شهر مذهبی مشهد که دارای مقاصد گردشگری فراوان است. مسافران تور مشهد این جاذبه را برای سفر انتخاب می‌کنند تا بتوانند از تمامی جاذبه‌های مشهد دیدن نمایند. یکی از بهترین جاذبه‌های مشهد که مسافران تور مشهد ما می‌توانند از آن دیدن نمایند یخدان چهار برج مشهد است. نام چهار برج مشهد اسمی خاص دارد و در ابتدا شاید فکر کنید که یخچالی است بزرگ در مشهد اما با کمی فکر به این نتیجه خواهید رسید چگونه یخدان‌ها در هوای گرم مشهد می‌تواند دوام بیارد که در ادامه همه این سوالات شما را در زمینه این جاذبه گردشگری توضیح خواهیم داد.

یخدان چهار برج مشهد

یخدان چهاربرج مشهد

یک نکته مهم این است که این روستا چهار در باغ در کجا قرار دارد و در کل فاصله آن از حرم امام رضا در روستا چهار باغ چه مقدار است که باید بگوییم، فاصله روستای چهار باغ تا حرم مام رضا در حدود ۳۶ کیلومتر که در حدود ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت است که فاصله زیادی ندارد و ارزش این را دارد تا سری به این روستا بزنید تا هم از بناهای تاریخی آن دیدن نمایید و هم این که از این یخدان دیدنی دیدن نمایید.

یخدان چهار برج مشهد

در هر فصل از سال که به روستای چهار باغ بروید مردمان این روستا به خوبی از شما استقبال خواهند کرد اما باید این را بگوییم که به دلیل این که این روستا در منطقه‌ای خشک و قرار داد و هوای آن گرمی دارد که شما را اذیت خواهد کرد به همین منظور سعی نمایید در فصل بهار به این روستا سر بزنید تا بتوانید از نمای زیبا و فضای سبز این روستا هم دیدن نمایید و باید این را گفت که روستای چهارباغ هوای گرم‌تری نسبت به شهرهای دیگر اطراف این روستا دارد برای مثال طرقبه و شاندیز مشهد دارای آب و هوای بهترین دارد به همین منظور فصل بهار بهترین زمان برای سفر کردن به مشهد است.

نظر (۰)

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *