6 تا از معروف‌ترین محله‌ها برای بازدید در آنتالیا

6 تا از معروف‌ترین محله‌ها برای بازدید در آنتالیا

1402/05/18 -
توضیحات

6 تا از معروف‌ترین محله‌ها برای بازدید در آنتالیا: گردشگران و مسافران هنگامی که با تور آنتالیا سفر می‌کنند علاقه‌مند به بازدید از محله‌های معروف آنتالیا هستند. محله‌های مختلفی در آنتالیا برای بازدید وجود دارد. محله‌های زیبای این شهر با یکدیگر فرق دارند و هرکدام شرایط و حالت‌های مختلفی دارند. برخی از محله‌ها در روز جذابیت خاصی دارند و برخی جذابیت‌های منحصربه‌فردی در شب دارند. برای آشنایی با محله‌های معروف شهر آنتالیا به ادامه مقاله توجه کنید.

معرفی محله‌های معروف در تور آنتالیا

مکان های معروف آنتالیا

تعدادی از محله‌های در آنتالیا برای بازدید بسیار مناسب هستند. شما به‌عنوان گردشگر می‌توانید در این محله‌ها قدم بزنید و از آنها بازدید کنید. از جمله محله‌ها،

  • محله بلک در آنتالیا
  • محله کمر در آنتالیا
  • لارا در آنتالیا
  • محله کنیالتی
  • منطقه کپز در آنتالیا
  • منطقه سیده در آنتالیا

با این نام ها و به این صورت است.

منطقه بلک در آنتالیا

6 تا از معروف‌ترین محله‌ها برای بازدید در آنتالیا: یکی از مناطق بسیار معروف و مهم در تور آنتالیا برای بازدید منطقه بلک است. این منطقه تعداد بسیار زیادی هتل و اقامتگاه دارد. دلیل اصلی بازدید از منطقه و یا حتی اقامت در این منطقه هتل‌های معروف آن است. این منطقه در کنار جنگلی با درخت‌های کاج و ساحلی زیبا قرار گرفته است. هتل‌های موجود در این منطقه با امکانات بسیار زیادی به وجود آمده‌اند. این منطقه برای افرادی که به گلف‌بازی علاقه‌مند هستند نیز بسیار مناسب است هزینه بازی گلف در این منطقه به نسبت ارزان است.

این محله ویژگی‌های بسیار زیادی دارد که به همین دلیل نیز این منطقه یکی از بهترین‌ها است. شما می‌توانید برای شناکردن در ساحل بی‌نظیر این محله به آنجا بروید. ویژگی‌های تاریخی این محله یکی دیگر از دلایل مهم برای بازدید از این منطقه است. شما می‌توانید در رستوران‌های بی‌نظیر این محله یعنی محله بلک غذاهای خوشمزه‌ای میل کنید. تفریحات شبانه نیز در این محله برقرار است.

کمر یکی از محله‌های زیبای آنتالیا

یکی دیگر از مناطقی در تور آنتالیا برای بازدید مناسب است محله کمر است. محله کمر در جنوب شرقی شهر آنتالیا قرار گرفته است. ویژگی‌های مهم این منطقه نیز مانند محله بلک است. از جمله،

  • رستوران‌ها و کافه‌های شیک و عالی
  • هتل های درجه یک
  • ساحل و آرام و زیبا
  • امکانات تفریحی فوق‌العاده

ویژگی‌های مهم این محله است. مناطق تاریخی ای در این محله وجود ندارد و مهم‌ترین ویژگی این محله ساحل جذاب آن است.

محله معروف لارا

محله لارا یکی از محبوب‌ترین منطقه‌ها بین گردشگران و توریستانی که با تور آنتالیا سفرکرده‌اند است. ساحل زیبای این منطقه مهم‌ترین ویژگی محله لارا است. ساحل لارا بسیار معروف و محبوب است و حتی اگر قصد اقامت در این منطقه ندارید حتماً از ساحل آن بازدید کنید. هتل‌های بی‌نظیری که در این منطقه وجود دارد امکانات آبی فوق‌العاده‌ای را برای شما در نظر دارد. در این محله مرکز خریدی بزرگی وجود ندارد و این منطقه تنها یک منطقه تفریحی است.

کنیالتی محله‌ای در آنتالیا

این محله یعنی محله کنیالتی در کمترین فاصله از فرودگاه قرار دارد. انواع مختلف امکانات اجتماعی رفاهی در این منطقه قرار داده شده است. یکی از معروف‌ترین بیمارستان‌های ترکیه در این محله قرار گرفته است. بیمارستان معروف این منطقه الیمپوس نام دارد که شاید نامش را شنیده باشید. وجود دانشگاه آک در این منطقه باعث شده است تا رفت‌وآمد به این منطقه آسان باشد. انواع مختلف کافه‌ها، رستوران‌ها و... در این محله وجود دارد.

بازدید از محله کپز در تور آنتالیا

در این منطقه ساحل وجود ندارد و به همین دلیل افراد علاقه‌ای به رفتن به این منطقه ندارند. این منطقه یکی از مناطق ارزان آنتالیا است و همین موضوع می‌تواند برای جلب‌توجه شما کافی باشد. در این منطقه مراکز خرید بسیار زیادی وجود دارد. از جمله مراکز خرید این محله بازار هفتگی آن است.

بازدید از محله سیده

مهم‌ترین دلیل بازدید از این منطقه در تور آنتالیا مناطق تاریخی آن است. شما می‌توانید در این منطقه مناطق تاریخی بی‌نظیری مانند موزه باستانی محله سیده را مشاهده کنید. در این محله ساحل بسیار زیبایی نیز وجود دارد که خود به‌تنهایی می‌تواند دلیلی برای بازدید از این محله باشد.

محله سیده آنتالیا

همان‌طور که گفتیم برخی از مناطق برای بازدید در تور آنتالیا جالب‌تر از دیگر مناطق است. مناطق مختلفی که نام بردیم از نظر گردشگران و مسافرانی که به این شهر سفرکرده‌اند جالب بوده است. امکانات مختلفی این مناطق و به‌خصوص وجود ساحل در اکثر این مناطق مهم‌ترین دلیل جذابیت این محله‌ها در آنتالیا است.

دیدگاه ها

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید. ورود