6 تفریح ویژه در استانبول

6 تفریح ویژه در استانبول

1402/05/21 -
توضیحات

6 تفریح ویژه در استانبول: همان‌طور که میدانید استانبول یکی از معروف‌ترین شهرهای دنیا به‌خصوص در بین آسیایی‌ها و اروپایی‌ها برای تفریح و خوشگذرانی است. این شهر امکانات تفریحی و رفاهی بسیار زیادی دارد که افراد را ترغیب به بازدید از این شهر می‌کند. شهر استانبول برای هر سن و سالی مناسب است و تفریحات مخصوص به خودش را دارد. برخلاف باور عموم که شهر استانبول فقط برای تفریح بزرگسالان مناسب است باید گفت این شهر جاذبه‌های مختلفی برای افراد در سنین متفاوت دارد.

6 تفریح ویژه در استانبول: شما در سفر به استانبول با تور استانبول می‌توانید از تمام امکانات این شهر یعنی، زمینی، هوایی و انواع مختلف وسایل نقلیه و... استفاده کنید. شهر استانبول یک شهر تاریخی و قدیمی است که اگر قصد شما از سفر با تور بازدید از مکان‌های تاریخی باشد نیز نهایت استفاده را خواهید داشت.

تور استانبول

پارک ویالند در سفر با تور استانبول

یکی از زیباترین و جذاب‌ترین تفریحات در شهر استانبول پارک ویالند است. مهم‌ترین ویژگی پارک ویالند علاوه بر اینکه شما می‌توانید برای تفریح به آنجا بروید می‌توانید از مجتمع تجاری آن نیز برای خرید استفاده کنید. واحدهای این پارک به این صورت است که تمامی افراد حتی آنها که دچار مشکلات جسمی هستند نیز می‌توانند از پله‌های این پارک به‌راحتی رفت‌وآمد کنند.

این پارک حدود 10 هزار مترمربع مساحت دارد و شما به‌تمامی قسمت‌هایی که بخواهید به‌راحتی دسترسی دارید. شما می‌توانید برای صرف وعده غذایی و بازدید از سینما و یا بازی بولینگ به این پارک بروید. از جمله مهم‌ترین خصوصیات این پارک برای بازدید در سفر با تور استانبول سوارشدن بر تراموا است. همان‌طور که میدانید تراموا یکی از معروف‌ترین وسایل نقلیه در شهر استانبول است.

لگولند در شهر استانبول

شاید باورتان نشود اما شما می‌توانید در سفر با تور استانبول از یکی از جالب‌ترین پارک‌های این شهر بازدید کنید. پارک لگولند در شهر استانبول یکی از شعبه‌های معروف در اروپا است. این پارک در واقع برای کودکان زیر 10 سال طراحی شده است اما بزرگسالان نیز می‌توانند از آن بازدید کنند. همان‌طور که گفتیم شهر استانبول برای هر سن و سالی تفریحات مخصوص به خودش را دارد.

در پارک لگولند بخش‌های مهمی از مکان‌های تفریحی و تاریخی در شهر استانبول وجود دارد. از جمله مکان‌هایی که در شهر کوچک لگولند وجود دارد، مسجد ایاصوفیه، برج گالاتا، مسجد آبی و... است. در این پارک یک سینما نیز وجود دارد که شما می‌توانید در آن The Lego Movie و ماجراهای آن را تماشا کنید.

گلولند استانبول

دلفیناریوم در شهر استانبول

یکی از تفریحات به‌خصوص در شهر استانبول بازدید از دلفیناریوم است. همان‌طور که از اسم آن مشخص است این مکان مربوط به تعدادی دلفین است که برای شما نمایش‌های جالبی اجرا می‌کنند. شاید باورتان نشود اما شما می‌توانید در تور استانبول و بازدید از دلفیناریوم نهنگ سفید بزرگ را نیز مشاهده کنید. ظرفیت این محدوده حدود 1000 نفر است و دلفیناریوم دارای 7 استخر مختلف است. شما می‌توانید از تمام نمایش‌هایی که در 7 استخر انجام می‌شود بازدید کنید.

دلفیناریوم

شهربازی پارک بوستانچی

شهربازی یکی از مهیج‌ترین تفریحات برای هر فردی است. اگر می‌خواهید در تور استانبول به شهربازی بروید این شهربازی یکی از بهترین گزینه‌ها است. معروف‌ترین و جذاب‌ترین بازی در این شهربازی راک اندر ول است. این پارک معروف و جذاب در منطقه کادیکوی در شهر استانبول قرار دارد.

جنگل معروف کمربورگاز

یکی از فوق‌العاده‌ترین تفریحات در تور استانبول بازدید از جنگل کمربوگاز است. این جنگل معروف به‌عنوان معروف‌ترین بزرگ‌ترین پارک جنگلی در جنگل‌های مرزی کشور ترکیه محسوب می‌شود. برای سفر به استانبول در فصل بهار این جنگل یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها است.

غواصی در استانبول

غواصی در شهر استانبول یکی از تفریحات آبی بسیار مهیج است. مکان‌های مختلفی برای غواصی در شهر استانبول وجود دارد. شما می‌توانید با غواصی در آب‌های استانبول از تمام موجودات زیر دریا بازدید کنید. انواع مختلف ماهی‌ها و خرچنگ‌ها در آب‌های شهر استانبول وجود دارد که تنها با غواصی می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

غواصی در استانبول

تور استانبول به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین تورها به‌خصوص در میان ایرانیان است. دلیل محبوبیت شهر استانبول مکان‌ها و جاذبه‌های مختلف تفریحی است. تفریحات مختلفی در شهر استانبول در بخش‌ها و انواع مختلفی وجود دارد. این شهر زیبا در تمام فصل‌ها تفریحاتی را برای شما در نظر دارد. شما می‌توانید در تمام فصل‌ها به این شهر سفر کنید و از تمام تفریحات استفاده کنید. تفریحات شهر استانبول در یک زمینه خاص محدود نیست و تمام بخش‌ها و سنین در برمی‌گیرد.  

دیدگاه ها

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید. ورود