تکنیک های طراحی مراکز علمی تفریحی خانوادگی و دانش‌‌آموزی (نظیر داستان گویی، مدیریت تجربه مشتری، سناریو محوری و …) استفاده شده است. در این پارک فضایی خصوصی بران دوشیزگان عزیز طراحی شده تا سوالات خود را در باره‌ی بلوغ و … بپرسند. سعی طراحان این پارک با استفاده از آخرین متد‌‌ها ،بر این بوده که علاوه بر لذت بردن و گذراندن وقت، جواب خیلی از سوالاتی را که در کتاب‌ها هست و بعضی از شما عزیزان وقت یا حوصله خواندن آن را ندارید به راحتی به دست آورده  و به صورت عملی با آن‌ها کار کنید  و تجربیاتی به دست بیاورید و به دلیل تصویر سازی در ذهن شما به یادگار خواهد ماند. جواب سوالات پیرامون خود را از جمله چگونگی قرار گیری سیارات و کهکشان‌ها و گونه ای سفر به بدن انسان و آشنا شدن با اسرار آن، در فضای آکادمیک زیست شناسی میتوان چگونگی تزریق و احیای انسان را مثل یک پرستار ببینید و حیواناتی چون قورباغه را نیز تشریح میکنید و به صورت عملی با آن‌ها کار می کنید و در فضای سفینه های دریایی قرار میگیرید و سری به دنیای عجیب جانوران دریایی میزنید و  … را مورد برسی و بازدید قرار می دهید.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

از سوی دیگر در بخش‌های رویدادی این پارک علمی، کارگاه‌‌‌ها و تجهیزات مختلفی وجود دارد که بازدیدکنندگان با استفاده از آنها به تجربیات تازه‌ای در مورد دانسته‌های خود می‌رسند و همینطور اکتشاف را همراه بازی و تسهیل گری برای آن‌ها آسان می کند. می توانید فرزندان خود را در این فضای اکتشافی قرار دهید و نتیجه آن را به وضوح ببینید. به نظر بنده، فرصت بسیار مناسبی برای شماست تا از این طریق برخی از سوالات فرزند خود را کشف و به زمینه علاقه مندی آن پی ببرید و در فضای پارک شما همواره در قسمت های مختلف می توانید به کاوش گری بپردازید. در این پارک از آخرین تکنولوژی‌ها و تکنیک های روز استفاده شده است و در پارک پروفسور بازیما سعی شده با خلاقیت و جذابیت خاطره ماندگاری را در ذهن شما ثبت شود. نکته مثبت این است که این مجموعه در روزها باز است و شما عزیزان می توانید برای بازدید بروید.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

آدرس پارک علمی پروفسور بازیما :  مشهد – انتهای بلوار خیام شمالی – مجتمع تجاری وصال – طبقه ۴+پارک

ساعات کار:  هر روز هفته از ساعت ۹ الی ۲۲


تور هوایی مشهد هتل درویشی

تور هوایی مشهد اتاق دابل 

تور هوایی مشهد اتاق تریپل

خدمات تور هوایی مشهد هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل الماس ۲

تور مشهد  هوایی اتاق دو تخته 

تور مشهد هوایی اتاق سه تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور هوایی مشهد هتل کیانا

تور هوایی مشهد اتاق ۲ تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور هوایی مشهد هتل مدائن

تور هوایی مشهد اتاق دو تخته 

تور هوایی مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور هوایی مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دابل 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق تریپل

خدمات  تور مشهد تابستان ۹۷ هتل درویشی : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق دو تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق سه تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل الماس ۲ : ترانسفر – صبحانه بوفه – سرویس به حرم – سونا ، استخر و جکوزی


 تور مشهد لحظه آخری هتل کیانا

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۲ تخته 

تور مشهد تابستان ۹۷ اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد تابستان ۹۷ هتل کیانا : ترانسفر – صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )


تور مشهد هتل مدائن

تور مشهد اتاق دو تخته 

تور مشهد اتاق ۳ تخته

خدمات تور مشهد هتل مدائن : صبحانه ، ناهار و شام ( انتخابی )